Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Вегетарианство и отслабване  (Прочетена 8199 пъти)

Sunshine2311

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
  • Just to be clear - my favorite colour is rainbow:)
    • SurLesToitsParisiens
Re:Вегетарианство и отслабване
« Отговор #20 -: 09-03-2012, 14:12:55 »

Да се включа и аз - до болка познат проблем. Дюкан - същата история. Да не говоря, че стигнах до сериозни здравословни проблеми, които все още не са изчезнали напълно. Спортувам по 60мин кардио на ден и все пак не си връщам идеалната форма. Това е заради боклуците и ударът върху организма от толкова диети.
На мен обаче, наистина много ми се лепят плодовете и затова гледам да се ограничавам до 2бр на ден. Отгоре на всичкото се чувствам/ах страшно зле, все още не мисля, че напълно е отминало. Психически имам предвид, даже мислех и аз да започна йога, но за момента имам много ангажименти.. както и да е. Това, което споделяш е и моят мотив да се замисля за храненето си. Започнах да чета преди доста време блогът zemianazaem и момичето ме накара да се замисля, че може би наистина сме това, с което се храним. Не бих казала, че пълното вегетарианство е начинът, но е далеч по-доброто решение, според мен. Определено не съм експерт, но смятам, че правилно си решила да се замислиш повече за качеството, а не толкова за крайната си цел. Опитай с повече търпение и щастие. Това мисля да направя и аз  :fluretaa: :peperudi:
Активен
''That awkward moment, when you’ve either never been more hopeful or never been more desperate. Choose wisely.''
 

Страницата е създадена за 0.133 секунди с 23 запитвания.