Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продавам "тройчатка". (пелин, карамфил, орехова настойка )  (Прочетена 32590 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Здравейте, първо да видя дали има интерес към тези компоненти  :)  Та чак след това да мисля за цени и за грамажи, че няма да ми е лесно :)
Някой ако е направил проучване на пазара за цените на тези съставки ( цени на дребно) , да помага, ще го черпя  :) Къде се продават най-евтино?
Моите цени ще бъдат по-ниски.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

veronika

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 129

Aз съм ги виждала да се продават трите тук http://www.samodiva-bg.com/
Цената е 45 лв за трите, но не съм сигурна дали стигат за целия курс на лечение.
Активен

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188

Ще пращаш ли в чужбина?
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

С  радост мога да пратя тройчатка и до Антарктида, стига да бъде радушно приета от тамошните митничари :)
И да не нося отговорност ако я конфискуват. :-[
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171

В каква форма ще бъде пелина и карамфила? Питам за деца да се приема по-лесно.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

В момента са , както Бог ни ги е предоставил - в натуралната си форма :)  Аз мога да ги наситня на прах с мелачката. А вече ако ще се напъхват в капсули , най-добре е всеки сам да си го реализира - хем хигиенично,   хем занимателно :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

иван

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Вчера се снабдих от ДАР за 20лв комплекта. Казаха, че стигало за 16дни.
Чудех се дали мога да ги хапвам докато съм на плодове и чай. Някой дали е пробвал?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Има наистина някаква тръпка да се купува по-скъпо , при положение , че има и по-евтино  :)
Но ако тръпката вземе че позатихне, обаждайте се , при мен ще е най-евтино.  Тоест - задава се нова тръпка :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

nielka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65

Бате Бино здравей  :Content_22:!

Твоят пост ми дойде като манна небесна, тъй като точно в този момент умувах от къде мога да се снабдя с билките, които съставят "Тройчатката", а по възможност да бъдат чисти и в натурален вид ! При мен най-накрая дойде времето, в което се чувствам готова да се подложа на различните прочистващи организма процедури! Ще започна с "Тройчатката", а след това и с гладуване по метода на Димитър Станев! Междувременно вече съм почти пълен вегетарианец- спрях да ям каквото и да било от животински произход, единствено с изключение на млякото! Но, това е за друга тема  :Cherries, ще бъда благодарна да си купя билките от теб и ако е възможно имам молба за малко повече информация в какви дози би било добре да започна да я приемам! В една от книгите на Малахов прочетох няколко различни начина за това, но незная на кой да се доверя!

Благодаря предварително  :peperudi:!
Поздрави
« Последна редакция: 17-12-2013, 09:29:40 от nielka »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

nielka, чак "манна небесна " .. :angel:   :Content_22:
Иначе браво на теб за промените, напредваме заедно значи .. :)
 Пиши на лични какви количества трябват. В ДАР (там е най-евтино май)  комплектът от 20 лв вклчва:  орехова настойка 100мл,  карамфил - 50гр, пелин - 25гр. Аз ще дам доста повече за тази сума :)
Орехите са от моето лозе, пелинът е от терена около лозето :) , карамфилът - няма как, той се купува , идва от някъде си , не ти казват :(

По дозировките:
Ако се замислим юнашки, всички ще сме единодушни ,че  точната дозировка ЗА КАКВОТО И ДА БИЛО си я знае само организмът! И всички велики учени да се съберат, не биха  могли да изчислят индивидуалната дозировка дори на един единствен човек. Защото факторите от които тя ще  зависи  , са толкова много , а да не говорим за взаимодействията вътре между тях, които пък са направо безброй.. :)  и затова на нас ни се спускат дозировки, но трябва да знаем, че те са винаги усреднени, ориентировъчни.  
В днешният свят всеки иска готови схеми , готови отговори , без да се напряга мисловно  tooth .. което е майсторски забелязано дори от Медицината и затова виждаме колко простичко ни го поднасят: "по две таблетки три пъти дневно след хранене"  tooth  и толкоз!  Даже и еталоните за тегло са фиксирани ( а не вариращи ) , без оглед дали си вата, пита или кафа.. Как е възможно една вата да има същото тегло както една кафа ? Дори да се хранят съвсем еднакво от рождение, различните типове хора ще имат различно "идеално" тегло. ( за да има теглото на вата, кафа трябва да гладува. Ако иска да има теглото на кафа, вата трябва да преяжда :) )  
Затова , за прецизиране на дозировите не ни остава нищо друго освен да разчитаме на интуиция, на късмет или на радиестезията. (Аз лично използвам услугите на една приятелка-радиестезист и досега махалото като че ли  отговаря правилно :) )
Та затова ,nielka , щом има различни схеми ( то за какво ли са еднакви.. :) ) ,хващаме някоя от тях и .. действаме  :Appetit_17:
,
« Последна редакция: 18-12-2013, 19:20:21 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

emalina

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Къде и как мога да си купя от "тройчатката" и как се смесва?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Е от мен може .. нали аз съм пуснал обявата..  :-[ :-[
Пиши ми на лични ,emalina , но като цяло няма нищо секретно - изпращам с Еконт до всяко кътче . (Две имена , тел. номер , град и до кой техен офис в града да адресирам пратката)
"Как се смесва?" 
Имаш предвид  по каква схема се употребява ли ?
Иначе не е задължително да се смесват компонентите - може да се вземат поотделно, едно след друго , или наистина смесени "три в едно "  tooth При този вариант  е доста кофти усещането , особено когато се взема ударната доза всяка седмица по веднъж . Нужен е моментен стоицизъм, но се оживява де :)
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Инка

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • All we need is LOVE between each other!
Тройчатката онлайн
« Отговор #12 -: 26-03-2014, 08:37:48 »

Тройчатката се продава като тинктура тук
http://bilki.bg/troychatka-tinktura-100ml.html
във вид на билки във същия сайт, понеже питахте къде са най-ефтини съставките
поздрави и успех
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Това е доста интересен модел "тройчатка"  tooth. Производителят е преценил , че удобството да се пие "три в едно" е първостепенен фактор, за сметка на ефекта.. Спиртен извлек от  билка не може да замени нейната употреба като сухо вещество! С противопаразитна цел пелинът и карамфилът трябва да се прилагат сухи, а последният даже не бива да стои смлян дълго време за да не изветрява. А накиснат и прецеден ( от някого , по някаква схема ..) само Зевс може да каже доколко е ефективен .. tooth Но това са подробности , които едва ли са толкова важни, след като е предложен такъв комфорт  :Appetit_17:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Инка

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • All we need is LOVE between each other!

Здравейте пак, ами пак там има и сухите билки с тинктурата. Орехова настойка 100мл,  карамфил - 50гр, пелин - 25гр - Тройчатка комплект се казва. Въпросната комбинация е на най-изгодната цена, която съм видяла досега 12,10лв. Доставката е 4лв до БГ има и до чужбина.
http://bilki.bg/troychatka-komplekt.html

Мисля, че като поддържащо средство тинктура Тройчатка е доста удобно, като се има предвид сложната схема, по която се прави първото пречистване. И тъй като съм хапвала сухите билки, карамфила е приятен, малко люти, но пелина е изпитание и за най-смелата личност  :laugh:. В тая връзка пак там има празни капсули за домашно пълнене.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Вярно , че е изгодно. Обаче  пък не са наситнени пелина и карамфила ..  ;D (Много по-лесно се приемат )
Тоест- трябва да си ги наситниш сам  у дома със собствената мелачка. Важна подробност: установих, че по никакъв начин не можеш да премахнеш остатъчният "аромат" на тези билки от мелачката , дори останала прашинка направо покварява с миризма  всичко каквото сложиш за мелене след това . ( А пък с вода тези уредчета не трябва да се мият) Опитах се да мина без втора мелачка, но това просто е абсурд.. поне едни 55 лв отиват за такава, която да си остане само за целта .
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Инка

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • All we need is LOVE between each other!

То се получи малко като надговаряне  :love_026: но в самия комплект се предлага карамфила млян или цял по избор на клиента. А пелина си е оситнен аптечна фракция, което си е дребна фракция. Поздрави
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Няма проблем, Точице ,  и да се надговаряме  :kisss:, но в случая просто изясняваме , а аз имам безкрайно търпение към този род занимания  :angel:
1. Тяхното количество тинктура е много малко- (50мл.) , аз предлагам 200 мл.( нека да има в повече, по отношение на йода всички сме в недостиг ) Карамфилът при тях е 50гр ( при мен е 80гр) , пелинът - при тях 25гр. ,( при мен 50гр)
2. Не се знае доколко са им пресни билките.. и още по-важно - кога са смлени! (Обадих им се и казаха , че имат  и готови смлени. Ако са смлени преди месеци - те са вече изветрели! )
 Вероятно и затова  наш съфорумец , който взе от мен, сподели:  "твоите билки са много по-ароматни от всичко, което съм купувал и ползвал до момента"  
https://www.dropbox.com/s/808860xvrzdg8eh/Capture-3.JPG
Длъжен съм му, защото с това изречение той ми достави по-голяма радост, отколкото аз на него , изпращайки му макар и добра тройчатка.  :love_006 - emotloader:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Инка

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
  • All we need is LOVE between each other!

е сега, и при вас и в bilki.bg и карамфила, и пелина, ореха са на една и съща възраст, няма как да е иначе - билките растат през лятото, а някои и извън БГ. Пропорцията и в дар и в билки е според рецептата на Малахов.
Неслучайно в рецептата на Малахов се започва с 1 капка орехова тинктура. Струва ми се, мое лично мнение, че с ореховата тинктура трябва да се подхожда предпазливо. В момента заболяванията на щитовидната жлеза са масови, поради стреса, а емоциите са свързани с щитовидната жлеза. Особено податливи на болести на щитовидната са жените, защото организма им не е така пригоден за стреса, както мъжкия. Много хора не знаят, че имат това заболяване, и ореховата тинктура може да наклони везната и да стартира рецидив. Затова, пак казвам, мое мнение - предпазливо.
Мисля, че и вие ако предлагате на 50гр ще е по-добре за да не ветреят тия 200гр по шкафовете.
А на каква цена предлагате комбинацията при описаните в момента грамажи, че не сте описали във форума?
Поздрави
« Последна редакция: 05-04-2014, 13:24:52 от tochiza »
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

абе, много ми е странно това с натуралния йод и с опасенията за евентуално съществуващо заболяване на щитовидната...
не е ли логично, по - скоро, да не е вредно, та нали щитовидната жлеза се нуждае от йод   :surpris_23:
ако е химия, ок, да, но ако  е естествен, защо??
наистина недоумявам...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 23 запитвания.