Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Намалено окосмяване  (Прочетена 1675 пъти)

4u6ka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Намалено окосмяване
« -: 27-12-2013, 23:03:02 »

От 2-3 месеца насам имам чувството, че се разпадам. От години не бях боледувала, не съм хипохондрик.
Днес забелязах, че окосмяването ми под мишниците е изчезнало. В паника съм. Четох в интернет - нищо розово и безобидно няма да излезе от това.
Опитвам се да си спомня от кога съм така - не мога. Обикновено се бръсна по 2-3 пъти в седмицата, но това е нещо, което правя механично под душа и не помня кога за последно съм забелязала, че всичко е наред.
Наскоро си правих изследвания за хормони на щитовидната жлеза - всичко е ок. Черният дроб последно беше нормализиран. Репродуктивни хормони не съм пускала. На други места по тялото не забелязвам някаква видима разлика от преди. Моля за идеи и съвети, ще умра от притеснение! Между другото през последния месец напълнях доста. Не знам дали има връзка.
Активен

4u6ka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Намалено окосмяване
« Отговор #1 -: 28-12-2013, 13:55:15 »

Ок, давам си сметка, че въпросът е прекалено конкретен и изисква предварителна диагноза.

От това, което прочетох до момента, причините може да са три:

- щитовидна жлеза (тествана е, в норма е)
- автоимунно (преди години са ми тествани завишени антитела, възможно е)
- тумор в мозъка.

Ако предположим, че е едно от последните две, какво мога да направя към момента? Т.е. въпросът ми е какво алтернативно лечение може да имат автоимунните заболявания и туморите? В сайта на д-р Емилова автоимунните заболявания (Лупус) са записани в списъка с противопоказания за гладуване.

Ще съм благодарна за всяка информация, наистина съм притеснена.
« Последна редакция: 28-12-2013, 14:21:28 от 4u6ka »
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Намалено окосмяване
« Отговор #2 -: 29-12-2013, 14:12:14 »

Между другото това, че си напълняла последния месец говори твърде много. Я започни едно прочистване на организма,/ във форума има много и различни методики/, придружено от гладуване на сокове или на вода/ не те познавам за да преценя дали си готова/. Не всеки слаб човек е здрав, но излишните килограми са проблем за тялото по принцип.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 22 запитвания.