Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Още един нов участник  (Прочетена 1551 пъти)

dimo777

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Още един нов участник
« -: 09-03-2012, 19:06:05 »

Приветствам всички и се радвам че има толкова хубав български форум.От гимназията още се интересувам и практикувам от алтернативни форми на медицина  и пречистване на тялото и духа.Сега 20 години по-късно интереса ми към темата не е отслабнал.Още като ученик с кратко гладуване успях да се отърва от неприятен и упорит гастрит вследствие от неправилно хранене.От тогава периодично през годината си провеждам по някое по-кратко или по-дълго гладуване с цел пречистване на организма или премахване на някоя друга болежка.Всеки път гладуването се увенчава с  успех и оправдава целта си.Гладувал съм по 20,18,15,10 и прочее дни,старая се да се храня разделно,с приоритет към суровата храна ( гледам да преобладава над 60%).Въпреки всичко съм убеден че колкото и мощно средство да е гладуването,както и умереното и правилно хранене,основната част за проблемите и болестите които ни съпътстват се корени в съзнанието,психиката и емоциите ни.Също като Исихия съм привърженик на ГНМ и се опитвам да съчетавам природосъобразния начин на хранене с хигиена на духа.
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Още един нов участник
« Отговор #1 -: 09-03-2012, 21:43:38 »

Привет,  dimo777  :Content_22:
Желая ти успех!

....................................................................................Въпреки всичко съм убеден че колкото и мощно средство да е гладуването,както и умереното и правилно хранене,основната част за проблемите и болестите които ни съпътстват се корени в съзнанието,психиката и емоциите ни.Също като Исихия съм привърженик на ГНМ и се опитвам да съчетавам природосъобразния начин на хранене с хигиена на духа.

Абсолютно вярно!
« Последна редакция: 09-03-2012, 21:47:19 от Ros »
Активен

исихия

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
  • истината ще ви направи свободни.
Re:Още един нов участник
« Отговор #2 -: 09-03-2012, 22:10:57 »

Довре дошъл приятелю,радвам се че тук намерих хора със сходно на моето мислене :Cherries Чуствах се напоследък като дон Кихот борещ се с  :weight_lift:вятарни мелници.Факта че ви има ме изпълва с надежда :Content_22:
Активен

dimo777

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Още един нов участник
« Отговор #3 -: 10-03-2012, 00:37:29 »

Аз също съм обнадежден,доволен и в леко приповдигнато настроение от факта,голяма част о тхората тук имат сходни с моите интереси.Снощи започнах едно 3-4  дневно,сухо гладуване,но май е по-удачно да си спретна едно дневниче в друг раздел на форума...
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Още един нов участник
« Отговор #4 -: 10-03-2012, 17:07:27 »

Аз също съм обнадежден,доволен и в леко приповдигнато настроение от факта,голяма част о тхората тук имат сходни с моите интереси.Снощи започнах едно 3-4  дневно,сухо гладуване,но май е по-удачно да си спретна едно дневниче в друг раздел на форума...



 :kisss:Ха и на тебе ,Добре дошъл!Нема се затрием...щом и баби, като мене за здраве са се хванали...какво да кажем за вас младост-радост!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.097 секунди с 22 запитвания.