Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Проблеми в началото  (Прочетена 1018 пъти)

zloradi

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Проблеми в началото
« -: 30-09-2013, 19:15:41 »

Здравейте. От доста време следя блога на Мер и все още набирам сили да стана и аз суровоядка. За сега съм още на вълна психическа настройка. Ясно ми е, че отведнъж няма как да се променя, затова реших бавно и постепенно да въвеждам новите храни и да изключвам старите. Старая се няколко хранения в седмицата да са суровоядни, а останалите да са вегетриански. За сега първо съм на вълна изключване на месото. Но имам някои проблеми. Когато прекаля със суровите храни (предимно салати) често ме боли корема, понякога придружено със спешно ходене до тоалетна. Ето днес си направих салата от настъргани ряпа и моркови и в момента ми е доста некомфортно на стомаха. Понякога наистина се чувствам добре с доста енергия, но понякога направо ми се повръща.
Дали това е някаква (да го наречем) лечебна криза или както казва съпруга ми стомаха ми не е свикнал с честото ядене на сурови храни. Вие имахте ли такива проблеми?
Дали има храни които не са за предпочитане да се започва с тях?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Проблеми в началото
« Отговор #1 -: 30-09-2013, 20:53:47 »

Злоради , по-добре като че ли да поставиш въпроса си в някоя от многото подобни  "дълбоко замразени" теми, като например тази : "въпроси от начинаещ суровоядец"
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=4884.0
Идеята е да не се трупат "теми" с по един въпрос и един отговор, както е горната  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 26 запитвания.