Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: споделено  (Прочетена 1933 пъти)

krais

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
споделено
« -: 31-03-2013, 17:26:27 »

Миналата година 2012г ми се наложи да си приготвям сок от моркови закупени от "Кауфланд" - подух се за 10 мин.,оказа се че съм получил алергичен шок.Днес сутринта 31.03.2013г -стана същото,по принцип всички плодове и зеленчуци си произвеждам лично,просто ми свършиха морковите.Споделям тези случки за да си направите изводи,а решението е Ваше. 
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:споделено
« Отговор #1 -: 31-03-2013, 17:33:44 »

Е то е ясно , морковите в корпоративните вериги са пълни с химия, и то повече от необходимото, както и шоколадите Милка съдържат захар 100 пъти повече от необходимото. Само умните ще сглобят пъзела.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:споделено
« Отговор #2 -: 31-03-2013, 19:50:58 »

Доста авторитет вкарваш... давай по-полека, че може да те сметне някой за психо  (това и заради другия ти пост и заради заглавията им...)tooth Иначе, да ...в кореноплодните се трупа най-много химия.
Активен
Psychonaut

krais

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:споделено
« Отговор #3 -: 31-03-2013, 22:50:17 »

Доста авторитет вкарваш... давай по-полека, че може да те сметне някой за психо  (това и заради другия ти пост и заради заглавията им...)tooth Иначе, да ...в кореноплодните се трупа най-много химия.

Свикнал съм......със (психото),споделям неща които съм преживял лично,не мисля че засягам някой с "надуването" си........
Активен
 

Страницата е създадена за 0.069 секунди с 23 запитвания.