Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: снимки на домашни любимци  (Прочетена 2941 пъти)

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Четох в постовете, как всеки с много любов говори за домашния си любимец. Предлагам да публикуваме снимки са животинките, които ни посрещат винаги с любов и тъгуват когато не сме около тях.
Аз сега съм на работа, но като се върна дома  ще нащракам моя непослушник :)
Активен
Намасте :)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #1 -: 11-12-2009, 11:20:07 »

Ето го нашия Рони
тук е на село, изгонен отвън, кален до ушите  ;D

тук спи

и последно - чака за разходка
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #2 -: 11-12-2009, 11:36:32 »

Ох, той е просто едно малко сладурче, като му видиш сладката муцунка да го гушкаш с часове.
Моята котка е улична превъзходна, но най- прекрасната и умна котана която сме имали.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #3 -: 11-12-2009, 12:20:59 »

Моята котка вече я няма :(( затова няма смисъл да и качвам снимка тук..
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #4 -: 11-12-2009, 13:18:03 »



Лъки,голдънче :laugh: (Аз съм с десет килограма надолу сега)



Сузи- британска късокосместа :laugh:



Мацка и чернобелка,домашна превъзходна (те са в магазина  :laugh:)
Оставя ли си якето ,лягат веднага на него :Content_4 - emotloader:

Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #5 -: 11-12-2009, 14:55:16 »

много сладки, особено Лъки :Content_22:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #6 -: 11-12-2009, 18:51:11 »

Бенато, това същество Сузи е съвършен майстор. За цялата си досегашна практика, която е по-дълга от сегашното и прераждане не успях да постигна толкова силен оджас. Действително това се получава с очите на пректикуващите кхечари мудра - пигментацията се разтваря и се показва светлоотразяващия слой на ириса. Резултата е цвят "металик".
 Както писа Петко "няма случайни неща". Използвай възможноста да се учиш от нея.
А това ме навежда на мисълта, че съвършенство може да се постигне не само в човешко тяло.

Ако искаш ще ти пратя да четеш как даоски патриарси са се учили от ... много дърта костенурка, която в един момент напълно спряла да употребява храна.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #7 -: 12-12-2009, 10:11:34 »

Злояд,котето го купихме от една изложба в София в музея "Земята и хората" Тя е бежава,няма много такива,обикновенно са тъмно сиви. :D
Когато реших ,че трябва да науча английски,гледах само BBC и Animal planet, и там се влюбих в тези породи,а и бях хлътнал по всичко свързано с Англия. Накрая за да го проговоря,отидох на курс в Лондон и живях един месец в английско семейство :laugh: Там е пълно с паркове,красота и животни. Та като се върнах си взехме животните. След това се запознах и с жена ми ,тя също живееше в Лондон(интернет запознанство) ;)
Просто има някакво странно привличане в мен към Англия,може преди това да съм живям там :surpris_23: ;D
Много помня думи и лесно уча английски,без усилие. Жалко ,че не го използвам в работата си,за да го усъвършенствам :surpris_23:

ПП. Жена ми в Лондон е започнала йога,нейна добра приятелка,англичанка я е запалила.И после покрай жена ми се запалих и аз,но ми трябваше време,а и тогава се появи Рашко,тя ходеше при него тук в Пловдив. Още съм много далече от това което е йога,но важно е че съм я почувствал,а не както много ходят на тренировки ;D
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #8 -: 12-12-2009, 10:45:08 »

Да знаеш, че такъв поглед като на котката не се постига само с практикуване на брумадхя дришти (тратака върху третото око). Тя се е научила да разтваря съзнанието в ажна чакра - една от висшите форми на медитация.  :love_028:
Добре, че там има кой да ти ги обяснява тези неща.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #9 -: 12-12-2009, 11:25:32 »

Сега разбирам мойта котка защо като ни се нацупеше, се обръщаше с гръб към нас, с поглед в стената и дълго седеше така...може би е медитирала :)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #10 -: 12-12-2009, 17:59:05 »

И децата правят така като са сърдити - така рестартират съзнанието си, за да може да се успокоят. В такъв момент не трабва да се правят опити за комуникация с тях, защото бързо губят тази способност и с времето започват да слагат всички отрицателни емоции и нагласи върху себе си.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

rossi9

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #11 -: 14-12-2009, 04:21:39 »

Zloqd, невероятно :Content_14:
Сегашния ми котак е на много ниско ниво - само мръвки му са в главата :Content_4 - emotloader:
Но шегата настрана - имах котарак, който ме избра като малък и ми имаше абсолютно доверие -
беше някаква необяснима връзка  ??? ::)
Активен
Усмихни се, за да ти се усмихне и Животът!

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #12 -: 14-12-2009, 13:15:52 »

и аз да се включя по темата, имах два папагала корела, но единия избяга, а другият почина. След време съм решила да си взема кралско жако, сега просто нямам възможност да го гледам, но и това ще стане :) при папагалите не е трудно да се научат да ядат като нашата храна :) обожавам тези птички и смятам че това е моето домашно животно, за други едва ли бих се замислила :)
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:снимки на домашни любимци
« Отговор #13 -: 15-12-2009, 22:47:31 »

Папагалите са по-дълголетни от хората, а и сигурно няма да е трудно да го научиш на мантри  :love_028:
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 24 запитвания.