Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет!  (Прочетена 1553 пъти)

kai

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Привет!
« -: 31-08-2013, 15:42:53 »

Привет на всички! Радвам се да съм част от този изключителен форум. Форум който представя
най-правилния начин на живот.

Казвам се Иво на 32г. От година и няколко месеца съм вегетарианец, нищо че родителите ми се занимават
с производство и търговия на месо и месни продукти :)
Рано или късно аз ще стана суровоядец, но желая да го направя постепенно, та в този ред на мисли имам няколко неизяснени момента...
От скоро доста често ми се случва обяда да ми е 50гр. Бадеми, 50гр орехи и един банан .
Как ви се струва обедното меню? И още едно питане - от каде мога да си закупя био ядки
на прилични цени, щото преди няколко дни дни разбрах, че консумираните от мен бадеми са
МАДЕ ИН УСА  :(((

Поздрави!
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Привет!
« Отговор #1 -: 01-09-2013, 07:28:45 »

Добре дошъл, Иво.
Взел си вече най-трудното решение. Важно е преходът да е постепенен. Често хората се притесняват, че суровата растителна храна не се усвоява добре от техния организъм в началото. Не се чувстват добре. Отговорът е, че е нужно време на стомаха и червата ни, за да си променят микрофлората. Затова повече вяра и убеденост, че си на правия път. Стреми се да ядеш зеленчуци и плодове от сезона и мястото където живееш.
Успех по пътя!
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

wheat grain

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re:Привет!
« Отговор #2 -: 01-09-2013, 20:25:09 »

Привет и от мен.От информацията,която си дал за храненето си,не мога да ти дам съвет.Мога само да кажа,че ядките за да се усвояват пълноценно от храносмилателната система на човека,трябва предварително да бъдат накиснати във вода за няколко часа.Ако искаш повече съвети си направи дневник,за да могат съфорумците да четат цялото ти меню примерно за една седмица.Прочети в раздел дневници как са писали другите.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.138 секунди с 21 запитвания.