Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Божествената Матрица  (Прочетена 2498 пъти)

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Божествената Матрица
« -: 26-04-2012, 16:28:58 »

Не знам дали му е тук мястото, ако не е, Бате Бино ще ми прости, и ще го премести където трябва  :surpris_23:

но определено мисля, че това трябва да се види, не защото казва кой знае какви нови неща, но... друго си е да видиш едни и същи неща, представени по различен начин

http://www.youtube.com/watch?v=apSyjRDQbps&feature=share
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

purelove

  • Гост
Re:Божествената Матрица
« Отговор #1 -: 26-04-2012, 23:41:39 »

Благодаря ти Bpa  :thankyou:  Това видео ме докосна...   :heart_2:
Вярата ми в самолечението и свързаните с него естествени оздравителни процеси,  донякъде се коренят и оповават в тези методики. Поне дотолкова, че четвърта година подред тялото ми търси онази енергия, която се  пренася върху земното магнитно поле и атмосферата.... Тогава когато тялото ми реагира като цвете на слънце... Докато слънцето се вдига рано и затопля бързо всичко наоколо, блести закачливо по повърхността на кожата и те гали навсякъде. Когато дори най-фините фибри на кожата ти долавят тази енергия като някаква магия, която ги кара да настръхват, а ти самият чувстваш как тази топлинна енергия се разлива по теб и засенчва енергията на собствената ти материя... Но истината е, че това са теми, които засега свистят като буря в главите на масата хора, които не са готови някак за „заря” .., предвид нищо невиждащите им очи и скептични мисли ............ Е, аз продължавам да си живея на ръба, вярвайки в тези постановки, които не са просто импулс , а нирвана..........  :peperudi:
Активен

Shine

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 96
Re:Божествената Матрица
« Отговор #2 -: 27-04-2012, 08:17:58 »

Благодаря ти bpa. За нас, които вярваме в този начин на въздействие на мислите и чувствата това е двигател напред. Сега започвам този прекрасен слънчев пролетен ден с много повече ентусиазъм!  :thankyou:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Божествената Матрица
« Отговор #3 -: 27-04-2012, 08:45:28 »

благодаря бра  :flower:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Божествената Матрица
« Отговор #4 -: 27-04-2012, 09:14:48 »

 :Content_14:
 Bpa, ако не си гледал "Down the rabbit hole" - горещо ти го препоръчвам.  Тоя филм беше причината да се зарибя по квантова физика.
Активен
Psychonaut

purelove

  • Гост
Re:Божествената Матрица
« Отговор #5 -: 27-04-2012, 09:41:03 »

:Content_14:
 Bpa, ако не си гледал "Down the rabbit hole" - горещо ти го препоръчвам.  Тоя филм беше причината да се зарибя по квантова физика.

Определено филма си заслужава вниманието  :pensif_29:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 22 запитвания.