Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Автоимунна епопея  (Прочетена 3637 пъти)

4u6ka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Автоимунна епопея
« -: 21-02-2014, 11:40:21 »

Спирам да отварям нови теми за всеки нов проблем. Всичко явно си идва от една и съща диагноза. Сега ще ви се изповядам и ще чакам помощ от някъде.

Преди 10 години ми измериха високи авто антитела и заключиха, че имам склонност към Лупус. Макар че нивата бяха много извън норма, решиха, че е рано да се потвърди тази диагноза.

Преди 6 години забременях, износих и родих едно дете. По време на бременността ми чернодробните ми показатели се влошиха. Тогава диагноза не ми се постави, вдигаха рамене. Показателите влязоха почти в норма с хомеопатия.

Преди половин година забременях. Кървих, водите ми изчезнаха по незнайно какви причини (лекарска грешка или инфекция) и чернодробните ми удариха тавана. Настъпи аборт, чернодробните влязоха в норма, без никакво лечение. Една от АГ светилата заключи, че имам холестаза на бременността и не бива да забременявам повече, защото с всяка следваща бременност нещата ще стават все по-зле.

Преди около месец направих разтоварващ режим на плодове и чай - 5 дни и 5 дни захранване.

Сега имам... подагра. Диагнозата е след преглед, до довечера трябва да се потвърди и от кръвните резултати. На 32 години съм, храня се без каквито и да е било млечни, месо ям рядко, ям предимно зеленчуци, плодове и постни манджи (варива). Няма причина да съм постоянно болна. Освен една - но тя отива малко в свръхестественото. Два пъти в живота си съм се сривала здравословно, и двата пъти след

Изпратиха ме вече на ревматолог, за да се потвърди или отхвърли лупуса.
Предстоят ми и генетични изследвания заради аборта.

Искам да съм здрава и да имаме още едно дете. Какво трябва да направя?
И как мога да облекча тази подагра? Изобщо не мога да ходя! Някакви алтернативни методи?


Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Автоимунна епопея
« Отговор #1 -: 21-02-2014, 16:52:46 »

В зависимост от това колко си близо до суровоядството и веганството, за да се поизчистиш от натрупаните отрови ще са ти нужни година, две. Явно си много замърсена. Колкото е по лоша диагнозата, толкова по-сериозно гладуване може да те лекува. Гладуване, а не плодоядство. Второто е за здрав човек. Вземи живота си в ръце и престани да ходиш по лекари. Ти си най-добрият лекар на себе си. Прецени на какъв етап си като се сравниш с написаните случаи във форума и се приготви за сериозно гладуване.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

4u6ka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Автоимунна епопея
« Отговор #2 -: 22-02-2014, 00:08:23 »

В сайта на д-р Емилова пише, че гладуването е противопоказано при автоимунни заболявания. Ти каква информация имаш?

И не е ли странно, че няколко седмици след диетата ми, която уж трябва да провокира пречистване на организма, ми се появи този проблем със ставата на крака?

Между другото излязоха изследванията, не е подагра. В понеделник съм на ревматолог, за да установи окончателно дали е автоимунно.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Автоимунна епопея
« Отговор #3 -: 22-02-2014, 00:17:13 »

Д-р Емилова няма общо с гладуването. Тя прилага плодоядене. Ако се интересуваш от истинският лечебен метод, погледни тук: http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=7394.0
А въпрос можеш да зададеш на golodanie.su   Там са хората, които ти трябват. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

4u6ka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Автоимунна епопея
« Отговор #4 -: 23-02-2014, 14:34:59 »

Мерси, бате Бино!
За съжаление не разбирам руски, но твоите преводи съм започнала да ги чета.
Това плодолечение не го одобряваш, така ли? Защо? И все пак това е един разтоварващ режим с цел изчистване на шлаките. Защо ми се случи такъв проблем директно след него?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Автоимунна епопея
« Отговор #5 -: 23-02-2014, 15:28:57 »

Е никъде не съм намекнал, че не го одобрявам , чушче.  :Cherries  Тук малко по-подробно съм постнал,
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=5845.msg68759#msg68759
но и друг път сме коментирали. Л.М много хубаво се е изразила , прегледай нейните постове също.
Плодояденето си е хубаво , но то е леката артилерия :) Средната артилерия са соковете , а тежката - гладуването на вода. Сухото гладуване ( особено каскадното)  отива вече към термоядрено оръжие  tooth, но с него трябва внимателно и грамотно..
Тези 5 дни на плодове ( че и захранване след тях  tooth ) не могат с нищо да ти навредят. (ама и да ти помогнат кой знае колко - също  :-\ )   Или нещо се е разбутало от вече съществуваща патология или е съвпадение. Подагра за 5 дни не можеш да пипнеш  tooth   Ако изобщо се касае за нея де.. tooth Внимавай къде се изследваш и при кого, че най-често гледат да ти лепнат набързо някоя диагнозка и да те почнат " по схема"...  tooth  като те монтират към някоя  аптека.

Плодояденето е предложено от д-р Емилова, защото лесно можем да се досетим колко хора биха отишли при нея да си дадат паричките , ако трябваше да са само на глад  tooth Нямаше да й останат левчета да си плати дори тока за един месец в "дебелариума" ( не е мой изразът, в пресата го използват отдавна )  И тя и Л.Ковачева са отлично запознати  коя е  ефективната методика.. Те не са виновни, факторите са икономически, а донякъде и административни. ( знаем, че Законът за здравето забранява провеждане на гладуване над 7 дни )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 22 запитвания.