Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: АКВАСОРС  (Прочетена 1644 пъти)

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
АКВАСОРС
« -: 07-03-2012, 14:05:47 »

Някой дали е ползвал продуктите на Аквасорс? Реших да заместя трайно "традиционната медицина" с хомеопатия и мойта хомео"патка" сподели,че най-добре е да се орави профилактика с продукти като супер храни и тн,вместо хомеопатия,която била вече намеса на енергийно ниво.Предписа ми една шепа продукти като кравешка коластра от новозеландски крави и сума ти водорасли,чудех се накой дали е попадал на тях преди?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:АКВАСОРС
« Отговор #1 -: 07-03-2012, 16:09:59 »

Муки, тази хомеопатка не спомена ли барем една-две храни , от които не би могло да се заподозре, че взема комисионна ? :)  Всичкото само хап и капслука ли трябва да е ? :)
Интересна концепция е това да направиш мост между "супер храна" и "капсулки и прахчета "  tooth
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:АКВАСОРС
« Отговор #2 -: 07-03-2012, 18:37:39 »

 :surpris_23: Бате Бино,тя е на принципа,че храната почти никога няма наистина доказан качествен произход и тук концентрацията на полезни съставки е много висока,от части има право,а и в момента ми е малко трудно да мисля непрестанно какво точно ям и от къде е дошло,кой и с какво го е торил,пък и имам нужда май от super power,че съм пред раждане и ми се изцедиха жизнените сокове :D но разбира се,нещо расло в градинката на баба (който си има) е незаменимо и няма еквивалент,и на мен ми е ужасно рекламно,но имат внушителни сертификати и ми се искаше поне хомеопатските неща да са някак по-качествени  :)
Активен

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:АКВАСОРС
« Отговор #3 -: 08-03-2012, 01:02:40 »

Муки, личният ми опит с "Аквасорс" показа, че най-съществените им продукти можеш да ги купиш като еквивалент от други фирми с не по-лошо качество, но на много по-ниска цена. Например АФА, нещо което наистина влияе върху чувството за жизненост и енергия, аз го купувам по 1.12 лв./гр., производство на E3Live (ако ти се занимава да си поръчваш по интернет от САЩ ще можеш да ги купиш и на още по ниска цена). В "Аквасорс" за същото нещо ще трябва да платиш 1.42 лв./гр. и то ако си дистрибутор, иначе отиваш на около 1.80 лв./гр. по цена за клиенти.
Друг пример - Есенциални мастни киселини. По вече избледнял спомен дистрибуторска цена - около 33 лв., аналогичен, а според мен и по-добър продукт е "Ескимо-3" - продава се в аптеките на цена около 16 лв.
Но имай предвид това, което казва бате Бино - каквото и да вземаш като добавки, без здравословно хранене като цяло няма да стане. Да, АФА е нещо много добро - имам възможността да се убедя както лично, така и наблюдавайки още не малко хора, които ги употребяват, но само така не става.
Вече съм позабравил относно други техни продукти как стояха нещата с цените, но общото ми впечатление е, че не си заслужава да платиш скъпо за нещо, което можеш да намериш и по-евтино.
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:АКВАСОРС
« Отговор #4 -: 08-03-2012, 08:22:39 »

Благодаря,shofilev! Аз вчера направих един пазар,но за следващия път ще имам предвид препоръчаните от теб!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 23 запитвания.