Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: начинаещ суровоядец  (Прочетена 1557 пъти)

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
начинаещ суровоядец
« -: 04-11-2012, 06:23:56 »

Здравейте аз съм начинаещ суровоядец анализирам спостояно. Моят извод е че е задължително да има преход от готвена към сурова храна.
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:начинаещ суровоядец
« Отговор #1 -: 04-11-2012, 11:32:25 »

Привет! Добре дошъл. Моя преход беше точно една статия време и от тогава...вече почти 2 години единствено на 2 пъти "съгреших" с печени фъстъци   tooth А преди това не бях дори вегетарианка... Но това съм си аз де. Дори и във форума 100% суровоядци почти няма, но и не е нужно, ако нямаш наистина основателна причина.
Активен
Psychonaut

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:начинаещ суровоядец
« Отговор #2 -: 04-11-2012, 21:27:25 »

 Така е, Тита . Аз от една статия директно минах от не най-здравословното вегетарианство, спрямо днешните ми убеждения, към почти пълно суровоядство и го спазвах три месеца. Дълги периоди съм бил и на 100% сурово, но ако нямаш основателна причина за мен 70% сурово към 30% термично обработена храна се оказа оптимума. Процентите са от гледна точка на калориите, не на тегло или обем на храната. Забелязал съм, че когато съм извън София,имам предвид на някое чисто място сред природата, спокойно мога и да не се сетя за готвено с дни, ако не и седмици. Особено ако е слънчево и топло  :Content_22: :peperudi: .
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:начинаещ суровоядец
« Отговор #3 -: 10-11-2012, 19:26:49 »

Привет и от мен ,по малко анализирай и повечко действай.
УСПЕХ tooth :Content_14:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 22 запитвания.