Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен.  (Прочетена 1552 пъти)

jullsify

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
    • http://jullsify.blogspot.dk/
Здравейте и от мен.
« -: 11-12-2013, 10:14:03 »

Здравейте и от мен. Казвам се Юлиана и съм на 23. От Пловдив съм, но живея в Дания. Обожавам да чета вашият сайт, макар че още не съм пълна суровоядка, но се опитвам. Харесва ми идеята за здравословен начин на живот. От дълго време чета за суровоядството и имам наистина желание да премина напълно на сурова храна. :)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Здравейте и от мен.
« Отговор #1 -: 11-12-2013, 10:38:30 »

Здравей и добре дошла. Радвам се, че толкова млада се замисляш по тези въпроси. Чети, прилагай, после пак чети. Според теорията на познанието, то се постига по пътя от теорията към практиката и след това обратно към теорията, но на по-високо познавателно ниво. И ... все така. Успех!
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

svetlio17vt1

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
Re:Здравейте и от мен.
« Отговор #2 -: 11-12-2013, 23:42:35 »

Здравей!И аз съм на 23 и съм в Италия.И аз отскоро започнах да се храня със суровоядство..Днес се сблъсках и с първият проблем..Купих си онлайн лимец..и го получих необелен..и не знам какво да го  правя..Правете запитвания винаги за семената дали са обелени и готови за покълване..
Аз пъ искам да се върна в България..Дайте млади хора сме да си направим дружина и да си създадем модерно екологично село в което иновациите да са с предимство...На смешни цени се продава земя..А ако се обединим бихме направили много и най-малкото да бъдем пример на еволюиращи същества,вместо гурбетджии с нискостоиностни идеи....
Ако някой се интересува можем да проведем диалог и да по размислим ..
Активен
скайпа ми е :) svetlio17vt1
facebook:  https://www.facebook.com/svetlozar.petrov.165

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте
Re:Здравейте и от мен.
« Отговор #3 -: 18-01-2014, 02:45:28 »

Здравей!И аз съм на 23 и съм в Италия.И аз отскоро започнах да се храня със суровоядство..Днес се сблъсках и с първият проблем..Купих си онлайн лимец..и го получих необелен..и не знам какво да го  правя..Правете запитвания винаги за семената дали са обелени и готови за покълване..
Аз пъ искам да се върна в България..Дайте млади хора сме да си направим дружина и да си създадем модерно екологично село в което иновациите да са с предимство...На смешни цени се продава земя..А ако се обединим бихме направили много и най-малкото да бъдем пример на еволюиращи същества,вместо гурбетджии с нискостоиностни идеи....
Ако някой се интересува можем да проведем диалог и да по размислим ..

Много добра идея,лошо,че няма ентусиазци,май тук е пълно само с платени рекламодатели и търговци,под формата на добрата идея.
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

Лози

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Re:Здравейте и от мен.
« Отговор #4 -: 24-01-2014, 19:44:10 »

Здравейте всички. Тук срещам много интересни хора и полезна за мен информация. Мисля, че няма рекламодатели чак толкова много, след като не срещнах досега нито един ;). Живях 13 год. в Мюнхен и се върнах за щастие. Суровояди сме със съпруга ми. Между другото в чужбина донякъде е и по-лесно, тъй като много продукти се намирам. Консумираме тук в БГ само био. Поръчваме от една био ферма(Моравско село), която прави доставка в София три пъти седмично, и в София купуваме био плодове и зеленчуци от магазина на Гимел(бул. Арсеналски).
Идеята за биоферма и екоселище е страхотна. И аз съм си мислела за това. Най-добре заради почвата и климата е Южна България. Дали можем да променим заглавието на темата, за да се включат и други ентусиасти. Може да измислим нещо като дългосрочен план. Поздрави на всички.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 23 запитвания.