Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Много ми е приятно  (Прочетена 4502 пъти)

green_flower9

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Много ми е приятно
« -: 10-06-2012, 16:16:09 »

Привет и от мен  в това прекрасно местенце изпълнено с живот  :peperudi:

От около месец ,чета този форум и съм страшно щастлива , че ви намерих , и най накрая събрах смелост да пиша.
Първо да кажа , че не съм 100% съровоядец по точно сега прохождам в тези среди  ;D
Но с интерес откривам как тялото ми иска все повече и повече сурова храна…

Вече от около година силно започнах да се интересувам от здравословен начин на живот, природосъобразен начин на живот, алтернативни методи на лечение и прочие и мисля , че тук е мястото където мога да общувам с такъв кръг от хора  :)
Моята история на кратко е такава че преди имах проблем с теглото  в същност сега вече като съм постигнала идеалното тегло и тяло осъзнавам , че грешката е била липсата на информация относно културата на хранене и всичко свързано с това.
Родителите ме водеха по какви ли не лекари следваха изследвания  които казваха няма проблеми следваше изписана диета която имаше ефект до някъде и след това нещата отново се завъртаха по пръстена…. Един омагьосан кръг……
Докато един ден преди 2 год.  си казах край и започнах стриктно да спазвам режим за смея да кажа голям период от време всъщност докато постигна идеалните за мен кг. Които ми бяха мечта  ;D , но понякога човек незнае на какво е способна волята му наистина не очаквах , че се отнеса толкова сериозно към някакъв режим и май изпаднах в крайности  :)
Хранех се  изцяло нисковъглехидратно и ниско мазнинно , наблегнах на белтъчини протеини , зеленчуци в омерени количества и много течности. Е резултатът е на лице но имах последици като здраво объркване на хормоните. В един момент просто бошуваха в мен  ;D
Разбира се спрях до там вече целта ми беше постигната всъщност и сега дойде най тежкото да не се завърна отново към ония начин на живот който беще леко казано безмислен.
Така от 1 год. много силно започнах да се интересувам и придържам към природните методи.
Няма да споменавам , че промених изцяло мисленето си и отношението към хранене , живот,интереси и пр. Спортът също ме привлече от година всеки ден се движа ако не навън в къщи ноо минимум 30 мин на ден  съм активна  :)
Сега с интерес разучавам Йогата и скоро мисля да започна по сериозно да практикувам.
Открих , че да се храниш и живееш просто е уникално , вкусно, забавно и т.н  :love_007:
За съжаление още се боря с хормоните , но се надявам всичко да се нареди макар и бавно и без хапчета(силно против съм хапове и доктори всъщност ) …… важното е че сама открих пътя и най важното всъщност е ,че вървя по него дори и да изляза понякога се връщам светкавично…  ;D

Това е за сега от мен има още много  разбира се, но надявам се ,често ще съм тук. Дано събера смелост да си направя дневник скоро сега тайничко препрочитам вашите и ви се възхищавам  :)
До скоро.

Активен
''Ако се появят препятствия по пътя ти - или ги преодолей, или смени посоката!
Но не променяй крайната цел ''

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Много ми е приятно
« Отговор #1 -: 10-06-2012, 16:45:17 »

Ехаа, друг green flower  :flowers2:, добре дошла!!!  ;D
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Много ми е приятно
« Отговор #2 -: 10-06-2012, 18:38:44 »

Привет и добре дошла и от мен  :flowers2:

Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

green_flower9

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Много ми е приятно
« Отговор #3 -: 10-06-2012, 20:23:12 »

Много благодаря. Радвам се ,че съм при вас  :flowers2:
Активен
''Ако се появят препятствия по пътя ти - или ги преодолей, или смени посоката!
Но не променяй крайната цел ''

nortifox

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 158
Re:Много ми е приятно
« Отговор #4 -: 10-06-2012, 21:13:09 »

Здравей и от мен,главата горе.... :Content_14: :pensif_29:
Активен

snooker2

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re:Много ми е приятно
« Отговор #5 -: 10-06-2012, 22:26:19 »

Привет и от мен  в това прекрасно местенце изпълнено с живот  :peperudi:

От около месец ,чета този форум и съм страшно щастлива , че ви намерих , и най накрая събрах смелост да пиша.
Първо да кажа , че не съм 100% съровоядец по точно сега прохождам в тези среди  ;D
Но с интерес откривам как тялото ми иска все повече и повече сурова храна…

Вече от около година силно започнах да се интересувам от здравословен начин на живот, природосъобразен начин на живот, алтернативни методи на лечение и прочие и мисля , че тук е мястото където мога да общувам с такъв кръг от хора  :)
Моята история на кратко е такава че преди имах проблем с теглото  в същност сега вече като съм постигнала идеалното тегло и тяло осъзнавам , че грешката е била липсата на информация относно културата на хранене и всичко свързано с това.
Родителите ме водеха по какви ли не лекари следваха изследвания  които казваха няма проблеми следваше изписана диета която имаше ефект до някъде и след това нещата отново се завъртаха по пръстена…. Един омагьосан кръг……
Докато един ден преди 2 год.  си казах край и започнах стриктно да спазвам режим за смея да кажа голям период от време всъщност докато постигна идеалните за мен кг. Които ми бяха мечта  ;D , но понякога човек незнае на какво е способна волята му наистина не очаквах , че се отнеса толкова сериозно към някакъв режим и май изпаднах в крайности  :)
Хранех се  изцяло нисковъглехидратно и ниско мазнинно , наблегнах на белтъчини протеини , зеленчуци в омерени количества и много течности. Е резултатът е на лице но имах последици като здраво объркване на хормоните. В един момент просто бошуваха в мен  ;D
Разбира се спрях до там вече целта ми беше постигната всъщност и сега дойде най тежкото да не се завърна отново към ония начин на живот който беще леко казано безмислен.
Така от 1 год. много силно започнах да се интересувам и придържам към природните методи.
Няма да споменавам , че промених изцяло мисленето си и отношението към хранене , живот,интереси и пр. Спортът също ме привлече от година всеки ден се движа ако не навън в къщи ноо минимум 30 мин на ден  съм активна  :)
Сега с интерес разучавам Йогата и скоро мисля да започна по сериозно да практикувам.
Открих , че да се храниш и живееш просто е уникално , вкусно, забавно и т.н  :love_007:
За съжаление още се боря с хормоните , но се надявам всичко да се нареди макар и бавно и без хапчета(силно против съм хапове и доктори всъщност ) …… важното е че сама открих пътя и най важното всъщност е ,че вървя по него дори и да изляза понякога се връщам светкавично…  ;D

Това е за сега от мен има още много  разбира се, но надявам се ,често ще съм тук. Дано събера смелост да си направя дневник скоро сега тайничко препрочитам вашите и ви се възхищавам  :)
До скоро.

и аз съм с теб. добре дошла при нас.

Активен

purelove

  • Гост
Re:Много ми е приятно
« Отговор #6 -: 11-06-2012, 11:20:50 »

Привет  :flowers2:
Активен

Кибела

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Много ми е приятно
« Отговор #7 -: 12-06-2012, 18:09:39 »

Ник като на green flower , аватар като моя... Не че се заяждам, ама това случайно ли е?  :whistling2 - emotloader:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Много ми е приятно
« Отговор #8 -: 12-06-2012, 21:38:22 »

Ник като на green flower , аватар като моя... Не че се заяждам, ама това случайно ли е?  :whistling2 - emotloader:

няма нищо случайно, нали знаеш :)
Въпросът ти би трябвало по-скоро да е нещо като "Каква всъщност е целта на това "съвпадение"  :)
Но... времето най-добре ще си покаже, аз лично предполагам, че потребителят зад този ник е харесал твоя аватар и нейния ник, и затова ги е заел  :surpris_23:, в което няма нищо лошо  :surpris_23:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

green_flower9

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Много ми е приятно
« Отговор #9 -: 12-06-2012, 23:29:06 »

Привет. Извинявам се ако съм обидила някой, нямала съм това намерение.
За ника ми понеже съм любител на цветя и исках ника ми да е свързан с това , и реших че съчетано с греен ще е подходящо за тази среда, след което при регистрацията разбрах че има подобен и добавих цифра. Извинявам се ако съм те притеснила  :(
Колкото до аватара не съм видяла че Кибела също е с такъв  :)
Харесах си го в чичко google защото беше тематичен... мога да го сменя да не се дублират.
Благодаря за посрещането радвам се че мога да общувам с хора които обичат натуралното и естественото.  :heart_2:
Активен
''Ако се появят препятствия по пътя ти - или ги преодолей, или смени посоката!
Но не променяй крайната цел ''

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично
Re:Много ми е приятно
« Отговор #10 -: 16-06-2012, 18:59:17 »

Аз съм ок с ника :fluretaa:, зелените цветя трябва да се множим  tooth tooth tooth!!! Хехе!
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

green_flower9

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 20
Re:Много ми е приятно
« Отговор #11 -: 22-06-2012, 22:06:13 »

 :fluretaa: :heart_2:
Активен
''Ако се появят препятствия по пътя ти - или ги преодолей, или смени посоката!
Но не променяй крайната цел ''
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.