Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: запознанства - подфорум  (Прочетена 12066 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
запознанства - подфорум
« -: 02-08-2012, 11:44:53 »

абе ......медитирайки ме осени една гениална идея - гениална от моя гледна точка разбира се ...може ли да се направи подфорум в запознанствата примерно 18+ и там който иска да срещне някого да си направи профил примерно, или поне да го заяви  :whistling2 - emotloader:
примерно, аз може да искам да срещна някоя суровоядка от варна, на подходяща възраст ...и като видя, че има желание да срещне някого може да й пиша съобщение? или пък тя да ми пише на мен, или нещо от сорта  :surpris_23:
нямам търпение някоя мома суровоядка да ми прави разните му вкусотийки, вместо да се мъча само с 2-3 неща, че не ме бива в готвенето както яденето :essen:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #1 -: 02-08-2012, 14:30:01 »

Ами форума ти вече си го направил.  :fluretaa:Дерзай!И умната! :heart_2: :heart_2: :heart_2: tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #2 -: 02-08-2012, 15:10:24 »

не съм модератор, че да мога да правя такива неща ....иначе верно да съм го направил досега  tooth може да го закрия чак като си намеря суровоядката  O0
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #3 -: 02-08-2012, 18:02:44 »

Пиши в какво друго освен яденето те бива да не се чудят момите какви са ти скритите таланти  ;D
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #4 -: 02-08-2012, 18:30:55 »

ами чакам да се направи подфорума и ще пиша  :Confus_3: :Confus_3:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #5 -: 02-08-2012, 20:32:58 »

Е пиши тук де , за какво ти е цял подфорум ?
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #6 -: 03-08-2012, 00:03:12 »

абе ......медитирайки ме осени една гениална идея - гениална от моя гледна точка разбира се ...може ли да се направи подфорум в запознанствата примерно 18+ и там който иска да срещне някого да си направи профил примерно, или поне да го заяви  :whistling2 - emotloader:
примерно, аз може да искам да срещна някоя суровоядка от варна, на подходяща възраст ...и като видя, че има желание да срещне някого може да й пиша съобщение? или пък тя да ми пише на мен, или нещо от сорта  :surpris_23:
нямам търпение някоя мома суровоядка да ми прави разните му вкусотийки, вместо да се мъча само с 2-3 неща, че не ме бива в готвенето както яденето :essen:
:Content_14: Това си е откровено харесва ми! То тук дори и без подфорум доста кореспонденция тече в тази посока сигура,че толкоз сурови ястия чакат да бъдат изядени  :bleh
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #7 -: 03-08-2012, 09:46:16 »

:Content_14: Това си е откровено харесва ми! То тук дори и без подфорум доста кореспонденция тече в тази посока сигура,че толкоз сурови ястия чакат да бъдат изядени  :bleh
хахахах, принципно е така и сигурно аз съм най-активния в тая посока ....ама работата е там, че пиша аз на някоя кака да речем и след време да речем, че тя на 50 години била ....или вече някой ме изпреварил и я омъжил за себе си ...или пък решила да се пресели в някоя тихоокеанска република където по-лесно виреят трюфелите  :surpris_23:

пък като се направи един подфорум може да пусна там един шаблон с някакви неща дето да присъстват в описанието и всеки да си попълва  :whistling2 - emotloader:

сега тук е хубав форума "да се запознаем" само дето изобщо не е с тази цел ....в смисъл хората идват добронамерени, а не с лукави мисли като мен  :thankyou:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #8 -: 03-08-2012, 11:40:47 »

Ако чакаш на някой друг , който няма интерес в тая насока , от сега ти казвам,че нищо няма да стане.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #9 -: 03-08-2012, 11:49:52 »

Ако чакаш на някой друг , който няма интерес в тая насока , от сега ти казвам,че нищо няма да стане.
и това го има ...ама ако някой пише в подфорума, значи има интерес  :bleh

значи съм прав, че във форума има жизнена необходимост от подобен подфорум  :police:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #10 -: 03-08-2012, 15:11:56 »

:Content_14: Това си е откровено харесва ми! То тук дори и без подфорум доста кореспонденция тече в тази посока сигура,че толкоз сурови ястия чакат да бъдат изядени  :bleh
хахахах, принципно е така и сигурно аз съм най-активния в тая посока ....ама работата е там, че пиша аз на някоя кака да речем и след време да речем, че тя на 50 години била ....или вече някой ме изпреварил и я омъжил за себе си ...или пък решила да се пресели в някоя тихоокеанска република където по-лесно виреят трюфелите  :surpris_23:

пък като се направи един подфорум може да пусна там един шаблон с някакви неща дето да присъстват в описанието и всеки да си попълва  :whistling2 - emotloader:

сега тук е хубав форума "да се запознаем" само дето изобщо не е с тази цел ....в смисъл хората идват добронамерени, а не с лукави мисли като мен  :thankyou:


Гарван,нали не се оплакваш от липса на внимание,там по Варна е пълно с черни котки. Ако обаче не става с писане, пробвай първо с  :flowers2:  запознанство,и после с   :bleh   близане   ;D
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

bamse77

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #11 -: 10-09-2012, 08:33:36 »

Подкрепям съфорумника Гарван за инициативата и мисля,че много хора се "запътват" към сайтове за запознанства за да намерят там сродна душа.Намирам за чудесна идеята, в уеб-сайт,където са събрани хора с подобни интереси да се открие под-рубрика за запознанства.Мисля,че много хора биха се възползвали.А запознанства стават и не само с цел интимничене.Както е написал колегата,ако има в такъв раздел повече информация за хората,включително и семейното им положение,кой с какво се занимава,интереси извън форума и друга информация,типична за един сайт за запознанства, е възможно да се завържат много между-личностни и между-семейни приятелства,което е пак чудесно  :)


Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #12 -: 10-09-2012, 09:14:36 »

Идеята си е супер, но както ми беше казал един батко още в шести клас: - "едно е да искаш, друго е да можеш, трето е  да го направиш .. "  :)
В случая имаме на разположение само първото условие :)
Останалото е ангажимент на  администратора на форума. Сигурно се сещате , че това е сериозна интервенция в самата логична схема на форума. В момента ( и от доста време!) дори регистрацията в нашия форум е невъзможна , заради някакъв техничен проблем, така че да мечтаем за цял нов раздел е още рано .
А и както каза Титан - "някой" трябва да има интерес от цялата работа , но забрави да добави - " и да плати " :) :)

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Травъл

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 51
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #13 -: 10-09-2012, 18:11:49 »

Форумът е под SMF. По мое мнение това е една от най-некадърно проектираните и още по-зле изпълнени форумни платформи. Без доста писане (разбирай плащане) подобно приложение няма как да се направи. Има разни готови модули за социализация - например SMF Social Groups Lite, - но даже не искам да си правя труда да ги разглеждам.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #14 -: 11-09-2012, 09:42:04 »

Форумът е под SMF. По мое мнение това е една от най-некадърно проектираните и още по-зле изпълнени форумни платформи...

Като човек, който е виждал кода на SMF и плъгините му, не мога да не се съглася. Срещал съм код на ученици в гимназията и студенти по информатика 1-ви курс, който е чувствително по-качествен. Схемата за инсталация на плъгини пък е направо достойна за антинобелова награда.

Иначе не мисля, че трябва нещо особено - един подфорум и готово. Според мен обаче такъв подфорум ще е много различен, сравнително далеч от идеята на останалите и съответно ще има нужда от различни правила. Сигурен съм, че ще се сблъскаме с едни "Изабела е бременна" филми и сериали, които ще си искат специално мародерстване... така де - модераторстване. :whistling2 - emotloader: :whistling2 - emotloader:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #15 -: 11-09-2012, 15:46:37 »

Е добре де, какво толкова трудно има да пообщуваш на лични с някой, който те заинтригува от форума, пък и да не е на лични-все се пуска по някоя лична информация и се разбира кой какъв е....за какво ти е тип "гепи-ме" подфорум?
Аз нали съм омъжена, пък и съм "леля"......кво друго да ти каже една леля?
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #16 -: 11-09-2012, 18:18:51 »

Ако човек започне така да пише напосоки вероятноста да уцели на момиче, което не е омъжено е много малка (поне в този форум)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

bamse77

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #17 -: 11-09-2012, 21:10:14 »

Да,а пък и има много основни неща,по които човек може да се ориентира дали да пише по-нататък на някого или не.Получават се неудобни моменти,ако човек е писал съобщения и водил кореспонденция и то със съфорумник,а накрая се оказва че съществува някаква тривиална "спънка",като например дали пуши или не,или дали има или няма дете,или пък зодията не "подхожда" или....

Мисля си,че някаква форма или въпросник в подфорум,или тема,в която се дават само данните на участниците ,или някаква форма на анкета,на която можеш да видиш резултатите на другите ако я попълниш, биха улеснили нещата и биха спестили мноого неудобни моменти.Иначе може всяко подпитване за нещо съществено да се превърне в неудобен за някого момент.А има нужда самотните съфорумци да имат такава информация и да си общуват да си се обвързват,защото не е хубаво да има самотни хора :) А в общите сайтове за запознанства не могат да се срещнат хора,като събраните в този сайт. В морето от профили е трудно да се открият единиците такива хора.

Има много неща,които биха интересували евентуалните партньори
Пример :

Снимка
Рождена дата и зодия(за занимаващите се с астрология)
Пол
Възраст
Местоположение
Образование
Професия/Учебно заведение - специалност
Пие ли
Пуши ли
Ръст
Тегло
Цвят Очи
Цвят Коса
Обвързаност
Интереси
Деца
Търси партньор за какво?  - ....
Какъв очаква да е партньора (дори да е само за кореспонденция )- външен вид,психическо състояние - интереси,начин на мислене,духовна ориентация,здравословно състояние
Активен

Пламен Тотишев

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 26
  • Зъболекар с незакърнели сетива
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #18 -: 05-10-2012, 07:13:32 »

Здравейте,

Предложението е добро и според мен въобще не изисква специални "мародерства"  ;D

Да кажем отделяме една тема: Списък на желаещите за запознанства

Там всеки попълва за себе си каквото прецени, че е готов да сподели за себе си в дадената форма, като тази предложена от bamse77. Търсещите запознанства ще хвърлят едно око на списъка и ще се ориентират с кого биха могли да мелят и с кого не. От там нататък пътища много...

Аз лично имам профил в гепиме, просто защото намирам себе си за малко по-освободен (според някои дори до-о-о-оста по-освободен :angel:), но по ред причини качествените контакти от там са минимални и крайно рядко влизам в сайта. Аз също бих предпочел да търся подходяща половинка сред хора близки като светоусещане, въпреки че идеята на този сайт е мно-о-о-о-о-ого далеч от концепцията на медии като гепиме/елмаз и т.н.

Абсолютно нормално ще бъде много малко хора тук да попълнят съответната форма, защото това означава открита декларация, че търсят "нови" контакти, а те вече са обвързани в една или друга степен вече с някой. Но пък тези, които нямат какво да крият само ще спечелят от това, че открито споделят какво търсят и какво очакват от евентуалните си нови запознанства.

Успех на черния гарван и другите, които биха се радвали освен "суровоядството" да намерят и други ;) общи неща с колеги от сайта.  :peperudi:



 
Активен
Поздрави от Lincoln, UK! :-)

seal2012

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:запознанства - подфорум
« Отговор #19 -: 12-11-2012, 19:34:29 »

   Подкрепям идеята на Черен гарван за създаване на подфорум за запознанства.Към момента няма място,където несемейните вегетарианци,вегани или суровоядци да намерят половинките си.Според мен идеята е много добра.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 23 запитвания.