Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Мнението ви за млечните продукти ?  (Прочетена 7864 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #20 -: 28-07-2013, 15:13:14 »

Е , не бива така с ирония, iskrena ,  просто противопоставяме  гледни точки, изследваме, чоплим , спамим..  :-[ :-[
Имаме потребност - правим го .  :Content_22: :Content_22:
Избихме го на философия, оцапахме темата , лошо.. :-[ :-[
« Последна редакция: 28-07-2013, 15:17:02 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #21 -: 28-07-2013, 18:04:57 »

Нашите различия не са на материално ниво, а на езотерично. Ето защо е губене на време словоблудството по конкретика. " Знаещият не говори. Говорещият не знае." Иначе ви се радвам много като защитавате горещо тезата си. В такива дискусии не участвам, каквото и да значи това.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #22 -: 28-07-2013, 19:06:38 »

 Е тя, излиза , че е много специална  тази наука езотериката бе ,Тихий..  tooth
 След като посветените в нея не споделят нищо от това , което са научили и го пазят само за себе си..
 Или пък освен да  смятат , че другите са недостойни или неподготвени за да схващат.. :surpris_23: (не че ти си такъв, само предполагам ,може пък да има и там, както и тук, "малки правила".. :)   )
 Е,  в такъв случай значи да не съжалявам, че съм си останал на материално ниво и че споделям безрезервно (и безвъзмездно :) ) всичко, което съм научил  досега , и което би могло да е от полза и на другите , като при това - даже и да изпитвам удоволствие от това  :sorcerer - emotloader:
 Ама май е добре , че все пак не съм единственият ( дето "щом говори - значи не знае"  :)), че иначе какво щяхме да четем из форумите  tooth   /че даже .. и за какво ли щеше да ни е  и интернет?  :surpris_23:/
(Между другото , не знам защо, но се сетих за една смешка : "Щом Иванчо има големи уши - значи е магаре!"   :D )
« Последна редакция: 28-07-2013, 19:20:43 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #23 -: 28-07-2013, 21:40:55 »

Бате Бино, тази тема нали и без това беше излишна, щото е имало много предъвквания по тези въпроси!
 а и то като се предъвква понякога се и цапа, та не съм се старала да е съвсем стерилна, де   tooth

не разбирам тия терзания относно темите - ми, хората пишат по вдъхновение и нещата понякога избиват в друга насока, но пък така е по- интересно или?   :Confus_3:
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #24 -: 28-07-2013, 22:39:53 »

Нашите различия не са на материално ниво, а на езотерично. Ето защо е губене на време словоблудството по конкретика. " Знаещият не говори. Говорещият не знае."

ще те помоля, все пак, ако може, да дадеш една конкретика / по възможност не словоблудствено / - какво  е това "езотерично ниво" изобщо!

макар че, предвид "логичния" ти принцип / " Знаещият не говори. Говорещият не знае." /, не знам дали трябваше да питам - така или иначе, ако знаеш, не би говорил, а ако говориш, то значи не знаеш и не е имало смисъл да питам....   
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Мнението ви за млечните продукти ?
« Отговор #25 -: 28-07-2013, 22:46:10 »


(Между другото , не знам защо, но се сетих за една смешка : "Щом Иванчо има големи уши - значи е магаре!"   :D )

 tooth

така е, общият знаменател е като големите уши - много неща покрива.
извод - в математиката се оперира с ... магарета!    :Content_4 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 22 запитвания.