Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ...  (Прочетена 3826 пъти)

Славенъ Пѫтъ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
...
« -: 28-09-2009, 18:40:36 »

...
« Последна редакция: 17-01-2010, 15:35:01 от Паладин »
Активен
"Има само едно добро - знанието и само едно зло - невежеството." Сократ

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Здравейте
« Отговор #1 -: 28-09-2009, 19:22:07 »

Здрасти  и добре си дошъл  :Content_22:
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Здравейте
« Отговор #2 -: 28-09-2009, 20:11:20 »

Ами първо добре дошла, и после питаииии, питаи, че нали знаеш с питане до Цариград се стига, всички сме питали.:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Здравейте
« Отговор #3 -: 28-09-2009, 20:48:23 »

Здрасти  ;)
Активен

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Здравейте
« Отговор #4 -: 28-09-2009, 21:38:03 »

Добре дошъл!! преди и на мен любимо ми беше бисквитена тортичка  :essen: и сега не бих отказала , ноо..  :whistling2 - emotloader: хахаха
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте
« Отговор #5 -: 28-09-2009, 23:52:32 »

Здравей и от мен. :peperudi:
Върна ме назад в детството.И аз обичах тази торта много ,нямах търпение да стане готова,проверявах през 1 мин. дали е готова. :essen:А после с брат ми я нападахме и изяждахме като за последно.Не знам как е било при другите ,но в нашето семейство,по точно за мен и брат ми ,докато бяхме малки само един път в седмицата ни беше разрешено да ядеме нещо сладко , е имало е и изключение,за което съм много благодарна на мама и тате и до ден днешен аз и брат ми предпочитаме плодовете пред сладките изкушение.Аз пък от доста време не съм се сетила за нещо сладко.Даже са като се замисля за сладко съм и се сещам само ако е имало,тоест като видя че мама майстори нещо.А съм на доста  далече та няма кой ,да ме изкушава. :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Славенъ Пѫтъ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте
« Отговор #6 -: 29-09-2009, 17:00:37 »

...

 
« Последна редакция: 17-01-2010, 15:35:20 от Паладин »
Активен
"Има само едно добро - знанието и само едно зло - невежеството." Сократ

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Здравейте
« Отговор #7 -: 29-09-2009, 17:10:10 »

Ооооооооооооо, бисквитена тортичка  :essen:  това е любимото ми лакомство от детството. Сега правя на децата по традиционна рецепта. Даже дъщеря ми за рожденния си ден все бисквитена тортичка си поръчва да има  :bleh  А за мен си я правя с блат от ядки и бананово кремче. Става превъзходна. Като си направя следващия път ще я нащракам и ще я публикувам за да се облизвате  :Content_4 - emotloader:
Паладин, добре си дошъл  :flowers2: 
Активен
Намасте :)

Pepelliashka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Здравейте
« Отговор #8 -: 29-09-2009, 20:37:17 »

Здравей, и аз обичам много бисквитена тортичка и си мисля щом има ядково мляко то то стаава и крем и остава бисквитите от пълнозърнесто брашно или има такива с овесени ядки и готово аз ще пробвам :)  :flowers2:
Активен
"Нещата никога не са такива, каквито са.
Те винаги са това, което човек прави от тях."
Жан Ануи

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Здравейте
« Отговор #9 -: 29-09-2009, 23:35:59 »

Паладин, виж колко моми съблазни, :laugh: :laugh: айде са за наказание да почерпиш с една торта. :essen:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Славенъ Пѫтъ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте
« Отговор #10 -: 03-10-2009, 15:06:38 »

...
« Последна редакция: 17-01-2010, 15:35:38 от Паладин »
Активен
"Има само едно добро - знанието и само едно зло - невежеството." Сократ

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Здравейте
« Отговор #11 -: 03-10-2009, 15:17:22 »

Аааааааа, тук невинни няма  :Content_14:  Всички сме виновни  :Confus_3:  Всеки изкушава някого с нещо  :bleh
Активен
Намасте :)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте
« Отговор #12 -: 05-10-2009, 13:26:56 »

Здравейте, харесвам страницата ви, не съм вегетарианец или суровоядец. Иначе темата ми е интересна от 2-3 години, засега обаче съм пас. Решил съм след време да се вкарам във филма. Опити не съм правил, но не мисля, че ще ми е проблем когато се реша, не страдам от някакви кой знае какви изкушения към храната която ям в момента. Даже единственото което мога да кажа, че ми е слабост като храна е бисквитената торта, не знам защо толкова ме кефи, след като по тортички и пастички въобще не си падам и почти не ям ;D

 Та така попаднах тук, търсейки нова информация, за да си обогатя знанията по въпроса, изложеното от вас не е ново за мен, но сте го направили по прекрасен начин. За в бъдеще ще ви затормозявам с някой дебилни въпроси които въпреки прочетеното не са ми се изяснили напълно :Confus_3:
:kisss:Здрасти, от бабата на форума!!!Хай, дебилствай, аз с такива най-обичам...да си наричам... :heart_2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.