Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречиствания за 2013 последователност  (Прочетена 2625 пъти)

Чистач13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3

Здравейте!
Започва сезона на пречистванията!  :D
Интересувам се от всякакви видове и начини за чистене на всички органи.До момента съм правила две пречиствания на черен дроб и съм изключително доволна.Искам да продължа!Изчетох всички сайтове  и форуми,които ми попаднаха.Така и не разбрах как и по какъв  начин пречистванията да се комбинират в някаква определена последователност и да се преминава от едно в друго-черен дроб,слуз,шанка-пракшалана,дебело черво,бъбреци,паразити,житен режим.
Разбрах,че едно конкретно пречистване не бива да се прави след друго,също така има и значение от фазата на луната.
Не знам от кое и кога  да почна.Разполагам със свободно време и съм готова да започна.
Моля някой ,ако си има изпитана схема и последователност да я сподели!
Благодаря! javascript:void(0);
Активен

purelove

  • Гост
Re:Пречиствания за 2013 последователност
« Отговор #1 -: 14-03-2013, 00:49:48 »

Знам, че няма да се разчете като добро посрещане , но кажи честно - разгледа ли разделите във форума  ???
Тук повечето потребители са в една лодка :) И това не е някоя моторна красавица, която я блъска бруталната сила на водата и остават предимно "девствени" уроци  :) Тук повечето продължаваме да гребем, така че ако усетиш, че лодката се мести, бъди спокойна  :pensif_29: Дори и да си на борда на Титаник, който се движи към айсберга, не се плаши. Все някой ще ти хвърли  спасителен пояс , с който да си задържиш главата над водата :whistling2 - emotloader:  Но преди това се гмурни дълбоко в тези два раздела  ;D - http://forum.zemianazaem.com/index.php?board=9.0 ; http://forum.zemianazaem.com/index.php?board=12.0
Активен

Чистач13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Пречиствания за 2013 последователност
« Отговор #2 -: 14-03-2013, 01:02:09 »

Благодаря ти за съвета!
Искаше ми да не се ровя още 1000 часа(които ще са ми полезни разбира се ,но не на този етап)и накрая да съм още по-объркана с кое да почна.Просто помолих за конкретни дати с вид пречиствания и желаещи да започнем заедно и тук да споделяме и  да се подкрепяме.Самите пречиствания гоооре-долу са ми ясни като стъпки,но и да имам въпроси знам къде да намеря отговорите.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречиствания за 2013 последователност
« Отговор #3 -: 14-03-2013, 11:30:55 »

Чистач13, най-важното е,  че имаш ентусиазмът и готовността за реални действия! Това е достатъчно похвално.  Затова почвай сама,  не ти трябват допълнителни съвети, защото те няма да се припокриват и още повече ще се объркаш!  Самите авторитети - натурални доктори и лечители  не са на едно мнение , а какво остава до нас , дето сме само едни обикновени изпълнители.. 
Малахов, Шчадилов, Елисеева, Норман Уокър, Неумивакин ...    на практика  всеки си има своя система за очиствания, която се разминава (малко или много)  с тази на колегата му. Как да установим чия е правилната?  :surpris_23:
Затова , избери някой , който ти пасва -  Малахов , да кажем , и действай по него.  В книжките му е описано понятно кое след кое следва и защо. 

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

purelove

  • Гост
Re:Пречиствания за 2013 последователност
« Отговор #4 -: 14-03-2013, 13:06:42 »

Пречистване на организма /Г. Малахов/ - http://dox.bg/files/dw?a=cc222cdfe8

http://www.book.store.bg/p89310/kalendar-na-zdraveto-2013-godina-g-p-malahov.html
(по-късно през деня ще я кача..)
В spiralata.net също има подходяща литература по темата.
« Последна редакция: 14-03-2013, 13:26:42 от purelove »
Активен

Чистач13

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Пречиствания за 2013 последователност
« Отговор #7 -: 25-03-2013, 17:13:30 »

Много сте мили!Сърдечно Ви благодаря! :flowers2:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречиствания за 2013 последователност
« Отговор #8 -: 25-03-2013, 20:36:26 »

А мен лично това "чистач13" много ми пасва, звучи ми много оригинално.  O0
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 23 запитвания.