Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА  (Прочетена 70917 пъти)

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #40 -: 09-06-2013, 03:07:26 »

Monika благодаря много за полезната информация :Content_22:
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #41 -: 09-06-2013, 17:34:36 »

Няма един витамин или храна, която се бори ефективно с рака. Нещата опират до ниво на жизнена енергия, която е функция на начина ни на живот. Ето ви един интересен линк на американски лекар страдащ от това и достигнал чрез много проучвания до важният извод - само прилагането на пълноценен природосъобразен начин на живот, може трайно да преодолее болестта. За жалост видеото е на английски, за което се извинявам, но мисля, че го има някъде и с превод.
http://youtu.be/XaDt3AJQ98c
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #42 -: 16-08-2013, 10:37:03 »

Няма един витамин или храна, която се бори ефективно с рака. Нещата опират до ниво на жизнена енергия, която е функция на начина ни на живот. Ето ви един интересен линк на американски лекар страдащ от това и достигнал чрез много проучвания до важният извод - само прилагането на пълноценен природосъобразен начин на живот, може трайно да преодолее болестта. За жалост видеото е на английски, за което се извинявам, но мисля, че го има някъде и с превод.
http://youtu.be/XaDt3AJQ98c

Аз също вече не вярвам, че храна, витамини и прочие са фактор номер 1 за лечение на рака.
Не само, защото майка ми почина, въпреки хранителния режим от алкална храна, но и защото имах нужното време, за да осмисля всичко.

Хубаво звучат всички обяснения за повишване на ph и съответното унищожаване на болестта, но на практика, да повишиш жизнените си функций, в момент, в който те буквално се блокират ден след ден, граничи с невъзможното. Ракът си прави среда, така че да може да порази всяка част от тялото на болния. Майка ми за 3 дни се поду като балон, представете си от гърдите надолу. Приличаше на бременен скелет. Предполагам, че беше лимфоедема. От там се обездвижи, отделно го има и психо фактора. Каквото и да ядеш, ти си на легло, приличаш на жив труп, страх те е да се погледнеш в огледалото, да не говорим за образа, който виждаш всеки път в очите на близките си...
За да има някакъв ефект, каквото и да било, ние трябва да го оценяваме, а за да го оценяваме, трябва да го обичаме. Мама спря да обича храната, която уж трябваше да я излекува, започна да се храни на сила.

Ние сме енергия. Ракът атакува не само физически, но и на емоционално ниво, на чакри... Ако не излекуваш душата, тялото ти няма шанс.
Имаш ли тази болест, това означава, че си дал на вътрешен конфликт да избие. За това какво правиш?
Сменяп изцяло среда - външна и вътрешна. Махаш се от твоето си място, махаш се от добре познатата храна и започваш да градиш НАНОВО. Излизаш от релсите на изкуствен комфорт. Трябва да излезеш. Защото единственият начин да победиш е като започнеш отначало.

Билките сами по себе си са нищо, ако не получат нужната команда. Не визирам сила на мисълта, това може да се наложи, тип да повтаряш нещо като папагал, но без да го чувстваш... Трябва да избереш да се ръководиш от любов, вместо от страх, а точно в този момент, това е безумно трудно. Предразсъдък за рака, предразсъдък за смъртта... (в)граден с години в теб... с него се изправяш, за да се излекуваш.
Докато болестта е враг, тя е по-силна. Ако е приятел, тоест поука... ако я разбереш и се научиш да се грижиш за нея, така както се грижиш за болното си детенце, имаш шанс. Защото ракът в повечето случаи е точно това - нараненто дете, наранените очаквания, самообвиненията, наранената гордост...
Когато болестта е съюзник, вие сте едно цяло. Тогава атаката е на вътрешно ниво.
Трябва да осъзнаеш грешките си, да се преосмислиш, да си дадеш нужната любов, за да можеш съответно и да я получиш и да се получи обмен. Всичко в този живот е на принципа на (от)даването... И всичко е любов. Когато се получи дисбаланс между любовта, с която си закърмен (идеята за човека) и теб - твоето реализиране ден след ден, идва ред на другото...
Четох някъде, че всички се раждаме с определени болести, които са ни отредени за даденото прераждане, но само от нас зависи дали ще им дадем излаз. Вярвам, че това е така, което в никакъв случай не превръща болестта в наказание. Тя е просто напомнянето, че си се отклонил от пътя си...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #43 -: 16-08-2013, 14:28:13 »

Wish, позволи ми да се възхитя на този твой пост! Колко мъдро, но и колко изтънчено  си го казала ! Може би това е най-верният път, както си го описала.
За съжаление , не всички отчаяни хорица, ще успеят да прозрат това, което ти си прозряла..
Затова искам да споделя, че дори и  да не се осъзнае всичкото това, ПАК има достатъчно шанс за оздравяване! Може да е по-малък, но надеждата не трябва да умира!
Примери има достатъчно..
Една супер забележителна личност от миналия век е култовият лечител Порфирий Иванов.
До 35 годишен води съвсем обикновен живот, набляга на чашката , както си му е редът.. :)
В един момент разбира , че има рак в последна фаза.. с разсейки..
Решава да свърши със себе си. Като силно вярващ християнин, не смее да се застреля или да легне под влака.
Избира да умре от студ!
Зимата , при -30 , гол,    се полива с ледена  вода и почва да чака да замръзне. Обаче не замръзва.. На другия ден - същото.  Пак не замръзва! Усетил обаче , че май му става по-добре.. Съвсем скоро се оказва , че от ракът няма и следа!   ОТ тогава нататък става съвсем друг човек! Пълна метаморфоза! Лечител, учител .. с хиляди последователи. Бил е сигурен , че ще  доживее до 120. Успял е само до 86 ( в ултра добра форма) , заради 12те години в психиатрични клиники, където са се  старали да го сломят и съсипят всячески. ( и с всякакви "лекарства" )
За разбиращите руски - ще е много вълнуващо да се запознаят с историята на този забележителен човек. И с целебният студ.. Погледайте.
(системата на Порфирий е била проста - глад , студ и движение   :surpris_23: )
http://dokpro.net/history/541-porfiriy-ivanov-dvenadcat-zapovedey.html

Е , има и няколко духовно -нравствени препоръки..:)  без тях , знаем, че не може :)
 http://shaktidevi.ru/yoga/12-zapovedej-porfiriya-ivanova/
« Последна редакция: 16-08-2013, 14:48:06 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #44 -: 17-08-2013, 01:38:33 »

Wish хубаво изказани мисили. Моят анализ показва че рака се дължи в отговор на хронично възпаление. Причините могат да са храна (с алергени токсини химикали) отровни газове (цигри, заводи) стрес облъчвания ... Като основата е перманентноста постоянството на тези фактори които накрая побеждават адаптацията силата на организма да се бори с тях. Анализами се потвърждава и от написаното и от Бате Бино как болния от рак руснак се излекувал със студена вода  :)
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #45 -: 17-08-2013, 16:00:56 »

Моят анализ показва че рака се дължи в отговор на хронично възпаление. Причините могат да са храна (с алергени токсини химикали) отровни газове (цигри, заводи) стрес облъчвания ...

Из нета е разпространено схващането,че под рак се има предвид локализирането в конкретна част/и на тялото на хронични проблемации които са от години.

Хубаво звучат всички обяснения за повишване на ph и съответното унищожаване на болестта, но на практика, да повишиш жизнените си функций, в момент, в който те буквално се блокират ден след ден, граничи с невъзможното. Ракът си прави среда, така че да може да порази всяка част от тялото на болния.

Също и че киселинността на кръвта и в тъканите на болен от рак в последният момент е около 1000 по-голяма от тази на здрав индивид. Кой знае може ли да се повлияе лесно толкова напреднала киселинност в човека.

Любопитно е също дали твърдението на Stanislaw Burzynski,че е открил начин да обърне раково състояние към здраве посредством откритите от него белтъци Antineoplastons наистина работи,и защо ли толкова упорито през годините американската федерация по храните не обръща внимание на неговите наблюдения в тая посока. Незнам дали е дискутирана тази конкретна тема друг път!
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #46 -: 17-08-2013, 19:18:16 »

Близо месец след като мама разбра за рака, си говорихме как някога, когато бях дете, винаги след стрес/скандал... тя се хващаше за черния дроб и даже си спомних, че казваше: "Като се ядосам, имам чувството, че нещо ми се заключва тук..." Става дума за преди 15години, което моментално изключва този рак да го е имало тогава.
Тази и болка, не си отиде с времето, но тя се беше научила да живее, колкото с, толкова и извън нея... в някакъв вид "майчин" непукизъм... докато един ден, болката явно започнала да се разраства , получила нужната, наслоена негативна енергия и се изродила в плячкосващ всяка територия, рак!

Купих си няколко книги на Станчо Станев, при който исках да водя мама, но тя ми отказа. В едната пише, че болен черен дроб, означава, че позволяваш на яда да взема превес над теб. Орган на гнева...

За няма и два месеца, в които се борих да спася майка си, изчетох толкова много неща, които се чудих как да подредя, така че да и помогна. Отделно си писах и с Webster Kehr и Mike Vrentas (или подобно), но комуникацията беше трудна, не заради езиковата бариера, а предполагам многото на брой писма, с които ги засипваха.
Това, което искам да кажа е, че в момент на стрес и бързане, информацията, която получаваш няма как да бъде асимилирана. Бях под изключителен стрес, защото усещах, че не всеки ден, а всеки час ми е важен.
Тя излиняваше и се губеше... Да не говорим за огромната болка, която я изяждаше... Или за тази, която ядеше мен...

Някой ден ще публикувам всичко, което изчетох по темата, както и всичко, което опитах с мама.
Никога няма да забравя каничката, на която написах в ярки и различни цветове, думички като Любов, Здраве, Сила, Щастие... както и имената на всички, които я обичаме... Често се сещам как едвам сдържайки отчаянието си, и напълних вода и и казах да пие и да вярва... (нищо, че аз вече не вярвах). Тогава болката и беше на макс и вече не можеше да става от леглото. Мама ме погледна безизразно и само поклати глава като послушно дете пред майка си.
След една седмица, детето пило от живата вода, беше в света на неживите.
Мисълта ми е, че нейният рак не се излекува "Сега", въпреки всички мои вълшебни команди, въпреки всичката ми ЛЮБОВ, молби към Господ, въпреки че заспивах обливайки я на ум в лилава, после в златна светлина... Не успях.

Мисля си, че обезсилваме враговете си като спрем да гледаме на тях като на такива. Фокусирайки върху рака, ти му даваш живот. Даваш му импулс секунда по секунда, удар по удар... туп-туп-туп.
"Ако твърде дълго се взираш в бездната, бездната започва да се взира в теб."— Фридрих Ницше

Командите, "магийте" и силата на мисълта са нож с две остриета. Малко хора умеят да подредят по такъв начин енергията си, че тя да е лековита. А пък единственият орган, който не може да хване рак е сърцето.
"Аз съм болен от рак" и "Умира се от рак" е вид автохипноза... която се упражнява ден след ден.
Даже четох, че е хубаво да знаят по-малко хора, защото в случай че се виждаш с тях, те ти затвърждават "Да, болен си."

За да се спасиш, трябва да успееш да се пребориш със страха (от смъртта). Борбата с рака е борба със себе си.
А тези борби са най-трудните. Разумът в тях не е стратегията с приоритет... Защото в случая с разума затвърждаваш какво? Това, което си избереш ли? А дали можеш да избираш да бъдеш позитивен/силен/здрав/обичащ, когато не можеш да се движиш и ти се вие от болка?
Вярвам, че понякога е късно за сърцето. Може би, ако прекалено дълго си забравял за него, времето, в което ще си го върнеш като памет, като усещане, ще е времето в другото ти прераждане...

И не много във връзка с темата, вярвам, че дебелокожите живеят (по)дълго. И се опитвам да не ме е ЯД на тях.
Това е.
« Последна редакция: 17-08-2013, 19:21:50 от Wish »
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #47 -: 17-08-2013, 19:49:37 »

"Сърцето е комплексна електромагнитна система, която с всеки свой удар произвежда достатъчно количество енергия, за да захрани малка електрическа крушка. Амплитудата му е от 40 до 60 пъти по-голяма от тази на мозъчните вълни.Полето създавано от тази енергия , се простира на около 3,5 - 4 метра извън тялото ни, като най-мощната част от спектъра се намира в границите на първия метър.
Изследванията са доказали, че една единствена клетка, взета от сърцето, притежава вградена памет, която й позволява да продължава да бие дори когато е отделена от нервната система. С течение на времет, разбира се, тя ще започне да се забавя и накрая ще умре. Но ако вземем две клетки, които са започнали да се забавят и ги съберем заедно, на някакъв етап те ще се свържат по енергиен път и постепенно и двете ще възстановят нормалното си състояние.

Щом болна клетка в лабораторни условия реагира по този начин, демонстрирайки целебната мощ на връзката, то представете си тогава какъв потенциал притежават двама души с отворени сърца един към друг.
При друг експеримент забавящата се клетка била доближена до здрава такава.В рамките само на няколко минути здравата клетка възстановила състоянието на болната, след което и двете започнали да бият в такт една с друга.Тази сила на сърдечните клетки да се лекуват взаимно се базира на принципа на съгласуваността - всяка отделна клетка съдържа спомена за единството. По този начин великите лечители излъчват толкова силна хармония и съгласуваност, че всеки, който се озове в тяхното обкръжение, по естествен път се хармонизира със състоянието на единство и здравето на лечителя..."


Пак стигаме до обмен. Но материята надделява над духа при масата засегнати от рак хора.
Само от вън - с храна не можеш да победиш матрицата, с която си израснал и в която се развиваш.
Трябва цялостно ремоделиране на съзнателно и несъзнателно ниво. "Атаката" е на вътреклетъчно ниво.
Без лоши чувства, за да се получи. Може би...
« Последна редакция: 17-08-2013, 19:52:09 от Wish »
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #48 -: 17-08-2013, 19:57:59 »

стана ми мъчно за вас, Уиш!
но ми се струва, че само сте загубили време с тия вълшебности, обливания със светлини и подобни... не е много времето му, но ти го казвам, за да се пренасочиш в правилна посока, търси...
и знай, че прераждане няма - има смърт и след това съд от Господаря на Вселената, дано майка ти е вярвала в Него, надявам се на това.
защото този живот е временен, но след него идат нещата с вечна стойност....
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #49 -: 17-08-2013, 20:04:11 »


Само от вън - с храна не можеш да победиш матрицата, с която си израснал и в която се развиваш.
Трябва цялостно ремоделиране на съзнателно и несъзнателно ниво.


вярно!
само с храна не винаги се побеждава рака, не е невъзможно, но...
а цялостното ремоделиране, за което говориш, се нарича ПОКАЯНИЕ от грехове, което води до вечен живот, ако е придружено и от вяра в Бога, а като "страничен" ефект - изцеление на тялото / макар и не винаги /.
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #50 -: 17-08-2013, 22:27:32 »

Прераждане има, разбира се. Аз вярвам в него. Ще ми се да си тук, Wish, за да те прегърна. Толкова си мъдра. Единственото което наистина можем да дадем на хората около нас, е нашата любов. И не забравяй, че центърът на твоята вселена си само ти.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #51 -: 17-08-2013, 23:28:55 »

Малко се отлепихте от земната повърхност и почнахте да се реете с тези духовности. Звучи готино,но не е ясно клетката дали разбира от духовно извисяване,по-скоро нещата там се случват съвсем на ниво биохимия,а само ни се иска да се случват на по духовно ниво. Май само в главата се случват по този начин нещата.
Тихия,ако беше тук щях да те черпя една бира,въпреки суровината от която е направена.
Мисля,че wish трябва да прости на себе си и да разбере,че тя не е виновна за това което е преживяла майка и,макар че и се е наложило да го изживее заедно с нея,за да може да се върне към състояние на хармония по-скоро.
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #52 -: 17-08-2013, 23:30:01 »

Прераждане има, разбира се. Аз вярвам в него.

да, ве, верно, има, щом ти вярваш.... ;D
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #53 -: 17-08-2013, 23:37:41 »

.... но не е ясно клетката дали разбира от духовно извисяване,по-скоро нещата там се случват съвсем на ниво биохимия,а само ни се иска да се случват на по духовно ниво. Май само в главата се случват по този начин нещата.


нещата в клетката се случват на ниво биохимия, но биохимията също може да бъде подвластна на духа у човека.

Май само в главата се случват по този начин нещата.


а защо не само в твоята глава да се случват нещата само в главата?   tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #54 -: 18-08-2013, 09:10:18 »

iskrena,  пак продължаваш с религиозните теми, може би без да се усещаш вече, по навик. Недей да вменяваш неправилните си разбирания за света и неговото устройство на другите, нали говорихме по този въпрос ? Ти сама изповядвай доктрината си, ние нямам нужда от нея и в крайна сметка единственото, което ще постигнеш тук , с проповядването и , е бан. След това само ще четеш изпитвайки вътрешна болка от това,че не можеш да ни обясниш колко велик е Йешу и как трябва да се покайваме и сляпо да вярваме в някакви врели-некипели.
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #55 -: 18-08-2013, 10:41:56 »

Титан -ик, а защо Тихия, ти и други да имате право да изповядвате вашите религиозни доктрини?!   :surpris_22:
само аз не, просто щото не съвпада с вашите...

самият пост на Уиш дори е пропит от нейните възгледи, които са си вид вяра, макар и не библейска...
значи - вашите вярвания са много ок, защото не са библейски и могат да се отразят тук, но моите - не...

и да те питам - леля Мариина банната ли е?
щото, като гледам, постовете й са една върла проганда на антибиблейската философия на Петър, стигналия дъното на падението във вярата.
че даже и на отнесения от вихъра на несмислието Платон...
лика - прилика с Петър Дъното, де...

ти, самия, на немалко места изказваш вярата си, даже и сега, като ми обясняваш как ще съм банната, пак показваш в какво вярваш - демек, не в това, в което аз...

както и да е, аз не агитирам никого за нищо, нито има смисъл, просто коментирам, особено след като видя вече изразено мнение, което смятам за неправилно / точно, както си направил и ти в случая, а и не само  ;D / - сега това беше мнението за прераждането на Уиш и след това на Тихия.
и престани да ме заплашваш с бан, ако получа - така да бъде!
айде, със здраве ти!
« Последна редакция: 18-08-2013, 10:47:21 от iskrena »
Активен

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #56 -: 18-08-2013, 12:24:42 »

Здравейте!

След споделените от Wish болки и мъки, доктриналните спорове стоят някак дребнаво, та чак грозно.

__________________

Между другото, неспособността да се отнасяме с разбиране и уважение към инакомислещите, издава структурни дефекти в личното ни верую, независимо от коя религия или философия е вдъхновено.

__________________

Wish, благодаря, че намери сили да споделиш всичко това с нас! :flower:
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #57 -: 18-08-2013, 23:09:03 »

grow, така е. Знам, че трябва да си простя, но още не съм на етап да го направя. Тези неща не се получават на сила.
Докато лекувах мама, се чувствах така, все едно нося отговорността за живота и. Бързах да изчета всичко, да го систематизирам правилно, да я подкрепям успоредно с ужаса и страха, които бяха неминуемо с мен... А не ме бива като артист и ми беше ужасно трудно да не плача пред нея, наистина огромно усилие, което ме скапваше. И сега, когато нея я няма, се чувствам така все едно съм се провалила спрямо най-добър приятел. Това е сякаш най-най близък да ти се довери за нещо супер важно, нещо, от което зависи живота му, щастието му... да го изповяда пред теб и ти не просто да се ангажираш със съвет, но и изцяло да моделираш съзнанието му, така че той да прави всичко, така както ти искаш. И "той" го прави, защото ти вярва... че го обичаш, че няма да го нараниш... че си мъдра! Не мога да си простя, че предадох доверието и. Така го чувствам.
Като искам да подчертая, че не се жалвам, не ми минава ежедневието в това да плача и да се тровя в самообвинения, просто казвам, че такива са нещата за мен и ги приемам с идеята, че само така мога да ги променя.
Сори за спама.

Тихия, връщам ти прегръдката и ти благодаря за написаното! :)
Съгласна съм с теб за прераждането, както се и видя, също и за това с любовта. Не сме отговорни за другите, дори давайки им любов, това не ни прави вълшебници, за съжаление. Знам, че и всеки човек е една отделна вселена и само ние носим отговорност за всичко, което ни се случва и не случва... И все пак не съм в хармония в себе си. Но ще я намеря някой ден, защото я искам ( и ми се ще да вярвам, че я заслужавам и има някакво вселенско равновесие в цялата работа, колкото и наивно/ детски да звучи).

Роми, благодаря ти за това, че си тук! :)
Не се мръщи за "грозното". След като видях смъртта как изглежда, всичко ми минава пред очите като на филм.
Гледаш, осмисляш, асимилираш, но няма как да те жегне... разтърси, защото си виждал и "по-лоши" неща... Смъртта е грозна.


Активен

wheat grain

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 23
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #58 -: 18-08-2013, 23:36:08 »

Уиш,рядко ми се е случвало да прочета толкова откровени чувства,изразени чрез думи.Според моето скромно мнение,твоят пост е един от най-стойностните в нашия форум.Нека всички да се стараем да се изразяваме така откровено,за да бъдем полезни един на друг,независимо в какво вярваме.От моята камбанария за мен е най-вярна сентенцията,че всичко е енергия,а както знаем ,тя не се губи,а само се преобразува от един вид в друг.Много от древните учения са стигнали до заключението,че прераждането съществува.Но това никога не е било добре,да се знае от простолюдието.Затова в християнските учения има толкова много противоречия по въпроса.Според мен,всеки би трябвало да живее според природните закони,а там кръговрата на живота и смъртта е ярко изразен.Така,че горе главата.
Активен

analizator

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 94
Re: РАКЪТ Е ЛЕЧИМ СЕГА
« Отговор #59 -: 19-08-2013, 02:26:57 »

Здравейте приятели предлагам ви нов начин на лечение. Това е лечение с детски смях. Според моят анализ това ще има оздравителен ефект върху болните от рак хора. Това е лечение с звуци тоест лечение с вибрации. Детският смях се записва на касетка и се дава на болният да слуша  :)  :)
Активен
Първият признак на състаряването е да мислиш повече за миналото отколкото за бъдещето! Децата мислят за бъдещето!
"Анализатор"
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 22 запитвания.