Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Взамиоотношения с околните въртящи се около храненето  (Прочетена 9216 пъти)

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

Има доза конспирация тук  :surpris_22:
Задължително по време на някакъв по-хард режим, точно, когато най-важно е спокойствието и евентуално подкрепата...някой излиза с куп претенции... Случвали са ми се прединфарктни състояния, припадъци и всички съпътстващи ги усложнения от - "ти баща ли си искаш да убиеш", до "ще умреш от слабост" или в най-безобидния  вариант - "абе, ти не си добре!"  tooth
Последния път обаче бях силно изненадана как "злите сили" се вмъкнаха в приятеля ми, иначе грамотен  вегетарианец, който за бъдни вечер наготви поне 5 тави с постни манджи (гонеше 7 за брой). Аз си карах там един режим на сокове и той беше абсолютно на ясно, че няма да споделям вечерята му, освен с чаша сок или чай. Цял ден готви, след което изпадна в депресия, че ще яде сам. :Confus_3:  tooth
Набързо се захраних и тогава всичко утихна. Сега е гузен, защото това беше най-дългата почивка, която ми се събираше и за режим беше супер. Да не казвам, че сега сам се чуди как можа да ми го провали...сякаш не е бил той.   :surpris_23:
В същото време иначе добри приятели, с които говорим на един език..се разсърдиха, пак заради този режим, защото мислех да го продължавам и по нова година, след като разбраха, че това ще ми попречи на обичайния за този празник среднощен ентусиазъм да се яде и спи чак на другия ден...ужасна история!
« Последна редакция: 07-01-2013, 19:18:19 от rima »
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182

Чат пат, обаче,се прокрадват някои крайни твърдения,че всеядните, виждаш ли, не стават,прости и тн. обаче ако някой не си налага вижданията и си яде каквото намира за добре не го прави обезателно лош човек.Тук ми се е случвало да прочета как някой веган/суровояд да подчертае изрично,че търси за компания само и изключително суровоядец.Аре бе,и другите сме хора  :flowers2: та исках да кажа,че в някои от вас откривам нотка на агресия и негативизъм,а не толкова чисти и миролюбиви помисли.
Да не съдим хората,за да нени съдят :)
Активен

Spinach

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

в някои от вас откривам нотка на агресия и негативизъм,а не толкова чисти и миролюбиви помисли.
Да не съдим хората,за да нени съдят :)
Пфу , я виж тея момчета от групата los fastidios, веган пънкарите и скиновете не само ,че ще съдят някой месояден ами даже могат и да го набият.

Далеч веган не значи , миролюбив и спокоен човечец , медитиращ сред природата...
Има едни хора за които може да се прочете и тук Animal Liberation Front
« Последна редакция: 07-01-2013, 21:57:40 от Nik »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 23 запитвания.