Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продавам 3 бр. Качествен Зелен чай само за 10 лв.  (Прочетена 2344 пъти)

Tedi Goat

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

 Продавам 3 бр. (3 кутии) много качествен зелен чай (изпратиха ми го от Белгия)   :Content_22:

Twinnings - Зелен чай със жасмин   1бр.

Lipton  - Зелен чай с цитруси   1бр.

Lipton - Зелен чай с мента   1бр.

доставка за с/ка на получателя (чайчетата са леки ;-)  )










Активен

Spinach

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

Само Twinnings-а става горе - долу.
Тези Липтън нещо не са читави.
Активен

Tedi Goat

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

Да и аз мога да гарантирам за Twinings защото подарих такъв на майка ми и тя казва, че бил страхотен аромат. За Lipton не знам нищо, мислех че и той е хубава марка с добро кач-во  :surpris_23:   
За съжаление не обичам зален чай, билков пия постоянно ....
Активен

Spinach

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

Извинявай ,че така ти се меся в темата , обаче аз и един приятел като любители на чая все се съмняваме ,че в пакетираните чайчета често ни пробутват "Степчета"  :surpris_23:
И намерих статия подобна на тази http://patzolino.blog.bg/novini/2013/01/10/vijte-cherniia-spisyk-na-produktite-na-bylgarskiia-pazar-koi.1040518
в която подобно на тази се обясняваше , как
Цитат
..използват вредните вещества с цел овкусяване, оцветяване или опресняване на чайовете.
Всъщност натуралния вкус на истинския чай е съвсем различно от Нестий ..

Активен

Tedi Goat

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 53

 Няма нищо, меси се, те за това са темите, всеки да си каже мнението.
относно твоето предположение:
Незнам, възможно е, но предполагам реномираните марки не биха си позволили лукса да пробутват такива боклуци.  Аз мисля че Twinings и Lipton са уж такива марки :surpris_23:
 Nestea въобще не е чай  tooth , това всеки го знае, естествено че е пълен с оцветители, консерванти , аспартам и т.н, но какво общо има тук Nestea ??  Това е безалкохолна напитка, която не се различава по нищо от другите като Фанта, Кола, "натурален" сок в кутийка и т.н. все един сорт боклуци
Аз постоянно пия чай в пакетчета , но предпочитам билкови, напр. обожавам Ройбос, имат един скъпичък с ванилия - невероятен!!! ::) не се сещам сега коя марка беше - с една негърка, но не българския (и той е хубаво качество, поне според мен) той е по-евтин, но не е с ванилия.
Сега се сещам, че преди няколко месеца имах ройбос на Lipton и ми хареса, доста хубав беше.
Въобще аз съм такъв чайо-любител и чайо-консуматор, че не ми се вярва да не различа отвратителния вкус на разтворим боклук като степчето и истинска билка...... Но пак казвам, всичко е възможно, може и да греша.
И последно - никога не бих се опитала да пробутам нещо, ако го смятам аз самата за боклук. Просто ще го изхвърля. Мислех, че това са качествени чайове и затова си позволявам да ги предложа. реших че любителите на зелен чай може би са опитвали тези марки и знаят.
Нямам нищо против да се изтрие темата, ако чайовете се смятат за недобро качество.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.