Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Диета на любовта" от Викторас Кулвинскас  (Прочетена 3445 пъти)

Limoana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • To be or not to be?
    • Limoana

Здравейте приятели! Търся книгата на Викторас Кулвинскас "Диета на любовта". Тя е на издателство Scorpio vi и в момента няма тираж. Някой да знае откъде мога да я намеря на старо или да има друга информация по въпроса? Благодаря ви предварително!!! :love_007:
Активен

danito

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Книгата изобщо не е издавана. В сайта на Скорпио от 3 години пише "предстои да бъде издадена". Може би следващата петилетка...  ;)
Активен

purelove

  • Гост

Тук извежда текст (след регистрация), че книгата е налична http://ateagames.com/product.php?id_product=3874
Активен

Limoana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • To be or not to be?
    • Limoana

Danito:  :laugh: :D
Pure Love: Много ти благодаря за линка, Чиста Любов!!  :kisss: Регистрирах се и поръчах книгата - наистина излиза, че я има (поне заявката ми беше приета)! Да видим обаче, дали ще я получа! Намерих и някакъв телефон в сайта - ще се обадя да проверя дали въобще книгата е налична. Още веднъж искрени благодарности и на двамата!!! :love_026:
Активен

Limoana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • To be or not to be?
    • Limoana

Само да кажа - оказа се, че книгата я няма в наличност. Обещаха ми, ако открият някаква стара бройка, останала в някой град в България, да ми се обадят. Благодаря ти още веднъж, purelove, за съдействието!! :fluretaa:
Активен

danito

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Книгата изобщо не е превеждана и издавана досега, няма как да ти намерят "някоя стара бройка".  ;)
Активен

Limoana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • To be or not to be?
    • Limoana

Много ти благодаря, Danito, за информацията! Ти ми написа и по-рано, че не е издавана досега, но на мен не ми се искаше да го повярвам. Значи да не се надявам да я открия някъде на български език  :( Поне да не й правеха реклама в другите книги на Викторас Кулвинскас сякаш вече е налична и се продава  ^-^
« Последна редакция: 22-02-2013, 19:46:07 от Limoana »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 22 запитвания.