Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продавам бадемова ядка-лично производство  (Прочетена 14335 пъти)

bojidar_balev1

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5

Бадемите са известни със свойствата си на антиоксидант. Те са изключително богати на витамин Е (в 100 g се съдържат 229% от препоръчителната дневна доза). Той играе важна роля за предотвратяване на сърдечносъдови заболявания и рак, както и за забавяне на процеса на стареене. Високите стойности нафосфор и магнезий в бадемите спомагат за заздравяване на костите. Освен това те са богати на ненаситени мазнини.
Нашите бадеми са лично производсто  не третирани със препарати и пестециди за стимклиране на растежа.Предлагаме около 30 кг ядка.Сортът на бадемите е книжен.Бадемите са със перфикни вкусови качества за повече информация 0883-32-63-40.Цената на бадемите е 13лв./1кг.[/font]
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Има ли още? Къде сте, в кое населено място?  :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122

защо не звъннеш просто на дадения телефон?   ;D
 а после може да споделиш дали имат още и къде са   ;D
Активен

marti73

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Търся да си купя български бадеми,около регион Бургас.
Активен

marti73

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15

Ще ги взема,трябва да се разберем къде да се видим.
Активен

zhivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 201
  • Намасте

Ще ги взема,трябва да се разберем къде да се видим.
Писах Ви
Активен
"Нещата, които никога няма да научим, са тези, които сме убедени, че знаем"  Джузепе Донадеи

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Искам и аз бадеми
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Аз също.  :)

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

И аз.
Активен

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Активен
Stay Hungry Stay Foolish

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Явно е ,че сме отсвирени, поредния кьорфишек
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.

Не е кьорфишек, поръчах си бадеми на "лични съобщения", днес пристигнаха (в София), опитах ги, много ми харесаха!
За всеки случай ги поставих в платнена торба.
Ако може да се настрои машината да намалее броят на счупените ядки, ще е още по-добре.  :Content_14:
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

zinaida

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 200

Ами аз исках да поръчам , писах на лични , но отговор нямам. 
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

И аз нямам отговор :(
Активен

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48

Здравейте пак от мен!
Сетих се да ви питам: вие държите ли бадемите да са био или може и от обикновени производители български? Ето вчера купих от пазарЯ от местен производител бадеми на 16лв. Всеки път се опитвам да ги заговоря, за да разбера криво-ляво дали наистина те са производителите, що за хора са и т.н. Нали знаете по пазарите има и много груби хора. Та идеята ми беше, че ако не държите да са био, може от него да вземе, който иска... Пък може и да намали цената, кой знае. На 100гр. ги продаваше на 20лв., аз го питах за 1кг. - 18, а за 5- падна на 16. За повече може и на не знам колко да падне... И орехи имаше, ама аз вече си бях взела (без да знам от майка му) и не се спомням на каква цена. С черупките, че не държат много иначе.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Стига да  не са внос от новите ни "братя " :) или да не са расли точно на оживен път,  за мен няма голяма разлика м-у био и НЕБИО  бадем ,орех , лешник. ( тук понятието "биобадеми" май звучи малко като "зехтин без холестерол", "банани без семки" и т.н. ) Тези растения така и така не се торят, корените им са надълбоко , и дори наоколо да се тори с нещо, то не стига до корените.

Има и друг метод за съхранение - обелени във фризер. Аз така ги съхранявам моите отдавна. Прецених , че въпреки електромагнитното поле от фризера, ще се запазят по-добре, отколкото в черупки на топло. ( Ако са в станиол, или нещо друго, което да не пропуска  полето, във фризера  със сигурност е по-добрият вариант.)  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164

Честно казано аз на етикети като "Био" и "Органичен" не вярвам въобще.
Много хора пишат че продават нещо си, но никой не показва на снимка как му изглежда продукта,
да не споменавам, че доста от предлагащите ядки в този форум не си правят труда дори да отговорят на лични съобщение при въпрос.
бате Бино, не мислиш ли че би било в интерес на този форум да се поставят правила, като например,
продаващите даден продукт да поставят и снимка на продукта си + описание къде е отгледан и прочие.

Активен
Stay Hungry Stay Foolish

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Да, Даниелка, в интерес е не само на форума , но и на самите тях,  да бъдат максимално обстоятелствени :)
 Пуснах  тема по повод твоето предложение. Само дето не мога да я "закова" като тема-лепка, нещо не ми излиза такъв бутон  :surpris_23:   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Daniella

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164

Дам, съгласна съм с теб, бате Бино :)
Що се отнася за поставянето на темата ти.. като важна, мисля, че трябва да влезеш под формата на администратор за да имаш достъп до подобен тип редакция.
Активен
Stay Hungry Stay Foolish

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68

Някой друг все пак получил ли е бадеми от този производител?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 25 запитвания.