Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: причини за образуването на камъни  (Прочетена 27601 пъти)

doroteyarog

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:причини за образуването на камъни
« Отговор #20 -: 17-11-2017, 09:28:45 »

 :Content_4 - emotloader: Това с ухото е направо велико  ;D. Разглеждах сайта на медицинският център в Крим, сложно ми се струва придвижването до там, мисля че и виза ще трябва, но каквото-такова, сега по ред почваме да действаме, първо с термовизуалната диагностика, ще пиша какви са резултатите  :love_026:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:причини за образуването на камъни
« Отговор #21 -: 18-11-2017, 11:01:39 »

Да , съгласен  за ухото :) Има си и своето логично обяснение, ако се знаят малко повече подробности за западната система на здравеопазване. Не се тръби по големи медии, но търсещите сме наясно, че се трупат много случаи на навреждания от Медицината - от лекарства, от медицински интервенции, грешки..И съответно се предявяват съдебни искове за големи обезщетения  ;)  За да минимизират загубите , съвсем естествено се официализира , одобрява  определен шаблон , по който да действат всички и от който  да не се отклоняват, да няма "свободни съчинения" :) И когато нещо  с някой болен  "се прецака" ,  да не се стига дори да разследване..  Оправданието е - "Ето, виждате - компютърът е издал такава и такава препоръка , а програмата му е "научно одобрена" и официална. Значи грешката е някъде в пациента" :)

Доротея , може поне да им пишеш на тези в Крим и да обясниш казуса. Възможно е да те насочат , някой да се сети нещо. Да , виза трябва. Но ти ако веднъж отидеш в Крим, после пак ще искаш да ходиш :)  Там е голяма  красота , хората са топли и сърдечни. Ще прекарате незабравимо. Аз там съм се чувствал едва ли не по-добре отколкото у дома си .  :Content_22: 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

асен

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:причини за образуването на камъни
« Отговор #22 -: 22-11-2017, 10:39:33 »

Детето е с много чувствителна вегетативна нервна система при такива деца вегетативната нервната система влияе върху всички органи като обърква функциите им. Това е вероятна причина. И друго Психическите натрупвания като срам стеснителност лесна и бърза възбудимост и впечатлителност дори понякога паника  сепване и стряскане влияят отрицателно. Детето е сензитивно към всичко отвън.
Активен

Desska

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:причини за образуването на камъни
« Отговор #23 -: 25-11-2017, 22:03:59 »

Привет, чудих се дали са правени изследвания на сърцето?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.095 секунди с 22 запитвания.