Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мнението ви за млечните продукти ?  (Прочетена 7851 пъти)

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121

   Незнам дали има такава тема или сте дискутирали това в други теми. Може би доста от вас ще кажат сега слуз..слуз.. гной.. Искам да ви питам обаче не за млечните, които ги продават в обикновените магазини, които наистина не стават поради много причини.. просто и аз ги отбягвам. Но ето имаме български производители, които продават био млечни - Хармоника например, има и други, или пък млечните от ''домашни'' производители. Лично аз смятам млечното масло, краве например, не за лошо, обаче трябва да бъде от крава хранена свободно на паша, на която не и се дават никакви зърнени, млякото е доено от човек, а не се изпомпва от машини и разбира се да се държи добре човека със стадото си.     Ммм, искам да кажа обаче мнението ми не го смятайте за някаква критика.. четох доста коментари и теми, доста хора се впускат в това суровоядство направо без никакви знания относно храната главно... гладолечения или моно диети ала бала.. може и да греша - не казвам че съм прав !
Активен

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #1 -: 27-07-2013, 17:13:55 »

   Ето например когато питах да обсъдим хранителните качества, съставките на суровата риба и тази на пара, отговора беше че била замърсена и чистата направо била за милионери и толкова... Обаче не е задължително тази от чистите реки или езера непременно да бъде скъпа, няма такова нещо.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #2 -: 27-07-2013, 18:41:44 »

   Незнам дали има такава тема или сте дискутирали това в други теми. Може би доста от вас ще кажат сега слуз..слуз.. гной.. Искам да ви питам обаче не за млечните, които ги продават в обикновените магазини, които наистина не стават поради много причини.. просто и аз ги отбягвам. Но ето имаме български производители, които продават био млечни - Хармоника например, има и други, или пък млечните от ''домашни'' производители. Лично аз смятам млечното масло, краве например, не за лошо, обаче трябва да бъде от крава хранена свободно на паша, на която не и се дават никакви зърнени, млякото е доено от човек, а не се изпомпва от машини и разбира се да се държи добре човека със стадото си.     Ммм, искам да кажа обаче мнението ми не го смятайте за някаква критика.. четох доста коментари и теми, доста хора се впускат в това суровоядство направо без никакви знания относно храната главно... гладолечения или моно диети ала бала.. може и да греша - не казвам че съм прав !

прав си!
млякото е нещо много добро при изброените от теб условия, освен, че не ГМО - зърнени не биха били проблем.
маслото също е супер, сирене, кашкавал - всичко, само да е наистина био.

и тъй като това е невъзможно да се каже дори за продаваните органик храни, то изводът се налага сам и той определено не е да се спрат тия продукти, а - човек сам да си отглежда поне най - важното от храната.

иначе - гладолечението е важно нещо.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #3 -: 27-07-2013, 18:56:27 »

   Ето например когато питах да обсъдим хранителните качества, съставките на суровата риба и тази на пара, отговора беше че била замърсена и чистата направо била за милионери и толкова... Обаче не е задължително тази от чистите реки или езера непременно да бъде скъпа, няма такова нещо.

да, може и да има не толкова замърсени реки и езера и не е задължително да излиза скъпо.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #4 -: 27-07-2013, 19:42:34 »

 Незнам дали има такава тема или сте дискутирали това в други теми.

feliks, а ти направи ли поне плах опит да узнаеш? ;)  все пак затова е и търсачката..
Освен жест на уважение към форума, това  би било и за теб самия по-полезно.. :)  - ако някоя тема е дъвкана многократно , едва ли участниците в нея ще си направят труда пак надълго и широко да пишат пак същото..
А и , съгласи се , много по-удобно е когато всичко е на едно място. Погледни какво става по "чернодробното прочистване"  - 25 теми, които на практика касаят все това прочистване .. :)  

Освен това те надушвам, че някак очакваш утвърдителен отговор  по този въпрос :) , но точно в този форум единодушно и безапелационно "ДА" ще е проблем  :-[

Иначе си прав - хората се впускат  без знания не само в суровоядството , ами къде ли не още.. tooth
(Наскоро си мислех, как, ако всички участници в някой спор са еднакво добре осведомени, повечето спорове никога не биха се състояли  tooth , да не говорим за тези , които "еволюират" до  "силово" изясняване на гледната точка  tooth )
 
« Последна редакция: 27-07-2013, 19:56:48 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #5 -: 27-07-2013, 20:08:27 »

Еми не съм търсел в търсачката, но съм срещал коментари относно млечните, не мога да се сетя сега точно какви.
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #6 -: 27-07-2013, 20:23:25 »

Приятелю, светът не е това което е, а това в което вярваме. Колкото и странно да ти звучи.Така, че щом те кефят млечните, яж си ги и не се коси. Не търси абсолютната истина, защото такава няма.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #7 -: 27-07-2013, 21:15:18 »

Малко встрани от това колко е хубаво да ядеш естествено мляко от добре обгрижвана козичка. Не знам дали сте забелязвали един феномен. Много градски чеда като идат на село и видят истинско мляко и сирене, не могат да го пият и ядат. Наистина става дума за културен шок. Почва се едно "мирише ми на крава/овца/коза/пръч", "ама какъв е тоя гнусен каймак" и "ауу ама тя овцата се изака и барабонките паднаха в кофата с млякото". После идва и екзистенциалния въпрос "абе тия 30 см утъпкани лайна с твърдост на бетон в кошарата кой ги чисти"

Така че, умната. И на село нещата не са това, което са.  tooth
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

feliks

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 121
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #8 -: 27-07-2013, 21:42:12 »

Така, аз прясно мляко не пия и съм против това да се употребява, защото лично върху мен съм видял особено от прясното мляко колко много храчки имам (слуз), това се отнася и за сухото мляко, суроватката (и тази на прах). Това е само малка част от щетите, които нанася.
   Но ето ще дам един пример. От две години баба ми прави овче кисело мляко, което наистина си е с каймака отгоре. По принцип в малките градове в магазинчетата е абсурд да откриеш БИО млечни, а аз съм от малък град. А съм виждал и БИО БГ кисело мляко, което е хомогенирано [не е на Хармоника (голяма реклама направих на тая фирма ;д)], значи не всичкото БИО е ОК. Ами стандартните кисели млека всичките са хомогенирани и то даже по БДС се препоръчва така да се прави предствяте ли си ?! А тоя процес чисто и просто прави млечните мазнините отвратителни - насищат се с кислород и последствията от това са немалки.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #9 -: 27-07-2013, 21:47:15 »

Приятелю, светът не е това което е, а това в което вярваме. Колкото и странно да ти звучи.Така, че щом те кефят млечните, яж си ги и не се коси. Не търси абсолютната истина, защото такава няма.

светът е това, което е, съвсем обективно си съществува, независимо от нашите вярвания.
така че,  нашите неадекватни вярвания за света и нетърсенето на абсолютната истина могат само да ни навредят, оставяйки ни в нашия си илюзорен свят, който рано или късно се пропуква....  просто защото не е истинен.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #10 -: 27-07-2013, 21:54:10 »


(Наскоро си мислех, как, ако всички участници в някой спор са еднакво добре осведомени, повечето спорове никога не биха се състояли  tooth , да не говорим за тези , които "еволюират" до  "силово" изясняване на гледната точка  tooth )
 

 tooth  добре казано!
само че, за тази цел трябва да има и еднакво добро възприемане и асимилиране на осведомеността, иначе еволюцията в силовото изясняване е неминуема.    tooth

ето, Тихия, да кажем, той колкото и осведомен да е, като въведе осведомеността си в своя си свят и я преправи както си ще / щото светът е това, което вярваш, че е  tooth ( според него, де ) /, тогава какво - ще има ли еволюция или няма да има, ако в неговия свят вярват в еволюцията?    tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #11 -: 27-07-2013, 21:59:50 »

Малко встрани от това колко е хубаво да ядеш естествено мляко от добре обгрижвана козичка. Не знам дали сте забелязвали един феномен. Много градски чеда като идат на село и видят истинско мляко и сирене, не могат да го пият и ядат. Наистина става дума за културен шок. Почва се едно "мирише ми на крава/овца/коза/пръч", "ама какъв е тоя гнусен каймак" и "ауу ама тя овцата се изака и барабонките паднаха в кофата с млякото". После идва и екзистенциалния въпрос "абе тия 30 см утъпкани лайна с твърдост на бетон в кошарата кой ги чисти"

Така че, умната. И на село нещата не са това, което са.  tooth

е, не са, ама ако сам си доиш, овцата, козата, кравата, пръча    tooth и сам си им чистиш .... нещата, тогава поне аз бих била спокойна.
а иначе си прав - и без да съм на село, като си взема натурално мляко от някъде и малко ме е гнус, щото не знам тоя, дет е доил, аджеба дали си е измил поне ръцете преди това или направо от тоалетната или след като е помилвал някой пес.... блякс
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #12 -: 28-07-2013, 11:23:39 »

Искре, няма нужда да мислим еднакво. Все едно да спорим има или няма бог. За който вярва в него, няма никакво значение факта, че друг не вярва. Надявам се ме разбираш какво искам да кажа. Вярата е нещо лично. Колкото до еволюцията, явно смяташ като Дарвин, че сме еволюирали от маймуните в хора. Ако е така, няма какво да кажа.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #13 -: 28-07-2013, 12:40:12 »

Искре, няма нужда да мислим еднакво. Все едно да спорим има или няма бог. За който вярва в него, няма никакво значение факта, че друг не вярва. Надявам се ме разбираш какво искам да кажа. Вярата е нещо лично. Колкото до еволюцията, явно смяташ като Дарвин, че сме еволюирали от маймуните в хора. Ако е така, няма какво да кажа.

За който вярва в него, няма никакво значение факта, че друг не вярва. Надявам се ме разбираш какво искам да кажа.

е, то какво има за разбиране!
много ясно, че неверието на един не променя вярата на друг, говоря за каквато и да било вяра.

относно еволюцията, какво, не четеш ли постовете?
не видя ли в какъв контекст е казано всичко?
явно бая големи стени си си изградил около себе си в твоя си свят, та вече елементарно нещо не схващаш...

(Наскоро си мислех, как, ако всички участници в някой спор са еднакво добре осведомени, повечето спорове никога не биха се състояли  ухилен , да не говорим за тези , които "еволюират" до  "силово" изясняване на гледната точка

за тази еволюция ставаше дума, въз основа на поста на Бате Бино.
« Последна редакция: 28-07-2013, 12:42:07 от iskrena »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #14 -: 28-07-2013, 14:21:04 »

Да , за съжаление  дори  нашият уважаван приятел Тихия май се е подхлъзнал в това направление - "Светът е такъв, какъвто искаш да го видиш"..
До това води гледането на много ( и опасни ) филми от сорта на "тайната"..  (както неведнъж сме го разисквали ) както и четенето на подобни книги ( не случайно се нароиха много в последно време  :) )
 
Като цяло това е една нелоша ФИЛОСОФСКА концепция, която обаче , за съжаление не е ОБЩОВАЛИДНА!
За всички сфери на живота.  Концепцията върши прекрасна работа по отношение на нещата , КОИТО ЗАВИСЯТ ОТ НАС. ( да оздравеем, да постигнем нещо, да се справим в невъзможна ситуация,  да не падаме духом, и т.н. )

Обаче в случаите , когато НЕЩАТА СЕ СЛУЧВАТ  БЕЗ  НАШЕТО УЧАСТИЕ - това е по-скоро вредна концепия. Тя ще ни заблуди  - няма да успеем да видим нещата в истинските им краски, защото ще сме прикрити удобно зад илюзията , че те може да са други ако ние решим! И какво ще следва? Виждайки ги розови, няма да си мръднем и пръста  да ги променим, няма да се борим, защото не виждаме необходимост..Получава се нещо като "бягство от действителността ". Мнозина вземат дроги за да го постигнат, други прилагат прости мисловни настройки ( към които ни насочват някои филмчета, "гурута", книжки)  
Това че ние имаме ИЛЮЗИИ  по отношение на нещо, не значи че самото нещо е друго,по-добро! То си е същото , само дето ние си налагаме да го видим по друг начин... :)
Най-често тази тактика ни е по-удобна!  Защото се постига сравнително лесно, безконфликтно, и без особен разход на енергия за  мислене и  анализ!  Просто се настройваме и - това е всичко!  :surpris_23:

Точно затова това се и НАЛАГА от определени среди: - настрой се , че ваксините, лекарствата, милионите отрови,  радиацията, шистовия газ, ГМО-то .. и прочие са нещо добро  - и хоп - те ще бъдат добри и полезни за теб!!  ???
 Това е, което ни трябва на нас -  ти вярвай в това, НЕ НИ СЕ МЕСИ, НЕ ПРОТЕСТИРАЙ, НЕ НИ СЪДИ..  а нас ни остави да си действаме по нашите планове, да ти кроим шапчицата , а когато ти я сложим на главичката , да не можеш вече "гък " да кажеш..  

Да, илюзиите не са нещо лошо, мнозина  сме щастливи с тях и дано никога да не ни се разрушават ( Дано родителите не разбираме за всичко , което вършат нашите деца.. tooth , )

Обаче , в това е цялата хватка, и това е ,което са "пропуснали"  да уточнят във филмчетата и книжките - че трябва да се знае  - ДОКЪДЕ с тези илюзии все пак..  ;)

 Защото само с мисъл НЕ МОЖЕ да се неутрализират всичките вреди, токсини, и т.н. (Не само материалните)
 Правени са безброй изследвания.. - хора , рязко преминаващи към лошо хранене , ЗАДЪЛЖИТЕЛНО имат здравословни проблеми, без значение от ген и родова памет..
Индианците Пима - (показателен пример)  - едно и също племе,   живеещо природосъобразно и наслаждаващо се на плодовете от това. Обаче - новата държавна граница го разделила точно на две - едната част останала в Мексико, а другата - в САЩ. Интересно защо частта , която започнала да се храни  "по американски" много скоро се сдобила с едни много лоши болести - да не би да си е мислила че ще се разболява , когато ги е ядяла тези храни  tooth? Защо не се е случило обратното - да се влоши "Мексиканската част" ?? tooth
Защо тук концепцията не действа?? :surpris_23:
Защо не действа също ( съжалявам ,че давам точно този пример)  при "лечение" с химиотерапия и облъчване??
Нали хората хвърлят в това всичките си надежди ? Вярват, визуализират, мечтаят да оздравеят с цялата си душа!
И какво?    3% излекувани с този метод! ( три). РЕАЛНО  са толкова.
Съвсем по същият начин се надяват да оздравеят и  болните , избрали други ( алтернативни) методики.Можем ли да кажем, че едните го искат повече отколкото другите?? Не, разбира се..
 И как така се случва , че  излекуваните по "другите" методики са 70-80% ? ( Справка - книгата на Т.Болинджър - "ракът.. да оцелееш извън матрицата")
Ами дори случаите на оздравяване  сред нашите съфорумци?  Нали преди това не по-малко са вярвали, гълтайки  с шепи  хормони и антибиотици??  Защо успехът идва чак след като се направят някои ОБЕКТИВНИ промени в това отношение  .. ?  
Нали уж е било достатъчно да вярват? Да визуализират?

Не бива да се бяга от истината, да се самозаблуждаваме. Защото пасивите няма да са за някой друг, а за нас самите..  :)

(Спомням си наскоро една съфорумка се опитваше да опровергава  ТОЧНО ПО СЪЩИЯ ФИЛОСОФСКИ НАЧИН  едно мое ОБЕКТИВНО наблюдение - че повечето хора се обличат в черно!  Каза - "Бате Бино ,това е защото ти искаш да ги видиш така!"  
  Душко мамина, първо - точно защото НЕ ИСКАМ да ги виждам така, затова и ми е направило впечатление!  tooth
Човек обръща внимание когато нещо го дразни.. :)
 И второ - нека като дойде сега студения сезон, всеки , на който му е любопитно, да излезе на главната улица в града си и просто да изброи процентът на облечените наполовина и изцяло в черно. Аз, за идеята , и защото бях уличен в черногледство, броих доста пъти и в различни градове ..И да сподели тук бързо резултата,  докато не са го обвинили в "черногледство" и него, хора, които се грижат за лозето си само с молитва и без мотика    tooth      )
« Последна редакция: 28-07-2013, 14:39:17 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #15 -: 28-07-2013, 14:32:33 »

"Не бива да се бяга от истината, да се самозаблуждаваме. Защото пасивите няма да са за някой друг, а за нас самите..  "
Бате Бино

Много се различават гледните ни точки, приятелю. Не смятам, че има обективна истина, която е еталон който трябва да следваме. Съжалявам, ако думите ми ще разбунтуват нечие мислене.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #16 -: 28-07-2013, 14:44:35 »

Да , за съжаление  дори  нашият уважаван приятел Тихия май се е подхлъзнал в това направление - "Светът е такъв, какъвто искаш да го видиш"..
До това води гледането на много ( и опасни ) филми от сорта на "тайната"..  (както неведнъж сме го разисквали ) както и четенето на подобни книги ( не случайно се нароиха много в последно време  :) )
 
Като цяло това е една нелоша ФИЛОСОФСКА концепция, която обаче , за съжаление не е ОБЩОВАЛИДНА!
За всички сфери на живота.  Концепцията върши прекрасна работа по отношение на нещата , КОИТО ЗАВИСЯТ ОТ НАС. ( да оздравеем, да постигнем нещо, да се справим в невъзможна ситуация,  да не падаме духом, и т.н. )

Цитат

не съм гледала филма ''тайната'', но явно доста "тайно" и подмолно омотава и без това промитите ни мозъци в посока, изгодна на шепа зли и безскрупулни хора, водени от демони...

а иначе - за това, че концепцията е ФИЛОСОФСКА, да!
че не е ОБЩОВАЛИДНА  за всички сфери на живота, да, много точно казано също!

САМО ЧЕ!!!!
това, от което зверски се нуждаем, всички хора, родени на тоя свят, съвсем не е ФИЛОСОФИЯ, па дори и ОБЩОВАЛИДНА,  а  - РЕАЛНОСТ!

Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #17 -: 28-07-2013, 14:53:17 »

Тихий, ще ти издигна паметник обещавам, ако ми кажеш , че когато ти се развали колата , компютърът , инсталацията в апартамента,.. ти се обаждаш на  философ ,езотерик, антропософ или на  окултист  за да ти ги оправи!  tooth

А не на съответния специалист, който ще се справи САМО благодарение на ОБЕКТИВНОТО познаване на законите на физиката и  електротехниката ..   А това си е пример за ЕДНА ОБЕКТИВНА ИСТИНА.

Аз нямам нищо против да имаме различни гледни точки,(защото те харесвам и уважавам) но просто не успявам да разбера каква е твоята ,  (Надявам се поне ти да си я разбираш :) ) защото ти избягваш конкретиката и примерите :)
Ти копна само едно изреченийце от поста ми :)
Ако искаш да изясниш гледната си точка , разгледай подробно примерите , които аз съм дал - един по един , и кажи кое не съвпада с твоята гледна точка. Може и аз да бъркам някъде , случва се..  :)  
(Макар, че едва ли ще имам това удоволствие, ти си почитател на късите постове , средно по 3 изречения на пост са 119 те ти поста, а  така накратко просто няма как да стане, колкото и да искам  :-[ )

Обикновено такива авторитети, привърженици на "няма обективна истина"  и "светът е такъв, какъвто ти го искаш"
са по-многословни..  tooth

Иначе излиза ,както казват малките деца - "Не е така , защото не е така"  tooth  
« Последна редакция: 28-07-2013, 15:09:46 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #18 -: 28-07-2013, 14:53:32 »



Много се различават гледните ни точки, приятелю. Не смятам, че има обективна истина, която е еталон който трябва да следваме. Съжалявам, ако думите ми ще разбунтуват нечие мислене.

кво ти пука, приятелю!
за какво съжаляваш... защо изобщо допускаш съжаление в твоя си свят?!

а това, че не смяташ, че има обективна истина, дето да се следва, как ще ни убедиш, че е вярно, при положение, че успееш ли, тогава автоматично отпада истинността на това, в което си ни убедил, защото то, самото, става обективна истина?

ако няма обективна Истина, тогава за мен ГМО - то е добро!
ще си го хапвам и понеже вярвам, че е добро, ще цъфтя и ще давам плод, та чак ще ...искря!   tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #19 -: 28-07-2013, 15:03:26 »

Тихий, ще ти издигна паметник обещавам, ако ми кажеш , че когато ти се развали колата , компютърът , инсталацията в апартамента,.. ти се обаждаш на  философ ,езотерик, антропософ или на  окултист  за да ти ги оправи!  tooth


и аз ще му издигна!   tooth

само се чудя в чий свят да го изконструирам - в моя си ли, в неговия ли?    :Confus_3:
или па в твоя, бате Бино, та да не се тормозиш ти с банални неща, отнемащи ценното ти време!   tooth

или то, така или иначе, няма значение, въпросът е само Тихия да повярва блажено, че вече сме го издигнали тоя паметник и ... всичко е ок!

не... не, не, всъщност, не е ок, щото и аз и ти треба да вярваме в това, щото, все пак, ние сме инициатори на създаването на тази необективна реалност   :Confus_3:   :Confus_3:  :Confus_3:

а, и друго се чудя, какво да пише на тоя паметник - "Тихий, необективно обективний" или " Тихий, обективно необективний"    :Confus_3:

« Последна редакция: 28-07-2013, 15:06:08 от iskrena »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 23 запитвания.