Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Подкрепете Чиста Беглика- остават само още 7 дена!  (Прочетена 2483 пъти)

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Здравейте, приятели!
Беглика е язовир и парк в Западните Родопи, на 35км от моя роден град Велинград. Малко по-далеч от него се намира язовир Широка Лъка, който ежедневно е посещаван от рибари, и други туристи, и е безумно засипан с боклуци. Все повече взеха да стават те и около язовир Беглика. Приятелите ми от Байкария от няколко години се опитват да поддържат  чистотата около язовира, поставили са информационни табла, изовзват боклуците,но народа бавно се учи. Има все още шанс да се спечели конкурс, организиран от European Outdoor Conservation Association, ако гласувате за Cleaning Up Spruce Forests in Bulgaria ето тук:
http://www.outdoorconservation.eu/project-voting-category.cfm?catid=5
Предварително много благодаря на всички, които ще гласуват и ви моля да разпространите сред приятелите си! Мястото е страхотно, аз прекарвам там голяма част от лятото си, водя племенника ми на детски лагер там, включвам се във фестивала Беглика фрии. Покрай фестивала Байкарийци успяват да разчистят и малко от боклуците, оставени от другите туристи, но просто вече не могат да смогнат. Миналото лято пещерняците измъкваха огромни количества боклук от една пещера покрай пътя, които ги нямаше в края на предишното лято!! Моля, нека да подкрепим усилията на момчетата, и да запазим това райско кътче чисто!
До края на гласуването има още няколко дена. Моля ви, активирайте се! Благодаря ви!
Активен

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83

Гласувах!
Познавам Беглика.Ходим с приятели от около 5-6 години на една станция на БАН.Уникално е мястото...Нова Година сме посрещали,Великден,обичайно август се ходим редовно...Поне два пъти годишно отскачаме до там , за съжаление с Беглика фест се разминаваме,но...има време...Препратих го на приятели...
« Последна редакция: 15-03-2012, 19:57:12 от eleonorad »
Активен

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83

Вече гласуваха и други...Сега ще го активаирам и във  Facebook...
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

аз също  :)...Надявам се тази година да мога да дойда там  :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839

Благодаря ви!
Вчера Васко беше в предаването на Милен Цветков...който можеше да не му обърква името и да изпишат по-добре линка, ама нейсе, надявам се да съберем гласовете! Благодаря ви още веднъж!
Активен

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83

Беглика се класира на 2-ро място! :Content_14:Има шанс да получи средства по проекта!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 21 запитвания.