Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Редактиране на мнение  (Прочетена 10325 пъти)

AdiSmile

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Редактиране на мнение
« -: 25-04-2013, 09:38:41 »

Имам един въпрос - мога да си редактирам мнението само същия ден, в който е пуснато то. Само при мен ли е така или това е някаква настройка на форума?  :surpris_23:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Редактиране на мнение
« Отговор #1 -: 25-04-2013, 09:46:32 »

Има дълбока логика. Не върви човек да си сменя мнението, както дрехите, макар понякога това да е белег за израстване.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Редактиране на мнение
« Отговор #2 -: 25-04-2013, 11:59:28 »

Имам един въпрос - мога да си редактирам мнението само същия ден, в който е пуснато то. Само при мен ли е така или това е някаква настройка на форума?  :surpris_23:

Ами нормално, не върви да са ти отговорили десетина човека, пък ти да си го промениш, техните мнения биха изглеждали нелогични и безсмислени при последващ прочит на темата.
« Последна редакция: 25-04-2013, 12:01:58 от Diego de la Vege »
Активен

AdiSmile

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Редактиране на мнение
« Отговор #3 -: 25-04-2013, 12:22:18 »

Благодаря за отговорите. Но въпроса ми беше ДАЛИ е така, а не ЗАЩО е така  :whistling2 - emotloader:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Редактиране на мнение
« Отговор #4 -: 25-04-2013, 12:34:02 »

Желанието на AdiSmile говори за потребност от прецизност , качество доста рядко срещащо се.. А също и за ангажираност  към форума и съфорумците. Аз го въприемам даже като уважение към съфорумците - да държиш  да кажеш нещо по най-добрия начин, да е изпипано.. Това е потребност на личността , не е прищявка или  куртоазия..  Често се случва ( на мен особено   :) ) моментното емоционално състояние да провокира по-наситени тонове в изказа :) , после се успокояваш и можеш да го кажеш и по друг начин.. :)
Но тъй като няма такава опция , остава в последващ пост да се направи корекцията.
Тихия и Диего също са прави - би станал абсолютен цирк ако всеки по всяко време си редактира или изтрива мненията :)  
Но наистина - ако зависеше от мен , бих направил опция например веднъж на 20 поста  да имаш право да си редактираш по един пост, но смисълът на казаното да си остане все пак.    
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

AdiSmile

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 90
Re:Редактиране на мнение
« Отговор #5 -: 25-04-2013, 12:42:48 »

Да, бате Бино, точно това имах предвид. Благодаря за разбирането   :flowers2:
ОК, щом няма такава опция, а не е просто аз да не мога да го направя, то темата май става безсмислена. Ако решиш можеш да я изтриеш. Мисля, че няма смисъл да пълним форума с подробности.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Редактиране на мнение
« Отговор #6 -: 04-03-2014, 17:33:31 »

Хм, за да е лесно, еднозначно и от едно четене разбираемо за всички какво се случва, всеки би могъл, при необходимост, да цитира собственото си мнение от по-рано и да каже (напише) какво ново има по въпроса.
Така всички колеги ще са разбрали и ще се избегне повишаване на тона и сгъстяване на боите - докато се разбере кой, защо и т.н.  :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.