Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Трансформацията на Иво  (Прочетена 5985 пъти)

xITSOx

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 84
    • youtube
Трансформацията на Иво
« -: 20-12-2012, 13:10:53 »

Здравейте. Искам да представя на вашето внимание един мой човек – братовчеда Иво. Тази година младежът направо смая всички, като за по-малко от половин година претърпя изключителна телесна трансформация и от леко пухкав момък с болки в сърцето се превърна в здрав, елегантен и супер строен атлет. Зададох му няколко въпроса, защото мисля, че ще е интересно за хората и същевременно ще послужи за пример на тези, които желаят да направят подобна промяна в живота си.




Здрасти Иво :) за протокола ще може ли дадеш име, години, ръст и килограми?
Ивайло Делянов Димитров, години:14, ръст:171, килограми:56

Постигнал си невероятна трансформация. Искам да те попитам как стана всичко. Какво промени в начина си на живот?
Като за начало спрях всички мазнини, с които някога съм се хранил и започнах да се храня здравословно. Включих повече сурова храна.

Какви храни си ял преди?
Само чипсове, пържени храни и всичко друго от този род.

А сега какво хапваш? Днес например какво си ял?
За закуска хапвам плодове, най-често ябълки или мандарини. За обяд сварени боб или червена леща. За следобедна закуска пак някой плод и за вечеря зеленчуци.

А хляб? месо? животински продукти?
Хляба го спрях, но месо и животински продукти хапвах от време на време.

А шоколади и разни други изкушаващи десерти? Какво правиш като ти се дояде сладко?

Ами аз през този период си имах един ден за изкушения, един път в месеца, но когато ми се хапваше сладко го замествах с още плодове, например банани.

Беше споменал преди нещо за банановата диета. Я кажи в какво се състои тя и колко често си я прилагал?

Банановата диета я видях от интернет. При нея три дена един след друг се ядат по 1.5 или 2 килограма банани за всеки от тези дни и я прилагах на 2 седмици един път.

Кога са правени двете снимки и колко килограма си на всяка от тях?
Първата снимка е направена през месец Май и там съм 93 килограма, а втората е правена през месец Ноември и там съм 56 килограма

Какво те амбицира да направиш тази промяна?

Ами вече ми беше омръзнало да съм толкова едър и исках да се  променя, а и сърцето беше започнало да ме боли.

Ходил ли си на доктор като си усетил болки в сърцето?

Да, ходих и той ми каза, че трябва да отслабна.

Сега как се чувстваш?
Сега се чувствам много по-здрав от преди.

Понеже има най-различни диети и методи за отслабване, бих искал да те питам, ти откъде почерпи информация?
Започнах да чета една книга, която ти ми даде. „Горещи теми в храненето“ на Георги Гайдурков.

А освен промяната в начина на хранене има ли и други тайни за успеха ти?
С промяната ми на хранене започнах да тренирам много сериозно, но по принцип тренирах и преди това една година, но без успех.

Какво  тренираш?
Тренирам фитнес.

На зала ли ходиш?
Отначало да, но после започнах сам в къщи и на лостове.

Колко често тренираш и какво точно правиш?
Сега тренирам 6 пъти в седмицата като първо тренирам гърди и рамо, на другия ден ръце и след това крака и във всички тези дни правя също коремни преси и един час кардио например велоаргометър.

Благодаря ти много за отделеното внимание. Надявам се това интервю да послужи като нагледен пример за хората, които искат да стабилизират здравето и килограмите си.  Ти си живо доказателство, че промята е възможна и то само за 6 месеца.  Желая ти да си все така здрав и енергичен :)

Благодаря!
Активен
Total Liberation

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #1 -: 20-12-2012, 14:06:43 »

Браво!!!  :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #2 -: 20-12-2012, 14:59:13 »

браво, сладур  :love_007: чудесно момче
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #3 -: 20-12-2012, 15:39:34 »

Само така!!! Евала на момчето!!!  :Content_14:
Активен
Psychonaut

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #4 -: 20-12-2012, 16:02:24 »

Браво на Иво за постигнатия резултат и още едно браво на Ицо, че го е споделил тук! :)

savina

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #5 -: 20-12-2012, 21:26:58 »

Бравос  :Content_14: може да е готин пример за връсниците си със същия проблем  :essen:  :)
Активен
Егото е причина за всички болести и несполуки..правилният начин на живот Помага..

violetblossom

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 74
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #6 -: 20-12-2012, 22:11:07 »

Сърцето не боли.
Трудно ми е да повярвам, че има толкова осъзнати деца. Като дете съм отнасяла стабилни подигравки за теглото си и то без да съм била екстремно дебела. Но децата са ужасно нетактични. И като станах на 12, реших, че трябва да отслабна. Ама не споделях с никой за това и по свое усмотрение действах. И започнах да гладувам\силно да се ограничавам, но след това започваше йо-йо ефектът. Лавирах между 46, 47 до над 60кг. и като резултат получих жестоки стрии по бедрата, задника, кръста, ц*ците и ханша. Грозна гледка съм сега.
Така че - браво на детенцето, но само ме притеснява, че от тоя фитнес може да си спре растежа, а трябва да израсне поне над 1, 75. А и да внимава с кожата.
Само така!
Активен
Човекът е твърде нетраен!
Към вечния миг устремен,
той тича в несвяст, но не знае,
че бе от Нетрайност роден.

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #7 -: 21-12-2012, 03:02:29 »

Браво това се казва СИЛНА ВОЛЯ :weight_lift: :D
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"

Stefo

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
    • http://vbox7.com/play:8ee8f94a
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #8 -: 21-12-2012, 09:13:04 »

 :Content_14: на младежа :) С личният си положителен пример можеби ще зариби съмишеници в обкръжението си.Дано да намалеят и изчезнат дори опашките от деца пред лавките за непълноценна храна.
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #9 -: 21-12-2012, 12:32:11 »

Stefo много красив аватар :Content_22:

Браво на момчето а сега следва най-трудното-да задържи постигнатия резултат.Но той вече е стъпил на пътеката.
Когато си малък е лесно.И аз на 15 си играех с теглото си за което днес съжалявам.При мен всичко се случваше по глупав начин поради липсата на информация и само се чудех защо постоянно ми се яде спанак :Confus_3:
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #10 -: 05-01-2013, 07:48:51 »

ехаааа 40 килограма! браво!  :Content_14:
Активен

bori79

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:Трансформацията на Иво
« Отговор #11 -: 04-02-2013, 16:34:43 »

Благодаря! Много вдъхновяващо!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 23 запитвания.