Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: тръгвам по пътя на лечебното гладуване  (Прочетена 2349 пъти)

radi4kova78

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте аз съм от Варна  не че това е важно но искам да искам да кажа нещо за себе си аз сам 36 годишна висока съм 171 см. и тежа  115 кг.С една дума УЖАС.Много често сам ползвала таблетки за отслабване о с чиста съвест мога да ви кажа че това е гол майтап НЯМА ВЪЛШЕБНО ХАПЧЕ за отслабване повярвайте ми на против от това съм 115 кг.За това сега съм започнала лечебно гладуване което се състои от 2 супени лъжици мед в 1,5 л вода и 700 грама или плодове или зеленчуци като в плодовете не присъства банан той е много хранителен мисля да гладувам или 30 дни или 60 дни за сега днес ми е 3-ти ден справям се добре ако кажа че ми е лесно ще ви излъжа а не мисля че сме тук да се лъжем за това ще ми е много приятно през този период от време да си контактувам с вас .
Активен

kiti13

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:тръгвам по пътя на лечебното гладуване
« Отговор #1 -: 28-01-2014, 17:32:46 »

Много добре си направила, че си започнала с плодов режим, а не с „лечебно гладуване" - в този форум веднага ще те преправят с най-добри намерения разбира се, че под лечебно гладуване се разбира само когато приемаш вода или нищо не приемаш (т.нар. сухо гладуване). Всичко останало е някакъв вид режим, разтоварване, детоксикация на организма. Но защо казвам, че е добре, че си започнала с по-лекия вариант. Защото при дългогодишно затлачване е по-подходящо човек да я кара по-агаля агаля, постепенно да навлиза в самооздравяването си. Защото ако започнеш директно на вода и организмът ти започне наведнъж да изхвърля токсините и не се чувстваш добре, работоспособна и прочие, няма и да поискаш втори път да плодуваш. Е, разбира се, човек може и директен старт да направи с водно гладуване, ако подготви добре съзнанието си, но от твоя пост долавям, че си леки изплашена. Няма нищо страшно!

Не се притеснявай, плодовият режим с чайчета минава леко по принцип. Аз съм го правила 2 пъти мисля, но за мен чистото гладуване на вода е много по-силно и се опитвам да прилагам него. Но майка ми неведнъж през годините е правила плодовия режим на Лидия Ковачева и винаги летеше, докато го правеше. Тя поне го правеше сезонно - примерно пролетта на череши, лятото на диня и така.

Според мен изкарай като за начало примерно 2 седмици на плодове и чай, ябълките са най-добрият плод, но зависи от теб дали ще включиш и други плодове. После много внимавай как ще продължиш да се храниш обаче. Увеличи дозата суровоядство в режима си, изхвърли рафинираните боклуци и хляба от магазина от менюто си. Въобще детоксикацията на организма е и вид детоксикация на ума, работи и на ниво съзнание, защото изкушенията са в ума, а не в тялото. :)

Успех и поздрави!
Активен

Dakota

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:тръгвам по пътя на лечебното гладуване
« Отговор #2 -: 08-02-2014, 13:55:06 »

Здравей Ради,откога поддържаш тези килограми?Правила ли си изследвания на щитовидната жлеза?Очистителните диети са много полезни,но все пак трябва да се знае дали нямаш проблеми с хормоните,защото наднорменото тегло може да се дължи и на това.Направи си кръвни изследвания на хормоните TSH FT3 - безплатни са с направление от личния лекар.  :)
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:тръгвам по пътя на лечебното гладуване
« Отговор #3 -: 08-02-2014, 16:51:00 »

Здравейте аз съм от Варна  не че това е важно но искам да искам да кажа нещо за себе си аз сам 36 годишна висока съм 171 см. и тежа  115 кг.С една дума УЖАС.Много често сам ползвала таблетки за отслабване о с чиста съвест мога да ви кажа че това е гол майтап НЯМА ВЪЛШЕБНО ХАПЧЕ за отслабване повярвайте ми на против от това съм 115 кг.За това сега съм започнала лечебно гладуване което се състои от 2 супени лъжици мед в 1,5 л вода и 700 грама или плодове или зеленчуци като в плодовете не присъства банан той е много хранителен мисля да гладувам или 30 дни или 60 дни за сега днес ми е 3-ти ден справям се добре ако кажа че ми е лесно ще ви излъжа а не мисля че сме тук да се лъжем за това ще ми е много приятно през този период от време да си контактувам с вас .
Споменавате,че смятате да гладувате 30-60 дни,но ако не промените хранене,движение и пр.,това е само временна мярка,която може да предизвика обратен ефект.
Успех.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи
 

Страницата е създадена за 0.135 секунди с 22 запитвания.