Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Драго ми е!  (Прочетена 1380 пъти)

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Драго ми е!
« -: 25-07-2013, 15:56:22 »

Поздрави от едно момиче от Враца, радвам се, че Ви има! Сайтът на mer и форумът са просто страхотни, вече цял месец не мога да изчета тоновете полезна и любопитна информация, не предполагах,че съществува такъв чудесен сайт, посветен на здравето. Аз самата имах голяма необходимост от промяна и тук намерих ценни съвети какво да предприема. Имам много упорито акне, което още не се е повлияло, но за жалост все още ми е много трудно да спра киселото мляко и козето сирене. Иначе винаги съм умирала за пресни зеленчуци и плодове, така ме е възпитала майка ми още от малка. Тя ме научи на тайните на йога, нещо, което  за жалост понякога преставам да практикувам- от мързел.
Всичко най от мен и бъдете все така здрави и мъдри! :thankyou: :flowers2:
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Драго ми е!
« Отговор #1 -: 25-07-2013, 19:15:25 »

Поздравления! Най доброто винаги предстои. Бъди внимателна по пътя, защото има и фалшиви отклонения. Все пак, аз обичам всяко мое решение, каквото и да е то, защото е продукт на моето развитие. 
Успех!
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

sweetie

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
Re:Драго ми е!
« Отговор #2 -: 26-07-2013, 10:10:07 »

Мерси. Аз определено не обичам да спазвам правила- създавам си мои. Важното е човек да успее да надделее над себе си и неправилните си навици и да си създаде по-добри :).
Активен
Господ чува молбите на хората, които искат да забравят омразата, но е глух за тези, които искат да избягат от любовта.
 

Страницата е създадена за 0.077 секунди с 22 запитвания.