Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хашимото  (Прочетена 3335 пъти)

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Хашимото
« -: 09-10-2009, 14:52:06 »

Привет, форумисти !!!
Вчера бях на ехограф и ими казаха, че имат съмнение за хашимото, но ще ми направят и други изследвания.
Суровоядството как се стикова с тази болест, знае ли някой?
Благодаря предварително на всеки който се включи !!!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Хашимото
« Отговор #1 -: 09-10-2009, 16:21:19 »

 :kisss:Никакви болести нямат шанс при вегетарианците и суровоядците!!!Докторите нек си се съмняват!!!Ти дерзай и  на доктора много здраве прати!!! Пък тва ми звучи като японска количка...или май че беше име на човек... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Хашимото
« Отговор #2 -: 31-01-2014, 16:00:18 »

Да изтупам темичката от прахта.
Хашимото лекува ли се с гладуване? Или пък - суровоядство?   ::)
Активен

kiti13

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Хашимото
« Отговор #3 -: 31-01-2014, 19:45:22 »

Хашимото лекува ли се с гладуване? Или пък - суровоядство?   ::)

Да, мисля, че хипофункция на щ.ж. според степента и със суровоядство би трябвало да може да се излекува, но за Хашимото не съм убедена - то е по-упорито, макар че със сигурност антителата падат - за Хашимото по-сигурен е гладът май май... Но да се изкаже някой по-медицински експертен защо, как, какво и защо...
Активен

PH

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Хашимото
« Отговор #4 -: 13-01-2019, 22:04:24 »

Хашимото лекува ли се с гладуване? Или пък - суровоядство?   ::)

Да, мисля, че хипофункция на щ.ж. според степента и със суровоядство би трябвало да може да се излекува, но за Хашимото не съм убедена - то е по-упорито, макар че със сигурност антителата падат - за Хашимото по-сигурен е гладът май май... Но да се изкаже някой по-медицински експертен защо, как, какво и защо...

Здравейте,
Виждам, че темата е стара, но правя опит да я "кача" нагоре, тъй като и аз се интересувам как стоят нещата с Хашимотото и алтернативните методи за неговото лечение (ако има такива, разбира се). Ще съм благодарен хора, които имат опит в тази сфера да го споделят. Може ли автоимунното заболяване да се спре с гладолечение или по друг начин, с изключение на "химиите", които предписват лекарите, разбира се...
Активен

Savatage

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Хашимото
« Отговор #5 -: 20-10-2019, 01:15:08 »

Привет и от мен,

И аз доста се интересувам от това, но също виждам, че от доста време няма коментари по тази тема.. :surpris_23:


Хашимото лекува ли се с гладуване? Или пък - суровоядство?   ::)

Да, мисля, че хипофункция на щ.ж. според степента и със суровоядство би трябвало да може да се излекува, но за Хашимото не съм убедена - то е по-упорито, макар че със сигурност антителата падат - за Хашимото по-сигурен е гладът май май... Но да се изкаже някой по-медицински експертен защо, как, какво и защо...

Здравейте,
Виждам, че темата е стара, но правя опит да я "кача" нагоре, тъй като и аз се интересувам как стоят нещата с Хашимотото и алтернативните методи за неговото лечение (ако има такива, разбира се). Ще съм благодарен хора, които имат опит в тази сфера да го споделят. Може ли автоимунното заболяване да се спре с гладолечение или по друг начин, с изключение на "химиите", които предписват лекарите, разбира се...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.057 секунди с 22 запитвания.