Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Чернодробно преистване и тютюнопушене?!?!?!?!  (Прочетена 2003 пъти)

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Здравейте!!
Сигурно ще бъдете шокирани от несъвместимостта на двете неща...но въпросът ми си е въпрос и ако не попитам вас не знам кой би могъл да ми отговори...
Аз правя вече няколко пъти пречистването и се чувствам много добре :Content_22: , но сега и съпругът ми е решил да се подложи на тази вълшебна процедура.
Проблемът е ,че той е пушач...  :(
Вярно не е от най-активните,но въпреки това се и пушач. Пуши на периоди...Спира цигарите за около 2-3 месеца,после пак пуши,после пак ги спира... и т.н...
Общо взето бори се със себе си ,което е похвално,но не чак толкова...
В момента отново е в период, в който не пуши и аз искам да попитам вредно ли ще бъде за него да направи процедурата? И изобщо би ли могло да има някакви негативни последствия за организма му след като не е напълно непушач?!?!
Благодаря ви предварително за взетото отношение, и се извинявам ако отварянето на нова тема е проблем.Който трябва да я премести ,където трябва... ;)
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133

Добре е да изясниш каква точно е процедурата по "пречистването". Доста е странно да чистиш с катран. ??? Да не би да е нещо на принципа клин клин избива? Пък и що не се замислиш и за други методи...
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Eми несъвместими са...едва лил ще намериш място където отговора да е друг...  :surpris_23: Тва е да си с*реш на метеното...
Активен
Psychonaut

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152

Абе и вие...какъв катран, какво метено. Навил се е човека и нека се чисти. Пък и щом има и другарче до себе си което знае как се прави - идеално! Чернодробно, белодробно...действайте си смело там и това е
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог

Нин, тъкмо, като му стане гадно на човека, после можеш да го работиш с "Видя ли! От тия цигари ти е лошо! Колко пъти да ти кажа да ги спреш?!"

Кажете после, че чернодробното пречистване не помага на брака.  tooth tooth
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Хе хеее благодаря ви !!! :thankyou:
Това е окуражително. Значи - да действаме.  Няма страшно нали?!?!
Ще пиша после как е минало... :Confus_3:
Активен

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
« Последна редакция: 20-11-2012, 15:42:28 от Нин »
Активен

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22

Добре е да изясниш каква точно е процедурата по "пречистването". Доста е странно да чистиш с катран. ??? Да не би да е нещо на принципа клин клин избива? Пък и що не се замислиш и за други методи...


От заглавието на темата става ясно за какъв тип пречистване иде реч  ;)
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155

ако се получи прочистването може и да му намалее още или съвсем изчезне желанието да пуши
Активен
 

Страницата е създадена за 0.079 секунди с 24 запитвания.