Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продуктите на Аmway  (Прочетена 4919 пъти)

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Продуктите на Аmway
« -: 21-08-2013, 12:36:14 »

Днес ми предложиха де се запозная с продуктите на Аmway. Заинтересуваха ме предимно почистващите препарати. Струва ми се невероятно да ползвам продуктите за миене на съдове, бани и каквото друго се сетите и след това да мога да си полея с тази вода цветята. Иска ми се ако някой познава тези продукти да сподели това...Имат също така козметика и хранителни добавки, но се интересувам най вече от препаратите тъй като, огромни количества от замърсена с тези препарати вода се излива и замърсява природата.
Активен

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #1 -: 21-08-2013, 20:27:00 »

Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #2 -: 21-08-2013, 22:09:14 »

До колкото знам amway стои за americanway. Не че съм нещо предубеден, ама още само името ме отблъсква някак си... ;D
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #3 -: 22-08-2013, 09:08:31 »

Струва ми се невероятно да ползвам продуктите за миене на съдове, бани и каквото друго се сетите и след това да мога да си полея с тази вода цветята.

Това си е направо невероятно, може ли така? Да не станат после цветята от тези с глава на динозавър и огромни зъби за една нощ :)

И на мен ми стана интересно за тези продукти,ако някой има впечатления.
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #4 -: 22-08-2013, 17:52:46 »

Компанията е създадена преди около 70 години и предлага екологични продукти. Почистващите препарати за дома и лична хигиена, напълно се разграждат и не замърсяват околната среда. Напълно са безвредни / според тях/и това ги прави предпочитани от много хора които държат да изхвърлят вредните химикали. Опаковките на продуктите също са от растителни продукти също напълно се разграждат. Всичко това ми звучи много добре, все пак препаратите са всекидневно използвани и това да се безвредни е от полза и за нас и за природата... Прахът за пране, верото, препарата с който си миете колата, или къщата всичко това да е напълно безвредно...
Активен

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #5 -: 22-08-2013, 18:26:07 »

Ако се видят конкретните съставки може да се добие по-пълна представа дали е така.
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #6 -: 22-08-2013, 19:09:57 »

Ако се видят конкретните съставки може да се добие по-пълна представа дали е така.
Не срещнах никъде информация за състава, явно това е фирмена тайна. За най универсалния им продукт ЛОК твърдят, че ако попадне капка вода, след три дни се саморазгражда и става неизползваем по преназначение. В прахът за пране кислородът е активната съставка. Белината е както за цветни, така и забели тъкани и еднакво добре действа и на двата вида...
Активен

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #7 -: 22-08-2013, 19:17:32 »

Струва ми се невероятно да ползвам продуктите за миене на съдове, бани и каквото друго се сетите и след това да мога да си полея с тази вода цветята.

Това си е направо невероятно, може ли така? Да не станат после цветята от тези с глава на динозавър и огромни зъби за една нощ :)

И на мен ми стана интересно за тези продукти,ако някой има впечатления.
Саморазграждат се, не остава дори следа от тях. Само водата в която са разтворени...Наистина е като магия, чак не ми се вярва...
Активен

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #8 -: 22-08-2013, 19:22:51 »

До колкото знам amway стои за americanway. Не че съм нещо предубеден, ама още само името ме отблъсква някак си... ;D

Ако продуктът е това което се казва, защо трябва да сме предубедени. И цените не са високи, повечето от самите продукти се разреждат и така се ползват доста дълго време, почти 3-4 пъти по дълго от същото количество препарати които по принцип ползваме...
Активен

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #9 -: 22-08-2013, 22:58:53 »

Аз лично не вярвам в магиите. Може и да не съм права, но това ми е личното мнение.

А това, че няма данни за съставките никак не ми допада. Хубава и романтична е иедята за мистериозни, тайни рецепти и фирмена тайна, но няма ли прозрачност, значи нещо куца и аз не бих употребявала нещо, което не знам какво е.
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #10 -: 05-09-2013, 21:05:39 »

Състава е от плодови киселини и те се разграждат напълно както писах по горе... Скоро ще изпробвам първите продукти за почистване на дома... Виждам проблем само в това че продуктите се разреждат и трябва да се разреди само такова количество колкото ще се ползва за момента или за ден два напред. След това се разграждат и губят свойствата си...
Активен

vanko57

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 77
  • 123456789
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #11 -: 10-09-2013, 20:56:53 »

В тези препарати няма никаква магия. Използва се действието на естествените киселини които се съдържат в растенията. Като се концентрира действа много ефективно.

Това че големите компании ни пробутват скъпи боклуци не означава че всичко е боклук. Просто пазара е заринат с боклуци и сме пропищяли от тях.

Преди време се запознах с продуктите на друга фирма която правеше концентрат от домати мисля че. Не си спомням точно.

Различните концентрации се ползват за различни нужди.

И да. С водата после спокойно можеш да си полееш доматите в градината - просто ги наторяваш.

За Амуей чух тия дни - май вчера щерката ме пита дали искам да вземе една туба 10литра. При цена 20-30 лв си е направо оферта.

Иначе за пране ползваме сапун за пране - ефекта е невероятен. Чисто и ароматно.
Активен
Мъдростта не е медал, който да сложиш на ревера, Тя е Проява на Самосъзнанието което си придобил !

Интелигентността не трябва да бъде самоцел - тя е средство за нашето развитие

Човек започва да става съзнателен, когато разбере смисъла на "безсмислените" неща в живота !

catalina

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 188
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #12 -: 11-09-2013, 09:09:13 »

Ааа, ясно, разбирам принципа.

Непременно да споделите дали сте доволни, ако решите да ги пробвате.
Активен
Не разбирам твърде много ли знам или недостатъчно...

Silvia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
Re:Продуктите на Аmway
« Отговор #13 -: 13-09-2013, 19:11:12 »

Пробвах праха за пране в комбинация с белината, ефекта е по ярки цветове  на тъканите. Тава е ефект от отмиване на фосфатите които са се натрупали от прането с другите прахове които съм ползвала. Мисля че продукта е много добър и в комбинация че не замърсява природата, цената от 20 лв. за кг. е доста приемлива. Пастата за зъби е с много приятен почти неутрален вкус и е препоръчвана от стоматолози като най полезна през време на бременността. Също така чух че я препоръчват за пародонтоза и при други заболявания на зъбите. Това съм пробвала за сега.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 23 запитвания.