Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Еленко Ангелов & Нов Световен Ред  (Прочетена 77162 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

От това, което до сега прочетох тук, забелязвам че се интересувате от тези неща.
Ето един интересен сайт, скоро излезнаха електронните книги на автора. Ще се радвам да споделите мнения, нещата са доста стряскащи, но мога да кажа че прочетеното ми до-повлия за избора на суровоядство.
« Последна редакция: 17-11-2009, 19:02:07 от Mep »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #1 -: 23-10-2009, 13:41:08 »

Интересна ми е тая тема, за рептилиите съм чела доста и от други източници, незам дали има истина във всичко това  ::)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #2 -: 23-10-2009, 13:50:13 »

beelee , вероятно сe бъркаш  нещо , темите ,към които препращаш ,са приоритет на сайта   xnetbg  и форумът към него -www.xnetbg.com/new/forum/index.php . Това е страшно полезен сайт ,  но тук акцентът е малко по-друг..  :)
( Между другото сайтът на този Ангелов е най-дразнещия и неприятен сайт ,който съм посещавал някога. С тези отвратителни звуци и организация типично по американски, че и с американска музика..не знам кой би го харесал. ) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #3 -: 23-10-2009, 13:55:45 »

бате Бино на мен ми хареса музиката  ;D  ;D ;D ама за оформлението си прав, трудно се чете
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #4 -: 23-10-2009, 14:01:49 »

Даниелче , не можеш да говориш за съхраняване на ценностите  и да бичиш само американска музика в сайта си.  Музиката си е музика , аз имам толкова много музика, и съм отделил хиляди часове на чуждата ( небългарска ) музика , но ако направя такъв сайт, просто не й  е мястото там, това имах предвид.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #5 -: 23-10-2009, 14:06:57 »

Наистина е много дразнещ.Всеки път с тези звуци на стар гейт вратата....пък докато се зареди.... :pensif_29:
Този се изживява,като българският David Icke.Всъщност е преписал всичко от чуждите сайтове,на тази тематика.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #6 -: 23-10-2009, 14:09:56 »

xnetbg е достатъчно информативен сайт. Ти нали го знаеш,Светльо? Виждам ,че се интересуваш и ти от такива неща :)
   Аз понеже скоро го напипах.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #7 -: 23-10-2009, 14:19:24 »

Знам го и доста неща съм прочел от там.
Имам още няколко интересни неща на които съм попадал.Не съм ги чел в дълбочина,но са хванали интереса ми по някакъв начин.
http://beinsa.info/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1
http://www.evolutsionataizmama.com/books.php
http://istinatazasveta.dir.bg/_wm/library/item.php?did=433682&df=631814&dflid=3

ето и едно устройство
http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=3913.0
« Последна редакция: 23-10-2009, 14:24:51 от Svetlio »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #8 -: 23-10-2009, 14:21:54 »

Mузиката е нещо универсално, няма американска, българска и т.н. Ако ви дразни - можете да я спрете (има си знакче)
може би използва песни изпълнени на aнглийски, защото се смята за универсален език и ако сложи на български език, хората няма да повярват на мощността и широтата на посланието му. (Просто се опитвам да тълкувам...) A може и да е съвпадение - тази му харесва, тази е сложил, без да мисли че е на английски.

А колкото до стaргеита - направил го е да изглежда като игра - по-лесно се възприема от младото tech поколение. Посланието трябва да стигне и до тях, а те не са толкова мъдри. Играта си е много използван похват.
(Не знам какво е писал Еленко Ангелов, коментирам само външния вид на предложеното)



« Последна редакция: 23-10-2009, 14:28:55 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #9 -: 23-10-2009, 14:52:18 »

Аз,на последък не чета много такива неща,защото малко се депресирам.Дори онзи ден съжалявах,че гледах един филм,за новия световен ред.Трябваше ми един ден,за да си върна настроението.Като знам с каква технология разполагат ТЕ,просто не виждам изход.Както виждате световното правителство се вихри с пълна сила.Колко бързо може да се пробуди критична маса от хора,за да повлияем събитията?
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #10 -: 23-10-2009, 14:58:12 »

критична маса - много лесно, хора които знаят какво искат - трудно.
Примерно ти, Светльо - знаеш  ли точно какво искаш? Не какво искаш да премахнеш, а какво искаш да сътвориш? (то лесно се руши, ама трудно се създава) Как си представяш Твоя световен ред? (Същия въпрос и към Бат Бино)

« Последна редакция: 23-10-2009, 15:04:23 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #11 -: 23-10-2009, 15:06:03 »

Всъщност,ДА :D
Това,разбира се е,от както се запознах с закона за привличането.
От доста време изграждам навик,да мисля,точно за това,което искам,така сякаш го имам.Създавам си образ за идеалният вариант.
Така че,аз знам какво искам и как да го постигна.Имам си и план :Content_14:...но си права за повечето хора.Те веднага могат да кажат 100 неща които не искат,но какво искат,те не знаят. :-[
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #12 -: 23-10-2009, 15:09:27 »

И още нещо, трудно е да си конкретен. Ти не каза какво точно, какъв ти е плана? Нали не е тайна? Нали е за всеобщо добро? Сподели я! Или още не сме дорасли за това?

« Последна редакция: 23-10-2009, 15:11:40 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #13 -: 23-10-2009, 15:14:24 »

Моят план ли?
Мисля,че на този етап може да ми се повлияе,за това няма да споделя.
Създал съм го стъпка по стъпка,написъл съм го и го следвам относително стриктно.
А,ако имаш в предвид за световният ред,трябва да пиша 2 часа.Мога да кажа,каква бих искал да бъде образователната система примерно...
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #14 -: 23-10-2009, 15:16:30 »

Давай, стреляй за образованието!

Ако мислиш, че може да ти се повлияе, значи те е страх, защото не си сигурен в себе си или в това към което се стремиш.

Ако искаш отвори отделна тема за световния ред и твоето виждане за Правилния. Мисля че много хора биха се включили. Може би това е по-важно отколкото да разискваме само какво слагаме в устата и какво изхвърляме ... В крайна сметка тук сме за не само физическо, но и духовно пречистване и израстване, или греша?

« Последна редакция: 23-10-2009, 15:21:14 от canat »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #15 -: 23-10-2009, 15:25:06 »

Бум,Бум..  :Content_4 - emotloader:
Ще е целодневна.Така ще могат да се правят много повече неща,вместо да се чудят децата,какво да правят половин ден.Освен основните предмети,ще се прибавят и разпределят още - йога,бойно изкуство и езда.Ще учат как да оздравяват с помоща на мисълта,както и часове по правилно хранене.За по големите - часове по етикет.Задължително,ще овладеят техниката за скоростно четене.Ще имат специални часове за развитие на първичната си нервна система.Ще развият енергетиката си и най-вече интуицията си.
Как ти се струва до тук?
« Последна редакция: 23-10-2009, 15:29:14 от Svetlio »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #16 -: 23-10-2009, 15:25:44 »

Ако мислиш, че може да ти се повлияе, значи те е страх, защото не си сигурен в себе си или в това към което се стремиш.

Изграждането на такъв начин на мислене е свързано и с двете.Мъничко...поне при мен.
« Последна редакция: 23-10-2009, 15:28:33 от Svetlio »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #17 -: 23-10-2009, 15:26:44 »

Как ти се струва до тук?
super!

(Точно това прави синът. В училище е до 6:30 някъде. След учебните часове има спорт и  club по дебат. Спортовете се сменят на всеки 3 месеца, а за дебата имат и градски, щатски и национални състезания.)

Това го има при "мръсните американци". Има още цял чувал с клубове след училище, от които може да се избира - кой каквото иска.
Светльо, правилно си се насочил.

Има и волонтариат. В същност учениците са задължени да направят поне 75 часа волонтариат преди да завършат училище, иначе не им дават дипломите.

« Последна редакция: 23-10-2009, 15:32:54 от canat »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #18 -: 23-10-2009, 15:34:48 »

"Ще е целодневна.Така ще могат да се правят много повече неща,вместо да се чудят децата,какво да правят половин ден"
точно с тази цел се прави, За да се държат децата далеч от глупости, алкохол и дрога и функционира!

часове по правилно хранене - и това го има и то е част от учебната програма (макар че не съм съгласна с техния "правилен" начин на хранене. Там има още какво да се желае, кaто повече фибри, плодове, зеленчуци и т.н.)
Ето страницата с клубовете от училището на сина. (чети колонката в ляво)
http://bpi.edu/clubs_list.jsp?rn=1343082
естествено могат да се добавят и още, като изброените от теб -
йога,бойно изкуство, часове по етикет, овладявaнe техниката за скоростно четене, развивaнe енергетиката и най-вече интуицията.

« Последна редакция: 23-10-2009, 15:49:36 от canat »
Активен

canat

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 524
Re:Еленко Ангелов
« Отговор #19 -: 23-10-2009, 15:54:23 »

Някои модератор може ли да отцепи част от темата в отделна тема (например от отговор Н.9 нататък, Например с име Новия ред или планове за бъдещето или там каквото намерите за подходящо), че се отклонихме от топика, а пък се заформи много интересен разговор.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.