Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Моето пречистване на черния дроб. Помогнете!  (Прочетена 9949 пъти)

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11
« Последна редакция: 28-10-2009, 18:42:35 от Ivy »
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Каква помощ точно търсиш?
Ако е за информация, ето ти -
http://www.zemianazaem.com/2008/10/13/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B1-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D0%B7%D0%B5%D1%85%D1%82%D0%B8%D0%BD/ ;)
  Благодаря, че най-накрая някой ме забеляза :) Преди десетина дни си правих пречистване на черния дроб, но английската сол, която изпих не ми подейства въобще  :Confus_3: В крайна сметка се изходих чак на следващия ден и съответно задържах всички токсини в мен. Сега не мога да оставя нещата така- трябва да повторя процедурата, но искам съвети с какво мога да заменя англ. сол. Трябва ли задължително да приема някакво слабително или мога да действам с клизми? И кога най-рано мога да повторя процедурата?
Активен

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Имам и още един въпрос. Има ли не студено пресовани видове зехтин?Аз като купувах не съм гледала, но на шишето не пише нищо.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Да, има и рафинирани зехтини. На бутилката трябва да пише изрично extra vergin olive oil. Успех!
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Иви, мисля, че си подходила лекомислено към това пречистване.
Преди да повториш, моля те хубаво прочети цялата информация, и подготви  продуктите, необходими за процедурата. Моят съвет е преди да повториш процедурата с черния дроб да изчистиш хубаво дебелото черво. Избери си начин. Има достатъчн описани във форума.
Пожелавам ти успех  :flowers2:
Активен
Намасте :)

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Благодаря ви много за отговорите. Така и ще направя.
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем

Иви, английската сол на доста хора не действа добре, затова може да я замениш със слабителни чайчета (майчин лист, зърнастец, или специална сортировка от билки), може и клизми. Както казва ДарбиМак, дори е най-добре първо да си направиш пречистване на дебелото черво, може това да стане и в седмицата на подготовката. От зехтините или маслата се ползва винаги студено пресовани, например може и шарлан, масло от рапица.....  И по цената ще ги познаеш - литъра е над 11 лева (освен на шарлана, той е около 3 лева).
Активен
Духът владее материята!

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Благодаря за изчерпателния отговор! Съжалявам, че не открих този сайт преди първото пречистване, но няма нищо фатално освен смъртта, така че ще поправя грешката  :):flowers2: :flowers2: :flowers2:
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Ами.... не е сигурно доколко е фатална,това е естествен процес. ;)
Активен

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Да така е, може би да уточня- за един живот и материалното, свързано с него  :)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Да доусложня и аз още малко  темата :)
 В школите на Семенова дори и да си платиш добре ,няма да те запишат за прочистване на черен дроб , преди да си минал 15-дневният противопаразитен  курс .  :'(
Защото може да стане лошо, ако на неподходящи местенца  се подвизават разни нашественици ,които чрез тази процедура могат да се разшават и да дадат силна алергична реакция, при която да   ни се прииска да  потърсим изповедник .. :)  
Верно вероятността е малка , но все пак да споделя  .
« Последна редакция: 14-11-2009, 02:09:46 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Дете ,ако става въпрос за лениви черва- най -добре действа - физиката-т.е. физическите упражнения..Аз се спасих от това чрез следния ритуал- аз съм си го кръстила мързелива гимнастика- ма действа беотказно...Сутрин преди да станеш от леглото намираш пулса от ляво на пъпа с лява ръка и притискаш 3-5 мин.Масажираш в посока на часовника и обратно.Правиш полусвещ, няколко движение надолу -нагоре , правиш и упражнениета на Дядо Йога- свиваш колената и ги въртиш в една посока, а главата в друга- пак няколко пъти вс. в легнало...
А като станеш направи и няколко  такта ала бели данс - кючек, бе дете, кючек...
Чела съм от доста езотерици и ясновидци- гимнастиката на вътрешните органи е също толкова важна, колкото и външната- те тука Бат ви Капитан Петко войвода ще ви светне най-добре... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

  Благодаря ви Бате Бино и Mariiina! Много съм щастлива, че открих този форум, много полезна информация намерих  :flowers2: 
  Аз наистина си имам проблем с лениви черва по принцип, задължително ще пробвам "ленивата гимнастика". Всички тук във форума са много отзивчиви и готови да помогнат, а в днешно време това става все по-голяма рядкост  :surpris_23:
  С първото пречистване на черния дроб започнах много ентусиазирано, но след като открих този сайт, установих какъв голям ЛАИК съм била в тази област и оттогава не спирам да чета различните теми тук. Сега още се подготвям за второ пречистване и вече от седмица правя пречистване на дебелото черво както Мер го препоръчва. Надявам се този път всичко да е наред. Стискайте палци!
  Относно паразитите, какво мога да направя в домашни условия, за да не се стига до реакциите, описани от Бате Бино  ???
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Орехчета(тинктура),пелин,карамфил,пие се по схема. :)
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

 Благодаря Бенато. Открих схемите.
Активен

Ivy

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Здравейте на всички !
 Искам само да споделя, че вчера направих второто си пречистване и този път всичко мина добре. Изкарах доста малки камъни и съм много горда със себе си  ;D
 Благодаря на всички за информацията и съветите, без вас нямаше да се справя!  :flowers2:
Активен

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86

Смятам да посрещна новата година и да започна комплексно прочистване. Процедурата за прочистване на
черен дроб ми допада. Ще има и общо въздействие. Имам толкова много болести, че смятан за полезно
да споделям с някого как върви експеримента.
Активен

Veni

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте!
Нова съм тук, но от доста време се интересувам от въпроса.
Миналият декември 5.12 започнанх с първото от серията на пречистване на черният дробл
Тогава мисля че всичко мина добре въпреки гаденето в неделя, имаше множество зелени и жълти дребни камъни, а следващите дни се чуствах като преродена.
Вторият път беше миналата неделя 17.01, отново по същата схема от сайта, само през ноща червата ми много се "бунтуваха" , а на сунтринта рано с няколко зелени топчета излязоха и тъмно кафяви парчета с различна големина мах 3см.
Имали някой с подобен опит? Постоянно мисля какво ли е това и дали не беше добре да запазя едно за изследване.

Сърдечно благодаря!
Активен

Iva

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Да доусложня и аз още малко  темата :)
 В школите на Семенова дори и да си платиш добре ,няма да те запишат за прочистване на черен дроб , преди да си минал 15-дневният противопаразитен  курс .  :'(
Защото може да стане лошо, ако на неподходящи местенца  се подвизават разни нашественици ,които чрез тази процедура могат да се разшават и да дадат силна алергична реакция, при която да   ни се прииска да  потърсим изповедник .. :)  
Верно вероятността е малка , но все пак да споделя  .
А ако имам глисти примерно(съмнявам се за това),и ако си направя тава пречистване -лошо ли ще е ? Преди това ще пия чай за разхлабване,и вечерта в деня на пречистване също,за да мога на сутринта да изсхвърля всичко.Суровоядка съм от 2 месеца,и ще спазя точно процедурата и с ябълковите сокови преди това. О имам и др.проблем-правя стимулации за инсеминации-това пречи ли като цяло въобще за всички процедури за пречистване на тялото(ясно  ми е,че няма как да направя точно сега пречистване от паразити)???Благодаря предварително!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.098 секунди с 23 запитвания.