Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ТОДИКАМП. Въпроси, мнения, отзиви за методиката.  (Прочетена 189900 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Бих искал да помоля евентуалното обсъждане на Тодикамп да става тук в тази тема, защото "главната" стана твърде  голяма и просто е неудобно ( а за някои и досадно) да се превърта цялата информация.
« Последна редакция: 24-03-2012, 11:43:52 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274

Бате Бино,ти защо не ни светна за този ТОДИКАМП по-рано,а? Да не го криеш само за себе си? Открил си значи панацеята значи? Я сега кажи откъде да си го набавим и колко струва?
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Благодаря много за тази информация  :flowers2: :Content_22:...имах нужна от нещо такова, за един приятел
благодаря за превода и целия този труд  :love_006 - emotloader: :heart_2:

..но все още имам да чета  tooth
Активен

purelove

  • Гост

Дълбок респект и комплименти за труда  :thankyou:
Активен

ivka_007

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

От къде може да се закупи това лекарство ?
Активен

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

  Изключително интересно, искам да изкажа също благодарност за споделената информация, чието обобщаване ти е отнело не малко време. Мен много ме заинтригува противопаразитния ефект. Би ли споделил как се прилага и как може да си набавим оригиналния Тодикамп. Ако пък станеш един дистрибутор и консултант за България ще е чудесно. :Content_22:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Радвам се, че ви е било интересно, че даже и полезно :)
Просто  всички имаме  късмет, че изпитвам удовлетворение  не само когато получавам, но и когато давам. :) Даже май във втория случай  е повече. Иначе не бих се занимавал  чак толкова, поне месец ми костваше . Но както обикновено става, покрай нещо , което търсиш ,намираш още сто неща :)
 
Kalia, точно в този грях ( че пазя само за себе си ) не би могла  да ме заподозреш , достатъчно е да попрегледаш из постовете ми :)
Не бива да му се лепи етикет " панацея" обаче! Нарочно съм цитирал повечко мнения за него , за да се схване, че  дори за нещо да има  панацея, това само по себе си не е добро, защото ще обезсмисли допълнителните усилия, които всеки би трябвало да положи за собственото си здраве, които  иначе би счел за излишни , ако има там някакво чудотворно шишенце или прахче..

sis,  както и в повечето случаи - пие се и се маже.  :)
Ако става въпрос за оригиналът, мисля , че мога да помогна в случая :)  
За другите производители не мога , не ги познавам.
А препоръките също са лично от Андрей, на база архивите на баща му и вече на неговите  собствени наблюдения.

Ивка, аз много съм се старал да не употребя точно тази дума - "лекарство" , въпреки, че натуропатите , които съм цитирал, я използват.
Имал съм предвид , че първо това асоциира с фармацевтичен препарат, нали на тях само им викат "лекарства "  :)  , предпочитам да се разграничим от тях. Хората са свикнали като чуят "лекарство" , да си кажат -"аа,знам  -  два пъти по две преди храна и нищо друго не се иска от мен" :)  
и второ -  да не вземат излишно да се вторачват в него разни хора , и да се опитват да умуват - как така "лекарство" , а пък в аптеката го няма :)  
« Последна редакция: 26-03-2012, 22:25:36 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376

Бате Бино, сега вече разбрах какво си имал предвид когато преди време по друг повод писа, че подготвяш шокиращи данни, които скоро ще пуснеш.

Поздравления, наистина много труд и старание!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Аз още не съм разказал подробно за това, shofilev :)  Тук беше само  с няколко изречения, но ще направя отделна тема,защото мисля че е доста интересно. Вече ми е готова черновата :) .
 Става дума за руския онкофорум, където лъсва голата истина за истинските цели на "научната" медицина и каква тактика използва за да потиска конкурентите.( А в Русия е при това къде къде по-либерално .:))
То по принцип това си е ясно, но като го и виждаш в реално време е още по-въздействащо.  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Бати Бино, и аз ти благодаря за споделената информация, затова толкова харесвам този форум, където гледате как да помогнете, да дадете, да подкрепите... :heart_2: Искам само да попитам, ако някъде си срещнал информация точно за Хашимото + хипофункция на щитовидната жлеза - дали е удачно ползването на препарата. Миналата година ми откриха възелчета и ми поставиха такава диагноза в начален етап ( без лекарства), чета, че трябва да се избягва йода заради Хашимото. Ако нещо си срещал из руските форуми, ще съм благодарна да споделиш. :love_026:
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376

Аз още не съм разказал подробно за това, shofilev :)  Тук беше само  с няколко изречения, но ще направя отделна тема,защото мисля че е доста интересно. Вече ми е готова черновата :) .
 Става дума за руския онкофорум, където лъсва голата истина за истинските цели на "научната" медицина и каква тактика използва за да потиска конкурентите.( А в Русия е при това къде къде по-либерално .:))
То по принцип това си е ясно, но като го и виждаш в реално време е още по-въздействащо.   

Ще чакаме с нетърпение!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Тина, ЕДИНСТВЕНОТО противопоказание на този препарат е ХИПЕРфункция. И ми е интересно защо трябва да се избягва йода след като става въпрос за  недостиг от него.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

До колкото разбрах и аз, за да не се претоварва щитовидната жлеза, явно трудно усвоява йода ???
Активен

ivka_007

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9

бате Бино, чак като го постнах и осъзнах, че съм използвала грешната дума .. Би ли сподели все пак от къде мога да си закупя оригинала на Тодикамп?

Благодаря!  :love_026:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Тук са представителите , Ивка. Има дори и за България :)
http://todikamp.ru/ru/contact_forms/view/1.html
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

purelove

  • Гост

Между другото смятам, че точно тази тема няма да потъне в забрава и не би се изместил фокуса на първоначалния й замисъл и заглавие. Не съм се съмнявала в достоверността на предоставената ни от бате Бино информация, но не вярвам особено на виртуалният-град държава или университет по всичкология, както обичам да наричам Интернет... Затова и реших от първо лице да се уверя, че този продукт не е поредната „чалга-панацея”, появил се в пространството. Потърсих още информация. Запознах се и със съдържанието на книгата на Малахов.  Общите ми впечатления  са, че далеч не става дума за някой безполезен продукт, а и умело подбраната инфoрмация публикувана тук -  всички тези неща не са празни приказки. Ползвах за справка и сверяване на часовника е-мейла от посочения линк за контакт. Отговори ми се на писмото. Та ако някой е решил да връща нещата в рамки, когато настъпи хаоса в организма му, то нека знае ,че доставки се и ще се извършват за страната.  Е-мейл адресът е валиден, телефоните са актуални, също.  :bleh
« Последна редакция: 06-04-2012, 23:58:47 от purelove »
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

purelove, значи все пак допускаш АЗ да съм се заблудил..:) :)  
Теоретично е възможно , случва се и на най-големите експерти..
Затова съм наблегнал особено много на отзивите , защото там няма как да има грешка :)  Няма човек, който да не може да прецени  дали се е излекувал от някое тежко заболяване , особено когато са минали години от събитието.

Аз затова когато някой се разнежи на тема "фармацевтични лекарства"  и не му достига дар слово да ги нахвали, му казвам : " Човече, зарежи великите учени по лабораториите.., върви в първата аптека. Там ще видиш опашка от възрастни уморени хора с лица като изгубени битки. Попитай ги простичко - вие , драги лелки и чичковци ,кажете ми честно - за всичките тези години какво успяхте да си излекувате с помощта на лекарства?  " Отговорите ще бъдат доста интересни , но и поучителни :)  
(Като "да си излекуваш" означава да нямаш вече нужда от лекарството , нали ? )
Така че , отзивите са най-важното за съставяне на мнение.
Да, съгласен съм , когато има патентован продукт ,в който са вложени милиони , тогава е много трудно да се отсее зърното от плявата , играят много пари, а  в такива случаи не може да се мине без измама..
Но не е невъзможно , ще издирим хора , които са го ползвали, ще им отидем на крака , ще ги почерпим нещо, ще ги предразположим да споделят истината..(Аз например така процедирам , ефект има)  

Но в случаите ,когато става въпрос за почти безплатни методики ( като например - кислородна вода, сода, гладуване, газ, йога, моржуване, )   почти веднага можем да се доверим на положителните отзиви , защото никой няма изгода да се хаби  , нищо не печели..
(Не случайно в криминалистиката винаги се тръгва от това кой има  "мотив"  и какъв е той..Затова и най-трудно се разкриват престъпленията на разни психопати, защото те действат без мотив. Почти винаги  са нужни десетки години за да ги сгепцат.  )
 При "безплатните" лечения  трябва да внимаваме по-скоро с отрицателните мнения, защото Биг Брадър следи зорко някоя овчица да не кривне от стадото , че тогава му се налага да я връща в "правия път" ,като всява страх от евтините методики .

Интернетът не съм забелязал да е по-недостоверен от реалното общуване. Даже когато хората се знаят кои са или са с истинските си имена , би могло да се допусне , че е по-достоверно да им прочетеш мнението в интернет , отколкото да ти го споделят устно.  После винаги могат да се оправдаят -" ти нещо не си ме разбрал"  :) , докато в нета речите  остават  :)  
« Последна редакция: 07-04-2012, 10:24:57 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

purelove

  • Гост

Бате Бино, благодаря за споделеното. Напълно съм съгласна с теб. Не исках да разводнявам темата с коментара си. И да – съмнявам се. Но не защото ми е хоби или някаква страст..., а защото все още търся конкретните причини..., грешките около медикаментозното лечение и смъртта на майка ми ... Навярно изненадвам хората с разсъжденията и постъпките си, но съмненията са единственият полезен сегмент в нареждането на целия пъзел... базиса, който поставят под въпрос основите на всичко останало. Защото ми омръзна да гледам как хората стaват „жертви” до степен на безумие ежедневно, докато някои лекари-лекета си правят гаргара със здравето и душите им. Чисто емоционално това ми тежи много.  :surpris_25: И след шест години, както и да прозвучи, спомените започват да избледняват в конкретиката си… Увеличава се обаче празнотата, липсват отговорите на много въпроси, които се появяват в един такъв ден и остават наоколо… И уж би трябвало да мога да ги компенсирам с нещо друго, но истината е, че никога няма да мога да я запълня тази празнота… И колкото и да я оставям зад себе си,  тя си кънти вътре в мен като камбана. И не заглъхва........Но вероятно само отсъствията са способни на вечно присъствие.  Финансовото обещетение, което получи семейството ми след развоя от делото и освобождаването на лекуващия специалист от длъжността, която заемаше - мен не ме устройват... Anyway, аз съм гигантски инат в това отношение и виновните ще си получат заслуженото някой ден, а аз ще намеря решение на проблема – още в близките месеци и години.
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376

Гледам, че темата е позамряла у се чудя: никой ли досега не е ползвал Тодикамп или никой не иска да сподели впечатления?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 23 запитвания.