Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Еленко Ангелов & Нов Световен Ред  (Прочетена 77163 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #20 -: 23-10-2009, 15:56:19 »

Ето,там го има,а тук защо го няма?
Като казах там,Canat,ти къде живееш всъщност?
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #21 -: 23-10-2009, 15:59:04 »

до Вашингтон
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #22 -: 23-10-2009, 16:02:02 »

При вас има и паралелки за т.н. индигови деца.Само че,това е доста опасно,защото ТЕ проверяват,кои деца,наистина имат такива способности и после ще ги използват.Наричат ги паралелки за "специални деца".
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #23 -: 23-10-2009, 16:05:39 »

това пък какво е - индигови деца?
Активен

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #24 -: 23-10-2009, 16:06:30 »

Аз да кажа имаме много декари гора и поляни -да си заформим едно общество - чист въздух , планина,  езера ... само сръчни мъже и жени съмишленици ми трябват за племето  ;D  , не че не ми е добре и така като си ходим по полята - ама общуването с хората май е доста важен фактор - че имаме едни комшии  дето им липсва и са взели да стават като диваци  ;D


 
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #25 -: 23-10-2009, 16:08:51 »

Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #26 -: 23-10-2009, 16:15:52 »

и кой ги използва и за какво?
« Последна редакция: 23-10-2009, 16:24:30 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #27 -: 23-10-2009, 16:20:47 »

Ще ги използват за техният план.
А по-интелигентните от тези,които не могат да бъдат програмирани,заради тяхната генетика,ще чипират.
Ще затрият голяма част от хората,друга част ще пратят в колониите на Марс и Луната.
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #28 -: 23-10-2009, 16:22:04 »

Светльо, много далеч ти стига фантазията тук. Кои са тези ТЕ?
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #29 -: 23-10-2009, 16:29:25 »

Целият сайт е на Flash, затова е такъв, но поне са се погрижили да сложат бутон за изключване.
Този сайт е демо на книгата.

...Музиката си е музика , аз имам толкова много музика, и съм отделил хиляди часове на чуждата ( небългарска) музика...

Аз също, и видях че участваш във форума на Деспотов. Е, аз съм от БГ Аудио :)
И не мисля, че трябва да ме насочваш на друго място, може би искам да чуя точно вашите мнения.

Аз,на последък не чета много такива неща,защото малко се депресирам.Дори онзи ден съжалявах,че гледах един филм,за новия световен ред.Трябваше ми един ден,за да си върна настроението.Като знам с каква технология разполагат ТЕ,просто не виждам изход.Както виждате световното правителство се вихри с пълна сила.Колко бързо може да се пробуди критична маса от хора,за да повлияем събитията?

Аз също, пуснах темата тук, защото смятам, че само с природосъобразния начин на живот можем да бъдем поне в някаква степен независими...въпреки че вероятно е рано това да стане масово явление, моята идея за нещата прилича доста на идеята на Крисс.

Ако модераторите преценят, нека да разделят темата :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #30 -: 23-10-2009, 16:36:47 »

Ето това-
http://logika.start.bg/article.php?aid=7120
авторът на статията Мирослав Минчев цитира Doreen Virtue, ето я и нея  :o:
http://www.angeltherapy.com/

« Последна редакция: 23-10-2009, 17:28:38 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #31 -: 23-10-2009, 16:39:36 »

ТЕ - са илюминатите.Някои от високите степени масони(над 33) също са илюминати.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #32 -: 23-10-2009, 16:43:53 »

"те" - цивилизации от други планети и/или измерения...
Има сведения, че същите тези те са дали на хората огъня (по-специално сивите). Също има сведения, че има тайни споразумения между тях и определени властимащи, за споделяне на технологии в замяна на разрешение да се извършват експерименти с хора...доста плашещо

Едит: дам, има "те" от земята и "те" извънземни, които си сътрудничат от миналия век (по непотвърдени източници, както споменах)
« Последна редакция: 23-10-2009, 16:45:55 от beelee »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #33 -: 23-10-2009, 16:49:33 »

ТЕ - са хибриди,между човек и рептил.От 3 до 50%.Тези с 50%,могат да извършват "морфинг",т.е.смяна на формата.
Сивите са генно инженирена раса,създадена от Рептилиите,за да им служи.Те са известни с отвличането на хора,точно с цел експерименти.

П.П. обърнете внимание на кожата си - виждате ли нещо сходно с тази на гущерите? :surpris_23:
« Последна редакция: 23-10-2009, 16:53:01 от Svetlio »
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #34 -: 23-10-2009, 16:53:13 »

Аз съм чела, че обикновено отвличат хора на лидерски позиции и ги заменят с клонинги - марионетки, които да служат на интересите им. Доколкото помня, клонингът е само на енергиино ниво, т.е. друга същност в същото тяло.

п.с: дам, всеки месец си я сменям  ;D
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #35 -: 23-10-2009, 17:16:41 »

Ето,там го има,а тук защо го няма?
Защото не е създадено. Създайте го! Ако мислите, че ще бъде търсено и използвано - oрганизирайте се, спонсорирайте го и го направете! После времето ще покаже дали ще загубите средства и усилия, или ще спечелите уваженеито на нapода.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #36 -: 23-10-2009, 17:30:24 »

Светльо и beelee, сега що и на другите умовете искате да размътите  :pensif_29:  :bleh
Може и да ме е страх, но/или точно заради това, предпочитам да вярвам на неща, които ми звучат по-достоверно. По-ми допада описанието на "отвъдното", ако мога така да се изразя, което Шри Юктешвар дава на Йогананда (в книгата "Автобиография на един йоги"), например.
Темите за образованието и идеалния световен ред повече ми харесват. Аз самата правя някакви изследвания в сферата на образованието, и ми е мечта (засега мечта, защото не съм достатъчно начетена, за да я приведа към реалност), именно образование на/за бъдещето- развиване на цялостния потенциал на хората, а не само интелектуалния. Общо взето ми прави впечатление, че образованието най-общо се разглежда като натрупване и развиване на знания и умения. А аз от малка все съм си мислила, че всичко знам- не в смисъл че съм многознайка (което съм де, междудругото  ::), но по-скоро в смисъл, че някакси нося в/със себе си всевъзможни знания, само дето не знам как да ги направя явни. Сякаш знанието е витаещо покрай мен, но не материализирано (иначе материализирано, то си витае- в книгите и в интернет). Както се включваме в търсачката, за да намерим информация за нещо, само че включването е с мисълта, а не чрез мишката и интернет. Та мисълта ми е, че на този етап масовото образование е преповтавяне и заучаване на неща, които някой някога си е мислил или открил. Ние учим какво мислят другите, но ние самите не произвеждаме никакво знание. Или поне не такова, което да бъде уловено. И после, знанието трябва да води до мъдрост и до цялостност на индивида. Интересно ми е, че хора като Йогананда и въобще всички днешни "свами", имат висше образование. Направо е задължително да имат, за да ги допуснат да се развиват, за да станат "свами". Което пък ми напомня на думи на леля Слава Севрюкова "бъдете в този свят, но не от този свят".  Ще ми е интересно да продължим темата- може колективно да родим някоя страхотна идея :)
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #37 -: 23-10-2009, 17:34:51 »

ТЕ - са илюминатите.
знаеш ли, че и Левски е бил масон?
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #38 -: 23-10-2009, 17:37:35 »

Ще ми е интересно да продължим темата- може колективно да родим някоя страхотна идея :)
:fluretaa:
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #39 -: 23-10-2009, 17:48:18 »

Цитат
знаеш ли, че и Левски е бил масон?

А че Вапцаров се е борил за отцепване и независимост на Македония от България?   :surpris_22:  :laugh:
« Последна редакция: 17-11-2009, 18:45:52 от Mep »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.099 секунди с 22 запитвания.