Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.  (Прочетена 190194 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

 След всичко изписано по въпроса, нужни ли са ни и радиестезисти , които да потвърдят  нещо , което се прилага от народите с успех още от древността, Чоко ?  tooth  ( " Не  назначавай инженер-химик  за да ти приготви чаша кафе "  tooth )
Виж , за дозировките си прав -  добър радиестезист би помогнал в прецизирането им. Тук няма сред нас. Но след като се интересуваш, предполагам си наясно , че това   е индивидуален процес  - взимаш препарата, отиваш при конкретният специалист, задаваш му въпрос , той си прави замерването и  ти дава  дозировка, която важи лично за теб , и точно към съответният момент.  Тоест, на практика - трудно изпълнимо дело .. :)
(Аз, за себе  си ,  съм тествал по този начин и Тодикамп и АСД-2 и ММС  и още два-три продукта и съм направил моя избор. Имам приятелка от София , която е много добър радиестезист, но тя не работи с клиенти, не се рекламира никъде.  )  
 
« Последна редакция: 25-12-2017, 10:47:46 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Надя91

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, бих искала да знам как мога да поръчам Тодикамп ?
Активен

ventork

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

        Здравейте!
   Да напиша какви са ми отзивите за Тодикамп.
   Приемах го два месеца. Схемата, която ми бе пратена, когато получих продукта, не я спазвах точно. Имам предвид, че количеството за прием /дозата/ е точно, но не и това, че приема е по три пъти на ден. Приемах го по два пъти – сутрин и вечер. 15 дни го приемах по три пъти на ден, после вече по два пъти, докато го изпих.
   В началото ми беше неприятно с вкуса, но после свикнах и даже не ми правеше впечатление. Започнаха уригвания, които за няколко дни почти изчезнаха. Причната я отдавам на това, че не сдъвквах хубаво храната, когато ям, както и това, че препарата вероятно разгражда някои вещества в червата. Изхожданията ми по голяма нужда се увеличиха, последствие се нормализираха. Имаше и моменти, когато направо все едно пикаех през гъза си, но пък такова олекване чувствах, че не мога да го опиша с думи.
   Режим на хранене не спазвам. Ям месо, хляб и там каквото ми се яде още – пържено, печено, варено. След като започнах приема на Тодикамп, тестени закуски почти вече не употребявам, хляба го намалих като количество, но месото все още си го ям в същите количества. Увеличих приема на зеленчуци, даже започнах да ям и такива, които преди не харесвах.
   Пия и пуша, като пиенето го намалих още преди да започна да пия Тодикамп. Цигарите ги намалих откакто почнах да приемам препарата, от самосебе си. Преди съм опитвал да ги намаля, но се получи обратния ефект, увеличих ги.
   Имам гъбички по ноктите на палците на краката, като съм ги мазал с какво ли не преди, но ефект никакъв. Сега, след приема на Тодикамп, видимо има подобрение, но не са изчезнали. Не съм ги мазал с него, но на пролет мисля да направя още един курс и тогава освен приема ще ги мажа.

   Реших да променя начина си на живот и попаднах на чудесния Ви форум. Така първата крачка, която направих е приема на Тодикамп. Доволен съм от него, както съм доволен и от себе си, че започнах да правя нещо за тялото и духа си.
   Благодаря Ви!
   Поздрави!
Активен

Анита Славова

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, искам да споделя ,че Тодикамп е нещо много ефективно, и без каквито и да е странични ефекти. Използвам го два месеца - оказа се чудесен помощник при хипогликемия. Диагностицирана съм с хипофункция на щитовидната жлеза и преддиабетно състояние. Е, спокойно мога да кажа на всеки с този проблем,че в момента,в който се появи признак на глад,ненаситен и при стъргане в стомаха ,каквито са характерни за хипоглемията, ако вземе тодикамп и 5 капки да са симптоматиката веднага изчезва. От друга страна - щитовидната жлеза ми създаваше от 3 години проблем с преглъщане на храна и течности и този проблем - също се реши частично. Смятам,че при по-дълъг курс ще се решат тези проблеми. Наистина е великолепен продукт и ще добавя още,че Тодимин - особено за хора с анемия ,ви дава супер енергия и много сила.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Благодаря , Ани.
Почти никой не си прави труда да сподели добрите резултати. А още по-лошото е , че дори и да няма резултати - пак не споделят  tooth

Интересно е да се види по каква причина йодът не достига до жлезата. Дали поради недостиг в храната или поради недобро усвояване в тънките черва. Сега е сезонът да се направи експеримент  - зелени орехи в млечна зрялост  се поставят или в мед или в спиртен разтвор и се приема вътрешно. Ако се усети подобрение, явно е първата причина. Има и друг начин, доста оригинален , но трябва да имаш вана - орехови листа се слагат във  водата и се прави водна процедура ( стоене във ваната) , при което организмът си дръпва през кожата колкото йод му е необходим. 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155

Привет на привържениците на здравословното хранене и гладуване! (:

Ето един положителен отзив. Майка ми е на 76 г. В резултат от няколкомесечно залежаване и обездвижване /заради две поредни операции на хронифицирана анална фисура/, се обостри стара дископатийна болка, но в доста по-силна степен. Пропускам списъка с болкоуспокояващи хапчета и инжекции, към които нервната система ставаше все по-нечувствителна и все по-малко облекчаваха болките /от дископатията и от бавно зарастващата операция/.

И така..., докато не си спомних за добрия стар Тодикамп. Дадох ѝ каквото беше ми останало в едно отдавнашно шишенце. Казах ѝ да си маже кръста колкото често иска, няма ограничения /а ако има, аз не ги знам/ (((: Междувременно поръчах на бате Бино още. В понеделник вечерта се е мазала няколко пъти, а вторник сутринта ми звънна да каже, че има облекчение. От сряда насам докладва по-осезаемо намаление на болката.
Активен

taurus

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Има ли реално срок на годност, че тази от етикета е минала и се чудя какво да го правя. :surpris_23:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

До 5 години може да се прилага без проблем. Пък защо да не може и след 5-тата? :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Anny

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте, някой бил ли е в контакт с бате Бино наскоро?
Опитвам се да се свържа с него, но за съжаление без успех.
Активен

taurus

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Има ли реално срок на годност, че тази от етикета е минала и се чудя какво да го правя. :surpris_23:
Ако някой се интересува от почти пълно шише - да пише ЛС  ;)
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Здравей, Anny
Засега съм наличен, по повечето критерии - жив и даже ( условно ) здрав  :laugh:
За по-бърза връзка с мен - todikamp@abv.bg   и  0884 191936 ( има и вайбър)

taurus , срокът на годност  на Тодикамп е голям, поне 8-10г. А може да е и вечен :)
Но е интересно защо държиш да се отървеш от него? Можеш да го използваш  при толкова много състояния, дори само външно, в случай, че не ти понася вкуса.
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Вени@

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

Здравейте!Нова съм тук и бих искала да се свържа с човека ,който продава Тодикамп
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Здравейте, Вени.
Дори и за новите няма пречки да погледнат един коментар нагоре :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 24 запитвания.