Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Привет и от мен  (Прочетена 973 пъти)

nielka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 65
Привет и от мен
« -: 28-03-2013, 13:42:42 »

Здравейте на всички, които са част от този прекрасен форум :flowers2:!
Тук съм заради цялостната трансформация, която се случва с мен- на духовно и енергийно ниво преди всичко и сътветно това рефлектира върху моят организъм! Чувствам се прекрасно, и усещам с цялото си същество, че точно от това осъзнаване съм имала нужда! Всичко в мен се променя и се събужда за един нов живот, но този път Истински живот! Темата е безкрайна и няма да се обосновавам, надявам се повечето от вас да разбират за какво точно говоря  :peperudi:!
През последните години се случи така, че животът ми премина в постоянен стрес и разбира се последиците от това не подминаха доброто ми здравословно състояние, като най-вече е засегната храносмилателната ми система! Едва на 34 г съм, а в момента правя опити да възстановя както психиката си, така и организмът си! Неизменна част от това възстановяване е и правилното и здравословно хранене! Не го правя против себе си, просто вече не мога да приемам месо, както и повечето млечни продукти! Усещам, че в един момент ще премина към напълно вегетариански начин на хранене и по-точно към суровоядство, защото това е храната, единствено към която изпитвам апетит, от доста време се храня предимно със сурови плодове и зеленчуци !
Ще бъда благодарна да получа съвети от всякакво естество и затова съм наистина щастлива, че ви открих  :flower:!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.109 секунди с 23 запитвания.