Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Моето пречистване на черния дроб. Помогнете!  (Прочетена 9950 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Процедурата никъде не включва разхлабителен чай,особенно вечерта на пречистването.
Правите си свободни съчинения и после питате от къде ми се получи тази болка или това възпаление.
Няма начин да изпиеш 250мл.зехтин и още толкова лимон и да не отидеш по голяма нужда.
http://www.dar-center.com/article/?article=670
Прави се клизма сутринта преди и сутринта след пречистването. Но понякога след това няма нужда.
Това са важни неща,не си правете експерименти!
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Процедурата никъде не включва разхлабителен чай,особенно вечерта на пречистването.
Правите си свободни съчинения и после питате от къде ми се получи тази болка или това възпаление.
Няма начин да изпиеш 250мл.зехтин и още толкова лимон и да не отидеш по голяма нужда.
http://www.dar-center.com/article/?article=670
Прави се клизма сутринта преди и сутринта след пречистването. Но понякога след това няма нужда.
Това са важни неща,не си правете експерименти!

Ще те опровергая. Изпих точно толкова зехтин и лимонов сок на пълнолуние, след тридневно пиене само на цвекло моркови и лимон. В19:00 направих чай пелин, две лъжици орехова тинктура, и карамфил.   Изпих зехтина на екс 500 грама течност в 20:00 и загрявах с две електрически възглавници.  По принцип вкуса на зехтина ми докарва позиви за драйфане. Този път обаче го изпих с най голямо удоволствие. Никакви камъни не изкарах никакво разстройство не получих. нищо ... Абсолютно нищо. Просто изядох и усвоих всичко до капка .   
Брей много чист съм станал като спрях луканката "Стара Планина" и я замених със Сорго палачинки. 

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Това е при условие ,че си спазил процедурата,а ти не си,пил си противопаразитни билки и алкохол. ;)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

Процедурата никъде не включва разхлабителен чай,особенно вечерта на пречистването.
Правите си свободни съчинения и после питате от къде ми се получи тази болка или това възпаление.
Няма начин да изпиеш 250мл.зехтин и още толкова лимон и да не отидеш по голяма нужда.
http://www.dar-center.com/article/?article=670
Прави се клизма сутринта преди и сутринта след пречистването. Но понякога след това няма нужда.
Това са важни неща,не си правете експерименти!

Ще те опровергая. Изпих точно толкова зехтин и лимонов сок на пълнолуние, след тридневно пиене само на цвекло моркови и лимон. В19:00 направих чай пелин, две лъжици орехова тинктура, и карамфил.   Изпих зехтина на екс 500 грама течност в 20:00 и загрявах с две електрически възглавници.  По принцип вкуса на зехтина ми докарва позиви за драйфане. Този път обаче го изпих с най голямо удоволствие. Никакви камъни не изкарах никакво разстройство не получих. нищо ... Абсолютно нищо. Просто изядох и усвоих всичко до капка .   
Брей много чист съм станал като спрях луканката "Стара Планина" и я замених със Сорго палачинки. 



 tooth Аз също не изкарах никакви камъни. Сега ще видим като направя още едно изчистване края на другия месец
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко

Значи, или организмът ви е прекалено "втвърден" (Орто, без коментари, моля!) - в който случай, правите справка в наличната литература за методи на "омекотяване"; или наистина нямате нищо за чистене :). Радвайте се! Аз този път определено имах, и съм щастлива че излезе... Имах и един случай, когато след процедурата имаше разстройство, но не и камъни. Хубаво, ама следващия път излязоха доста (в промеждутъка на няколко пъти пих сънотворни... Е, как няма да излязат "пресни" в такъв случай  :surpris_23: >:()
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

dragonfly

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Здравейте на всички!
Да споделя и моя опит от чернодробното пречистване което правих миналия уикенд.
Подготвях се за пречистването цялата седмица като минах главно на салати и вегетарианска храна /по принцип съм си месоядно животно/. В събота, може би от притеснение или от многото неща които имах да свърша през деня страшно ме болеше главата и се наложи да взема един нурофен.
В 18-19 часа изпих първата доза английска сол и започнах да загрявам дроба. След 2 часа изпих и втората част. До времето за пиене на зехтина обаче така и не ми подейства разхлабителното. На следващия ден разбрах защо - явно е трябвало да разтворя цялото пакетче, а не само по 1 с.л.
Към 22 часа изпих 250 гр зехтин + 250 гр прясно изцеден сок от червен грейпфрут /смесени/. Учудващо, изобщо не беше неприятно, много по-неприятен за пиене ми беше разтвора на английската сол.
Легнах си и съм заспала. Спах малко неспокойно, но изобщо не ми се е гадило или да ми става лошо. Сутринта, към 8 часа изпих третата доза /този път в по-голяма концентрация/ разтвор на английска сол и след час и половина бях готова  :)... регулярни дежурства в тоалетната. През целия ден изкарвах МНОГО 'камъчета' с различен размер - от бобено до оризово. От любопитство проверих да видя какви са на пипане - на мен ми приличат на варен зелен грах - по цвят и консистенция.
Много съм доволна... не знам от пречистването ли, от цялата седмица ядене главно на салати ли, но се чуствах леко  :thankyou: ... това е.
Активен
Success is getting what you want; happiness is wanting what you get.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 


но се чуствах леко  благодаря ... това е.


:kisss:Е, те това леко..ще те дърпа напред и нагоре!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.131 секунди с 23 запитвания.