Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: това направо ме накара да онемея... - Въведение в квантовата генетика  (Прочетена 2468 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
« Последна редакция: 21-08-2012, 00:06:08 от Mep »
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:това направо ме накара да онемея...
« Отговор #1 -: 11-08-2012, 16:29:58 »

Бойко ,(както и другите ), бъдете любезни да уточнявате в заглавието на темата поне с половин изречение за какво иде дума в темата от линка !
Така заглавието е като копнато от жълт вестник. ( В който сериозни статии като тази съжителстват например с ода за уголеменото мъжко  "достойнство " на националния идол Азис )
 Съфорумците имат право да знаят какво ще бъде съдържанието в линка. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:това направо ме накара да онемея...
« Отговор #2 -: 11-08-2012, 21:16:54 »

Супер статия! Аз съм много зарибена по квантова физика и законите, които действат уж само на ниво "елементарни частици" Това с фантома ми напомня за кирлияновата фотография/ефект, който пък заедно с котката на Шрьодингер, експеримента с двойния процеп и още много други, доказват, че може да се влияе на материята по "необясними" за нас начини. Изобщо...тепърва ще се намират научни обяснения за много "паранормални" явления... То и светкавиците някога са били гнева на Зевс  tooth

Малко статии за кирлияновия ефект и за това как ума действа на "фантома" (на английски обаче):
http://dangerousminds.net/comments/david_bowie_its_not_the_side_effects_of_the_cocaine_or_was_it
http://shadowboxent.brinkster.net/lemurkirlian2.html

 "на цялата планета няма здрави деца, защото всички, освен децата в дивите племена, минават през УЗИ.” - в интерес на истината, аз не познавам лично напълно здрав човек. Дори повечето, които сега са здрави в моите очи, са имали доста сериозни заболявания... :surpris_23:
Активен
Psychonaut

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:това направо ме накара да онемея...
« Отговор #3 -: 14-08-2012, 11:40:55 »

Дейвид Уилкок - Енергийното поле на вселената и трансформация на човешкото съзнание. В тази книга има доста писано по този въпрос и не само. Лично за мен беше много интересна.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.