Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневник на Salvaje  (Прочетена 73629 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #80 -: 13-05-2013, 14:29:51 »

Сънищата интерпретират поетата информация през деня, търсейки решение на належащите ти въпроси. Правят нещо като най-малко общо кратно...знам ли  :Confus_3: Не са малко откривателите, дето са сънували решение на проблемите си, но след като дълго са се блъскали съзнателно върху тях. Личния ти подсъзнателен речник обаче, е нещо, което само ти можеш да разтълкуваш (препоръчвам Фройд - "Тълкуване на сънищата")
Относно осъзнаването - поздравления!  :Content_14:
Активен
Psychonaut

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #81 -: 13-05-2013, 21:41:30 »

Тая вечер изпих водата на един кокосов орех, сега само остава да видим как ще е утрешната тренировка.  ;D

Май очаквам бързи резултати и се доверявам на съмнителни източници.  tooth
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #82 -: 14-05-2013, 09:04:23 »

Споко, всичко е в главата, така или иначе... tooth
Активен
Psychonaut

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #83 -: 14-05-2013, 12:27:30 »

Мисловният процес винаги повече е пречел при сънищата, според мен. Оставям се да ме води съня, като се доверявам единствено на усета и наблюденията си. За всеки сън най-добре си знам какво означава, винаги е било така. Интересна тема. Никога не съм описвала сънищата си, а по-гениални хрумки, така или иначе в будно състояние не съм имала  :whistling2 - emotloader:
Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #84 -: 14-05-2013, 15:53:11 »

За мен, неосъзнатите сънища (в които съм се оставял съня да ме води) са просто някаква игра на мозъка. За това и нямам доверие на талкуването на сънища. Но мисля, че осъзнатия сън може да бъде използван много практично за търсене на отговори или "разчупване" на съзнанието. Под търсене на отговори имам в предвид да легнеш с ясно формулиран въпрос, да се осъзнаеш в съня си и да зададеш въпроса...и се надяваш че помниш отговора като се събудиш. Колко просто звучи обаче не ми се получавало до сега...  tooth но не съм и си го поставял като някаква цел де. Може би е време. :)

А тоя сън го споделих, защото ми се видя по някакъв начин забавен и не толкова сериозен.  tooth

Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #85 -: 14-05-2013, 21:44:20 »

какво пречи да зададеш въпрос и да оставиш съня да те води? :)
На мен не ми се е случвало да формулирам конкретни въпроси, но винаги когато реално съм имала такива, сънищата ми са били направо "извънземни". Символиката си я разбирам идеално и повечето такива сънища много детайлно си ги спомням, дори някой мислех да ги филмирам :)
Не помня обаче да съм се осъзнавала по време на самия сън. Или нещо ми бяга :)
« Последна редакция: 14-05-2013, 21:55:35 от rima »
Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #86 -: 14-05-2013, 23:12:50 »

какво пречи да зададеш въпрос и да оставиш съня да те води? :)

Може би говорим за едно и също, но влагаме различен смисъл в думите. Според мен самото задаване на въпроса вече определя посоката на съня. А вече в отговора трябва и да се оставиш малко да те води, иначе няма смисал да задаваш въпрос и да настояваш ти да му отговориш...Въпреки че в крайна сметка...можеби ти си отговаряш  :surpris_23:

Това ми напомни за един цитат на Руми:

"I have lived on the lip
of insanity, wanting to know reasons,
knocking on a door. It opens.
I've been knocking from the inside."
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #87 -: 15-05-2013, 07:50:11 »

... Вече правя експеримента с Б12 , ще видим какво ще покажат резултатите :))) ...

А какъв е експеримента?  :surpris_23:

Навсякъде пише каква огромна промяна ще има човек , който взема В12 , и аз се зачудих дали не греша , дали имам липси и т.н. Взех една опаковка и почнах да ги вземем. Абсолютно никаква промяна досега по никакви парамети.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #88 -: 15-05-2013, 10:26:10 »

...
Навсякъде пише каква огромна промяна ще има човек , който взема В12 , и аз се зачудих дали не греша , дали имам липси и т.н. Взех една опаковка и почнах да ги вземем. Абсолютно никаква промяна досега по никакви парамети.

И аз съм взeмал 2 пъти с абсолютно никаква промяна и при мен.
« Последна редакция: 15-05-2013, 10:32:36 от hdeshev »
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #89 -: 15-05-2013, 10:28:04 »

На мен ми действа запичащо  :surpris_23:
Активен
Psychonaut

Кюна

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
    • на кръстоПът
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #90 -: 15-05-2013, 12:38:48 »

Някъде бях чела, че се усвоявал пълноценно само, ако ти го бият на инжекции или го приемаш на таблетки, които се топят под езика, тоест по начини, които заобикалят храносмилането!  ;D
Активен
“...можеш да промениш живота си буквално за секунди, като вземеш единственото решение никога да не се връщаш към начина, по който си живял, каквото и да ти струва това.”
~Робин Шарма~

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #91 -: 15-05-2013, 16:45:45 »

Толкова отчайващо ми действат тия технократски постове за инжекции  :surpris_22: и хапове, че днес с надежда гледах за червеи в черешите... дано и аз да намажа някой б12. ;D
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #92 -: 16-05-2013, 10:42:38 »

 tooth  tooth  tooth  tooth  tooth  tooth  череши с гарнитура , спокойно ще намажеш :)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #93 -: 16-05-2013, 23:22:36 »

Това значи ли, че ябълковият ми оцет ще съдържа б12. Сложих го да става преди 2 седмици и сега с недоумение гледам, че вътре щъкат някакви бели червейчета и се чудех дали да го прецеждам преждевременно.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #94 -: 17-05-2013, 22:51:05 »

Червейчетата в оцета ми се оказаха ларви на най-добрия приятел на човека (виненката). Няма друга маймуна, която може толкова добре да усвоява алкохола. Оцета се спаси от преточване.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #95 -: 20-05-2013, 14:16:57 »

Тая вечер на сън ядах сурова змия. Не ми хареса.  ;D Май няма да опитвам змийско повече.

Иначе се чудя как да вкарам повече религия в тренировките ми:

"Dands and bethaks make the muscles of the body so incredibly strong that the wrestler appears divine. Dands and bethaks are the mirror in which the aura of wrestling is reflected. They are the two flowers which are offered to the “wrestling goddess.” Dands and bethaks are the two sacrifices made to the goddess of wrestling. If she is pleased she will bestow great strength and turn mere men into wrestlers." Atreya

Напоследък съм много доволен от храненето и тренировките си и даже незнам каква е причината.  tooth Не съм си променял много храненето, освен че малко съм увеличил бананите и кълновете последните седмици, а от по-скоро и доматите и краставиците (тва значи и лука ;D), които най-накрая добиха някакъв по нормален вкус, сравнен със зимния им. Намалих яйцата. Зелените смутита са константа, но мисля че трябва да ги увелича и то значително, въпреки че ще ми е малко трудно. Друго което увеличих много рязко е маслините. Блазня се от идеята, че организма ми най-накрая се е настроил да обработва суровата храна по-пълноценно.  :surpris_23: И най-накрая, тренировките ми може би са както, когато не бях суровоядец  :Content_4 - emotloader:

Можеби забравих на-важното. Увеличих водата.
« Последна редакция: 20-05-2013, 14:26:32 от salvaje »
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #96 -: 20-05-2013, 22:52:15 »

Salvaje, бъди внимателен със суровата храна от животински произход - не е много безопасно. Е, освен ако не си любител на противопаразитните терапии, де...  :)
Едно е да ядеш добре измити и дезинфекцирани преди счупване сурови яйца със здрави черупки, съвсем друго е животни.
Активен

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #97 -: 21-05-2013, 21:18:17 »

Съгласен съм, че суровата животинска храна не си заслужава риска, но поне на сън всичко е позволено. :)
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #98 -: 22-05-2013, 14:56:26 »

 :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:  :Content_4 - emotloader:

Да, аз понеже напоследък все си обуздавам егото, та тая нощ се разкрещях като пълна истеричка на една фризьорка, само щото знаех, че е сън и че мога спокойно да падна колкото ниско искам. Страшно ми олекна!  :Content_4 - emotloader:
Активен
Psychonaut

salvaje

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
Re:Дневник на Salvaje
« Отговор #99 -: 22-05-2013, 15:31:05 »

Не отхапиш ли малко сурова фризьорка значи не си паднала достатъчно ниско!  :Content_4 - emotloader:
Активен
Now I lay me down to sleep
I pray the raw will make me freak
 

Страницата е създадена за 0.098 секунди с 22 запитвания.