Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ТРИ ПРЕДВАРИТЕЛНИ КАТАКЛИЗМА, КАТО ТРИТЕ СИГНАЛА ПРЕДИ СТАРТ  (Прочетена 6299 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

 Току що преведох една научна руска статия и давам само началото тука. Който иска, може да си я прегледа на линка , сложен под нея.

“Професор Виктория Попова-доктор на техническите науки  има над 100 научни публикации и 14 патента.Тя е една от най-добрите изобретатели на Северно-Кавказкия Научен център на Висшата школа. Лидия Андриянова –кандидат на техническите науки има повече от 50 научни публикации и 4 патента.
 Дисертациите на всяка тях е основана върху приложението на ефекта на Баркхаузен за диагностика на феромагнитните материали.След това  става възможно именно чрез този ефект да бъде обяснен механизма на началото на глобалните катаклизми.”

Извънземните цивилизации в своите послания дават указания за точните дати на глобалните катаклизми и практическите интервали от време между предварителните три катаклизма.При това датата на  началото на тези катаклизми е била предвидена много столетия назад и е определена от календара на Маите..................
 
..............останалото може да се види тук:

http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2012/03/blog-post.html

 

Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Никъде в статията нямаше датите на тези катаклизми  :surpris_23:
Може би има връзка със статията за деня на гърмящата змия ?!  :surpris_23:
« Последна редакция: 02-03-2012, 09:06:14 от bpa »
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

смятам ,че е има връзка.статията е обзорна,в сайта,който  съм посочил/на поне 10 езика е/ има много повече данни кое и как.А онова видео, дето имаш пред вид ,да този ,които говори има пред вид дати,които се основават също на информацията на житните кръгове,която тези две представителки на науката са разкодирали.В същност мисля, че те черпят инфо ,както от знаците на кръговете в житото,така и от научните данни,като ги сравняват
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

Сякаш има някакво несъответствие в статията или пък аз не съм разбрала нещо


началото на глобалните катаклизми не е естествен природен процес , а ще бъде изкуствено предизвикан.

Понеже катаклизмите са от изкуствен ,а не от естествен произход,то те не могат да бъдат пресказани от учените,т.е. не възникват никакви процеси , съпровождащи обичайното настъпване на природните явления.,като напрягане  или разреждане на земната кора.Ако това е така, то началото на изкуствените катастрофи може да бъде показано само от извънземни цивилизации


извънземните цивилизации много се безпокоят , че човечеството на Земята е необходимо да разбере и широко да бъде информирано за сценария на бъдещите събития, както и да знае, че нищо не  може да се промени.Невъзможно е!Това е проява на природата на планетата.


Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Сякаш има някакво несъответствие в статията или пък аз не съм разбрала нещо


началото на глобалните катаклизми не е естествен природен процес , а ще бъде изкуствено предизвикан.

Понеже катаклизмите са от изкуствен ,а не от естествен произход,то те не могат да бъдат пресказани от учените,т.е. не възникват никакви процеси , съпровождащи обичайното настъпване на природните явления.,като напрягане  или разреждане на земната кора.Ако това е така, то началото на изкуствените катастрофи може да бъде показано само от извънземни цивилизации


извънземните цивилизации много се безпокоят , че човечеството на Земята е необходимо да разбере и широко да бъде информирано за сценария на бъдещите събития, както и да знае, че нищо не  може да се промени.Невъзможно е!Това е проява на природата на планетата.



Да ,още като го превеждах от руски забелязах точно това.За мен също е нещо , което  не е много изрядно.Но така го оставих, защото играх само роля на преводач, не на коректор.В техния  сайт е написано така.Така го и преведох.
Сега има един малък, много малък процент вероятност да съм превел грешно,поради неразбиране на езика на 100%.мисля ,че го знам  добре говоримо ,и писмено добре на 99%, но никога не изключвам грешка.Затова ,ако искаш погледни статията там/има много езици ,на които можеш да четеш сайта/и като стигнеш накрая,ако го изтълкуваш по друг начин, кажи ми и ще поправя това.Аз съм отворен към всякакви корекции,що се касае до достоверността на данните.Така ,че искам  да заявя ,че ако е написано така ,то е защото аз така го разбирам и преведох от самия сайт.Ако някой друг прочете и интерпретира по друг начин, моля да каже да видим къде е правилното.А има и друго-Допускам ,че така е написано от самите тях,което може да е странно наистина.Съгласен съм с теб ,Тина.Ако ,можеш направи своя проверка по случая и коментирай отново.Благодаря за взетото отношение в посока търсене на истината.Това говори много за теб  като дух! :thankyou: :thankyou:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

  Мио, ни най - малко се съмнявам в превода ти, ))напълно достоверен е . По- скоро се съмнявам в извора на информацията, но знам ли ??? От всякъде се четат различни послания за развитието на събитията... Иска ми се да вярвам в свободния избор на човека, а не във вмешателството на извънземни. :angel:
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

  Иска ми се да вярвам в свободния избор на човека, а не във вмешателството на извънземни. :angel:
Е, да... tooth tooth . :Content_4 - emotloader:Сега, тук ще избягвам акцента върху вътрешния свят, обяснимо е-говорим за обектите по житните поля.Интересувам се по темата, понеже това са неща, които всеки може да види.Науката досега признава, че не може да посочи причината за появяването им.Има една много малка част хора, които поддържат идеята, че са правени от хора.Например,един английски вестник помести "интервю" с двама души.Те си "признават", че една вечер, като си пийнали добре в местната кръчма, решили да си устроят една шега с хората , живеещи наоколо за другата сутрин. Те"си признават", че след кръчмата отишли и обули на краката си нещо като снегоходките на ескимосите, явно са имали подобни под ръка. После отишли и тъпкали из нивата докато "нарисували" картините, открити на другия ден сутринта.Така искали хората да бъдат изненадани от "извънземните".
Какво казват специалисти, проучили "интервюто". Казват, че дори и тези двамата да са сложили такива приспособления те не биха могли да направят с такава абсолютна точност измерванията на стъпките си ,защото трябва да се има поглед отгоре,за да стане това.Да оставим настрана и факта ,че е било нощем и не са имали светлина  да гледат  къде ходят.Другото ,което е ,че технически им е нужна една седмица , горе-долу,за да направят една фигура от няколко десетки или стотици метри квадратни. И не на последно място ,да споменем,че тези приятели са били и прилично почерпени ,преди да идат да се трансформират на полето в извънземни.Простите сметки на учените са доказали до колко е истинско това "интервю"
Сега тука искам да ти дам един линк, които вчера намерих, без за да го коментирам,то е 33сек дълго.Ако разбираш английски ,ще видиш, че казват, че е правено в Русия с видео камера ,пригодена за нощно снимане.

http://www.youtube.com/watch?v=6M6vP8-SbU0&feature=player_embedded

А това е един линк ,който ти давам , та когато говорим някога за неща от Вселената да можеш да си намираш обектите , които искаш в реално време на момента:
http://sky-map.org/
« Последна редакция: 04-03-2012, 13:05:07 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Не е правено в Русия. Oliver's Castle, Wiltshire е в Англия.

http://www.youtube.com/watch?v=D5R4EHqqY30

Анализ на горното видео. Като се замислиш, наситина реакциите на оператора са неадекватни и тези рисунки се нарояват само преди да се събере реколтата. През останалото време нищо. Потърси и клипчета да видиш хората как ги правят, има и денем и нощем. Разграфява се с колчета и въжета и с помощтта на дъска тъпчеш по-голяма площ. Доста бързо става. Твръдението, че това човек не би могъл да го направи, просто не е вярно. Не подценявай човешките възможности.  :)
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Не е правено в Русия. Oliver's Castle, Wiltshire е в Англия.

http://www.youtube.com/watch?v=D5R4EHqqY30

Анализ на горното видео. Като се замислиш, наситина реакциите на оператора са неадекватни и тези рисунки се нарояват само преди да се събере реколтата. През останалото време нищо. Потърси и клипчета да видиш хората как ги правят, има и денем и нощем. Разграфява се с колчета и въжета и с помощтта на дъска тъпчеш по-голяма площ. Доста бързо става. Твръдението, че това човек не би могъл да го направи, просто не е вярно. Не подценявай човешките възможности.  :)
Казах че не коментирам видеото, само защото не знам английски, затова.
Но мой човек, аз не подценявам никак човешките възможности, сам ги предизвикам със самия себе си.Знам ,че са много по- големи от колкото се предполага.Но сега да си дойдем на думата.Ти самия пробвал ли си да направиш това нещо -да си отбележиш с колчета и да изпотъпчеш едно да речем 100м в абсолютна  точна геометрична схема, нощем?..
Когато сам го направиш или заедно с други хора, добре организирано и всичко запазите в тайна, вие всичките ,които бихте участвали в това мероприятие, тогава ще изслушам с много респект тезата ти.Сега , не го правя , не за друго , а защото това , което казваш е прочетено или мислено от теб, но не е на практика твой опит.Ценя само мнение, което е подкрепено с личен опит.Когато говорим на абстрактни теми -съгласен съм-тогава мисленето и логиката са с предимство.
Тук обаче, когато говорим за практични неща, ще се наложи да покажеш личен опит.Ако нямаш такъв, по добре не пиши и се въздържай , в този случай.
Пробваш ли пак да твърдиш неща от практиката ,без практически да си ги опознал лично, ще се наложи да разговяраме по малко по-особен тертип tooth tooth...нали ме разбираш добре?...Нека не нарушаваме добрия си диалог с непремерени тези в неподходящи ситуации....предлагам, като последен вариант това... :police: :sorcerer - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33

 Смееш се ти, Мио ама не си ме разбрал :laugh:Имах впредвид, че недай си боже се случи нещо, то да не е в резултат на извънземни. Не отричам съществуването , им разбира се. За житните кръгове не мога да чуя в момента нищо, не ми работи звука от два три дена, но от това което виждам нищо не мога да отрека. За небесната карта знам от преди, виждала съм ги тези обекти  :o, стряскащо е малко... А за свободната воля, (смешно звучи и малко отвлечено, ама аз съм по отвлечените неща :bleh)но нали все се говори за така наречената свободна воля на човека, който сам определя съдбата си волно или неволно, осъзнато или неосъзнато и никой не би следвало да ни наложи волята си , ако ние сами не приемем това да се случи.Аз съм малко повече идеалистка, може и да не се разберем съвсем, ама здраве да е :whistling2 - emotloader:
Активен

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Казах че не коментирам видеото, само защото не знам английски, затова.
Но мой човек, аз не подценявам никак човешките възможности, сам ги предизвикам със самия себе си.Знам ,че са много по- големи от колкото се предполага.Но сега да си дойдем на думата.Ти самия пробвал ли си да направиш това нещо -да си отбележиш с колчета и да изпотъпчеш едно да речем 100м в абсолютна  точна геометрична схема, нощем?..
Когато сам го направиш или заедно с други хора, добре организирано и всичко запазите в тайна, вие всичките ,които бихте участвали в това мероприятие, тогава ще изслушам с много респект тезата ти.Сега , не го правя , не за друго , а защото това , което казваш е прочетено или мислено от теб, но не е на практика твой опит.Ценя само мнение, което е подкрепено с личен опит.Когато говорим на абстрактни теми -съгласен съм-тогава мисленето и логиката са с предимство.
Тук обаче, когато говорим за практични неща, ще се наложи да покажеш личен опит.Ако нямаш такъв, по добре не пиши и се въздържай , в този случай.
Пробваш ли пак да твърдиш неща от практиката ,без практически да си ги опознал лично, ще се наложи да разговяраме по малко по-особен тертип tooth tooth...нали ме разбираш добре?...Нека не нарушаваме добрия си диалог с непремерени тези в неподходящи ситуации....предлагам, като последен вариант това... :police: :sorcerer - emotloader:
Аха, аз понеже нямам личен опит не мога да твърдя, че е възможно с колчета и въжета да се постигне (което е факт) и да се скрие от обществото, а ти понеже нямаш, можеш да твърдиш обратното и оттам следва, че са извънземните. Логиката е железна.

Признавам, че и на мен ми е готино, че само 80% процента от фигурите са разкрити. Ако ги нямаше останалите 20%, хората да са се отегчили. Около изкуството трябва да има мистерия, щото създателите също са малко или много сеирджии.  tooth Пък и нямат излишен кеш да компенсират фермерите за съсипаната реколта.

Как ли се прави сложна композиция от прости фигури? Ами перфектна окръжност? Баси майката! :o
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора


Аха, аз понеже нямам личен опит не мога да твърдя, че е възможно с колчета и въжета да се постигне (което е факт) и да се скрие от обществото, а ти понеже нямаш, можеш да твърдиш обратното и оттам следва, че са извънземните. Логиката е железна.

Признавам, че и на мен ми е готино, че само 80% процента от фигурите са разкрити. Ако ги нямаше останалите 20%, хората да са се отегчили. Около изкуството трябва да има мистерия, щото създателите също са малко или много сеирджии.  tooth Пък и нямат излишен кеш да компенсират фермерите за съсипаната реколта.

Как ли се прави сложна композиция от прости фигури? Ами перфектна окръжност? Баси майката! :o
"а ти понеже нямаш, можеш да твърдиш обратното и оттам следва, че са извънземните.Логиката е железна"-Това са ти думите-написани от теб.

Аз  не съм правил опит да тъпча с крака посевите.Това ме поставя в същата позиция каквато си и ти-липса на конкретен опит по въпроса.И понеже нямам такъв
какво казах  аз най-напред-НЕ КОМЕНТИРАМ ВИДЕОТО.
А какво каза ти: АНАЛИЗ НА ГОРНОТО ВИДЕО.

Ти, байно, откъде ме видя мене да съм твърдял изобщо  кои са причинителите  на кръговете?Айде ми кажи аз къде казах-извънземните са?
Сега в цитираните твои думи какво казваш?Че съм твърдял обратното на теб и  има  "железна логика" какво следвало....хехехеехе.

Ми гледай какво ми вменяваш като казани думи ,,бе пич. tooth toothПък после говори на кого е "железната логика".Именно "железната логика "ти я изфабрикуваш, аз не съм правил заключение.
Единственото, което правя е да показвам видео и толкова.Ти сам  се наемаш да коментираш и сам си правиш заключенията.А освен това се опитваш да вмениш умозаключение ,уж правено от друг, докато такова заключение сам си направил , поради факта ,че не ми следиш мисълта, нито думите.... tooth tooth tooth

Понеже много добре знам ,че като не съм пробвал нещо на практика не бива да се прознасям, затова и изрично казах, че не коментирам.Но също така, знам ,че всеки ,намиращ се в мойта позиция, ако го направи , автоматично ще стане уязвим поради недоооценка на изходната позиция.А тя не позволява  даване на комптетно мнение,от когото и да било ,намиращ се в нея.

Ти , отде така си помисли, че може да се изтървеш да дадеш  мнение по случая, без да си сменил позицията си с друга-тази на проведения опит?  tooth toothКой ти даде тоз калпав акъл?.. tooth.Да не си помисли, че ще мине метър, както глупостите ,които ръсиш из  други теми с хора, дето просто не искат или не могат да ти ги посочат ясно?хехехехе.Тука удари гредата ,пич :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:.Или както се казва,удара ти отиде от дузпа в тъч.... tooth tooth tooth
И понеже вече си се оплескал веднъж, знаеш това, но не искаш да го признаеш, продължаваш да си дъвчиш смачканото мнение и пробваш да преиначаваш думите на друг/на мен/, какво били заключили....Евтини номера , байно, някъде другаде продавай краставици на друг краставичар. tooth tooth tooth...
Хехехехе, амиго, одеве ти го казах , не дрънкай глупости там дето не си силен.Ще  приказваш моабетите и заключенията си на разни хора, дето не са чели толкоз книжки и като им снесеш информация , може и да си кажат, че имаш право.Там добре, но за неща дето не си опитал, не си отваряй по- добре устата.Не давай мнение за нещо дето не вдяваш как е.
Аз си мълча,не давам мнение за причинители на кръговете,показах видео ,но мнение не дадох.И е по-добре така.

Ти се опитваш да казваш отде духа вятъра ,пък  не виждаш, че си заровен до шия в пясъка.Ако човек си мълчи, не се обажда  и не дрънка простотии, по въпроси , които не разбира, ще останат съмнения дали все пак е глупак.Ако се обади обаче, тогава ще разсее и последните съмнения за това.

 Като знаеш това, можеш спокойно сега да продължиш да плещиш и да бистриш кое какво е.Както се вика на всяка маджа да си мерудия,няма значение че манджата може да  си има всичко вътре.

Ако искаш да направиш впечатление на ерудит, това може да го правиш лесно. Тук, има  много хора, които чакат някой като тебе дето събира данни , да им поднесе къде какво било казано и написано.И да прави "авторитет" от това.
Но ,мой човек, ако искаш да си мислител, ще трябва да се научиш наистина на това. И да разбереш едно нещо-всяка  информация , преповторена  ,назубрена или преподрена по форма и след това отново изказана  ,не прави човека  нищо повече от един папагал.... tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: Да приеме човек нещо за даденост и да прави "железна логика " в следствие на информация , която не е негова собствена придобивка,това показва един посредствен ум и една силно комплексирана натура всъщност. tooth tooth tooth Нема значка,колко "много знае"-всичкото знание му е само пунтове ,пластики и пасти... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
.
Затова,ако си отваряш устата  да даваш акъли , анализи и мнения по теми ,в които сериозно куцаш и просто няма никой в главата ти,  ще се посмея много на твой гръб tooth tooth tooth tooth. tooth tooth tooth,което и правя  всъщност ... tooth toothблагодаря за възможността да се похиля все пак.... :flowers2: :flowers2: :flowers2: :Content_14: :Content_14: tooth tooth tooth
« Последна редакция: 04-03-2012, 22:46:59 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Първо, това, че съм дал видео, кеото показва самопризнанията на създателя на линкнатото от теб няма нищо общо с това дали ти го коментираш или не. Показах другата страна. Тука ти ми вмени думи.

Второ, за описания случай с двамата пияни и аз знам, но това е слаб пример, понеже има други хора, които имат зад гръба си стотици такива творения и са известни. Защо даде точно него?

Моля да ми отговориш на следните въпроси. В думите ти

Цитат
Ти самия пробвал ли си да направиш това нещо -да си отбележиш с колчета и да изпотъпчеш едно да речем 100м в абсолютна  точна геометрична схема, нощем?..
Когато сам го направиш или заедно с други хора, добре организирано и всичко запазите в тайна, вие всичките ,които бихте участвали в това мероприятие, тогава ще изслушам с много респект тезата ти.Сега , не го правя , не за друго , а защото това , което казваш е прочетено или мислено от теб, но не е на практика твой опит.

не изразяваш ли все пак някакво съмнение, че кръговете биха могли да бъдат човешко дело? Като прибавим контекста на преведената статия, която се съмнявам да си избрал случайно (въпреки, че си превел механично), какво излиза? Това, което съм написал не е моя теза, a теза на създателите въз основа на техния личен опит и така като гледам показват, че е възможно. Може ли човек да говори от личен опит за всичко? Има ли неща, които знаеш, че са възможни и как стават без да си ги проверил лично?

Цитат
Има една много малка част хора, които поддържат идеята, че са правени от хора.
Ще разпознаеш, кои мои думи са базирани на това изречение. Но явно съм избързал, за което се извинявам, и питам с цел доизясняване: Да разбирам ли, че ти не си сред тях? И ако не си, то остава само една сериозна възможност, щото науката предлага доста неубедителна хипотеза засега. Аз не изключвам извънземните, тъй като следите, оставени по малка част от фигурите, показват перфектна изработка, каквато няма по другите места.

А за това, че съм бил затънал в пясъка, да, едва ли ще ми повярваш, но съм наясно как изглежда отстрани. И за да не изглежда така, няма вече да питам разни неща по другите теми, че ми се отговаря едно и също, но с различен словоред.


Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Защо даде точно него?
Моля да ми отговориш на следните въпроси.
не изразяваш ли все пак някакво съмнение, че кръговете биха могли да бъдат човешко дело? Като прибавим контекста на преведената статия, която се съмнявам да си избрал случайно (въпреки, че си превел механично), какво излиза? Това, което съм написал не е моя теза, a теза на създателите въз основа на техния личен опит и така като гледам показват, че е възможно. Може ли човек да говори от личен опит за всичко? Има ли неща, които знаеш, че са възможни и как стават без да си ги проверил лично?
Цитат
Има една много малка част хора, които поддържат идеята, че са правени от хора.
Да разбирам ли, че ти не си сред тях?
И ако не си, то остава само една сериозна възможност, щото науката предлага доста неубедителна хипотеза засега. Аз не изключвам извънземните, тъй като следите, оставени по малка част от фигурите, показват перфектна изработка, каквато няма по другите места.
А за това, че съм бил затънал в пясъка, да, едва ли ще ми повярваш, но съм наясно как изглежда отстрани. И за да не изглежда така, няма вече да питам разни неща по другите теми, че ми се отговаря едно и също, но с различен словоред.

Ето ти исканите отговори :
1."Защо даде точно него?"

Защото е много ефектно  това , което се вижда.Ефекта му се състои, че предизвиква екзалтация в умовете на "убедените" в съществуването на извънземни,от една страна.
От друга, ефекта се увличава, като бъдат предизвикани подобни на теб, противници на предните,които  да дават"правилни решения", събразени с "научните информация" и "научните истини".Такива като теб  шетат и наричат "свое мнение" и "свое становище" назубреното в училища и университети или от производните им, за които пък вярват, че са "правилните", тъй като друг източник за тях не може да има.Понеже те са коне с капаци, вършеещи на селския харман, не им остава нищо друго освен да се хванат да тропкат на хорото на спора.... tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:.........,а аз да им гледам сиира отстрани , хилейки се в несвяст... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:


2."не изразяваш ли все пак някакво съмнение, че кръговете биха могли да бъдат човешко дело?"

Не изразявам нищо, а пускам мухата, за да хвана някой лапнишаран... tooth tooth tooth...Ако бях изразил каквото и да било съмнение или обратното-сигурност, ръката ми щеше да трепне и кордата да раздвижи стръвта, от което шарана, да се уплаши и да избяга.Ролята на шарана , за жалост се е паднала на теб, скъпи..... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth....Така, че отговора ми е -не изразявам нищо-нито съмнение, нито отхвърляне на съмнението.
Ако изразявам нещо, то е само изкренно задоволство, че имам възможност да се забавлявам със"сериозното " ти "научно" мнение.......хахахахахахаха :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth

3"А за това, че съм бил затънал в пясъка, да, едва ли ще ми повярваш, но съм наясно как изглежда отстрани. И за да не изглежда така, няма вече да питам разни неща по другите теми, че ми се отговаря едно и също, но с различен словоред."
И много добре ще направиш за себе си... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth Поговорката е:Задай тъп въпрос и ще попучиш тъп отговор. tooth tooth.Ако ти отговарям едно и също,с различен словоред, какво е това-правилно си разбрал-това са ми тъпите отговори...хахахахахаха. tooth tooth :Confus_3: :Content_4 - emotloader:Но аз ги давам само на оня, който ги е предизвикал с тъпите си въпроси. tooth :Content_4 - emotloader: tooth toothЗатова , като ги чуеш ще си отанеш недоволен , разбира се.....хехехехехе.Но за разлика от тебе , симпатяго, има доста хора, за които отговорите, които са получили, са предизвикали доволство....
И не е работата да получиш много , но все отговори, от които си недоволен.Работата е да ти дадат един отговор и за теб да е достатъчен, да си удовлетоврен.Но с този акъл дето имаш, винаги ще те сърби и колкото и да искаш да си начешеш раната с език, все няма да ти стига.Пък аз ще използвам случая да  се похиля с кеф.....в случая -на акъла ти....хахахахаха :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth tooth tooth :Content_14:
Аз съм ти длъжник, приятелю, толкова ме веселиш!...продължавай да питаш... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth.Ето ти едно букетче за благодарност- :flowers2: :flowers2: :thankyou: tooth tooth tooth tooth

« Последна редакция: 05-03-2012, 11:33:47 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Цитат
От друга, ефекта се увличава, като бъдат предизвикани подобни на теб, противници на предните,които  да дават"правилни решения", събразени с "научните информация" и "научните истини".Такива като теб  шетат и наричат "свое мнение" и "свое становище" назубреното в училища и университети или от производните им, за които пък вярват, че са "правилните", тъй като друг източник за тях не може да има.

Точно ти да говориш за друг източник...нали. tooth Щото аз ще седна да прочета това дето ми предлагаш, а ти не. Това, което е наука, мисля, че хората са разбрали и няма как да е мое мнение.

2:1 за теб откъм вменяване на думи. Няма да изреждам, че ше ти останат само емотиконките. Отговаря избирателно, пък после ти разправя, че пуска мухи. И въобще къде го чукнах, къде се пукна. Предлагам да спрем. Ако пък не щеш мира, мИни на лична.  tooth
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Цитат
От друга, ефекта се увличава, като бъдат предизвикани подобни на теб, противници на предните,които  да дават"правилни решения", събразени с "научните информация" и "научните истини".Такива като теб  шетат и наричат "свое мнение" и "свое становище" назубреното в училища и университети или от производните им, за които пък вярват, че са "правилните", тъй като друг източник за тях не може да има.

Точно ти да говориш за друг източник...нали. tooth Щото аз ще седна да прочета това дето ми предлагаш, а ти не. Това, което е наука, мисля, че хората са разбрали и няма как да е мое мнение.

2:1 за теб откъм вменяване на думи. Няма да изреждам, че ше ти останат само емотиконките. Отговаря избирателно, пък после ти разправя, че пуска мухи. И въобще къде го чукнах, къде се пукна. Предлагам да спрем. Ако пък не щеш мира, мИни на лична.  tooth
Твърде много глупости написа ,че да ти обръщам внимание за напред.Истината е ,че си просто същество, на което мама и тати са дали насока да зубри медицина ,а може и би и кинти за това.Тука не ти си нужен на форума ,а форума ти е нужен на теб,за да избиваш необходимостта си да изглеждаш на  умен ,учен и разбирач.
Това е тъй , понеже сред средите на стандартните медици ,няма как да блеснеш.Трябват ти хора ,като тези тука от форума, които не е задължително да са образовани ,съобразно стандартната медицина.На фона на по-малко събралите информация от книги, изглеждаш нещо "по така".
Просто си един засукан охлюв ,който  е поредния комплексиран папагал и кандидат функционер-баламурник.На лични ще пишеш с майка си, ако имаш желание. tooth tooth toothА аз ще казвам каквото има да казвам ,директно тук,за да се види от всеки,който иска.
И знаеш ли защо мога да го правя...защото не се притеснявам да ти кажа в очите колко пари чиниш,,без да ме е грижа за мнението на модераторите -дали ще ме баннат или не.Докато теб те е грижа да си във форума, и затова не искаш да  се вижда какво пишеш.   Като си ербап толкова ,пиши си тука.Пък ако баннат някого,значи такава му е била съдбата...хехехехехе. tooth tooth tooth
Просто имаш необходимост да облъчваш хората с глупостите си, ей така са работите.И тази необходимост ти е по рождение, просто си нещастен комплексар-това е.Не си намираш място другаде ,а  си намерил "черква да се кръстиш"  в лицето на този форум.Не ти стиска да се правиш на велик  другаде-там дето са  завършените медици от стандартната  наука.Щото ще ти търпят глупостите от ден до пладне и ще гризнеш дървото много бързо .
Аз обаче от друга страна мога да рискувам и да си пиша всичко каквото ми е кеф, няма проблем и да ме баннат, защото не съществува необходимост от този форум за мен.Не само от този , но от който и да е.А имам и свой блог, където мога да си пиша  каквото искам и го правя.Винаги ще се кефя и ще намирам  поводите за това.Този форум е един повод за мен да се смея.Особено на креатури като теб. Така че, ако ме махнат , няма какво да ми бъде отнето.Теб ,обаче като те махнат,ще оревеш орталъка.Защото няма да има на кого да си пласираш необходимостта от спорове ,порадена от  вътрешно личностната ти фрагметация.Нещо като шизо-май френд си. tooth tooth  Много добре знам, че модераторите , не са на твоя страна вътрешно.Външно може да се наложи мен да елиминират,но  това ще  направят евентуално не защото не мислят като мен и не знаят, че мазния калтак си ти, а за да запазят добрия тон  на форума.Аз много добре съзнавам това и съм напълно съгласен е подобно възможно решение. Просто мога да си позволя лукса да ти натрия самовлюбената муцуна, където те намеря, за  мой кеф и за кефа на масата хора от форума.Само ,че те нямат тази свобода, за тях форума е жизнено важен.Както и за теб tooth tooth
Ако спора беше на живо, аргументите нямаше да са словестни.И спора щеше да е отдавна завършил,а нека другите да гадаят в чия полза... tooth tooth
Но понеже сега спора е с думи, то казвам ти в прав текст:ти си месоядна кална креатура, която бълва и зацапва по-финните вегетарианци и вегани тук.Правиш го под формата на прикрита логика и академични знания, но отдолу под всичко това представляваш нещо подобно на кучешка тения....Може да си мажеш мазните наредени приказки и "смислени,научни" доводи ,но си и ще си останеш комплексар до мозъка на костите си.Много вероятно е в личен план да си твърде нещастно същество и да не ти върви с жените или да си осакатен по друг начин.Те така седят нещата.
Бъди сигурен ,че където те набарам и ми е кеф ,ще те спукам от криви бъзици,защото няма друга фомма тук,освен такава.И добре е, че не си на живо да спориш,тогава много бързо щеше да ти лъсне наакания задник.
Не ме занимавай  със себе си за напред ,нито ме кани  да ти пиша, където и да е.Ако искаш да се пуснеш с мен на дъното на помията, продължавай да ми  се натрапваш и с кеф ще те завлека там. Няма  значение дали ще остана във форума или не.А може и теб да баннат заедно с мене,представи си,че може да стане и така... tooth toothА ако не, то поне хората ще знаят да не ти четат глупостите, както вече се усетиха някои.Бъди сигурен, че ще има и други да  разберат добре "знанията" ти...
Аз мога да ида до края на всичко, което съм започнал, хайде да видим ти дали можеш същото
 или ще се направиш на културен, за да си запазиш статуквото на "разбиращ интелигент"
Мога да стана маймуна и да се направя на кръгъл идиот,защото  за мен няма статукво .Мога да бъде всякъкъв, нямам предпочитания как да изглеждам в очите на когото и да е.
Да видим дали и ти ще пишеш, каквото мислиш тук направо директно, за да се види-без значение на последиците. tooth tooth Или ще продължиш да си гризеш ноктите като кокона.... tooth tooth tooth
Питай баща си и майка ти дали не са те правили в селски клозет,че осмърдяваш форума с глупостите  и баналните си "научни разсъждения".Или не се къпеш или така си миришеш по рождение.Това няма значение.Миришеш  отвътре точно на клоака...tooth tooth tooth
« Последна редакция: 05-03-2012, 20:03:30 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

  Бих се радвала  Мер да вземе отношение, тук вече все по-малко стойностни хора пишат, а ни заливат с всякакви теми хора, които за мен са меко казано........ Визирам Мио, имаш си блог развивай си го, може да си пълен веган, но стилът ти говори за много, много ниско ниво на еволюция. Съжалявам.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

  Бих се радвала  Мер да вземе отношение, тук вече все по-малко стойностни хора пишат, а ни заливат с всякакви теми хора, които за мен са меко казано........ Визирам Мио, имаш си блог развивай си го, може да си пълен веган, но стилът ти говори за много, много ниско ниво на еволюция. Съжалявам.
Ти се не бой,те и без това четат.А ти си стой на високото еволюционно ниво,з а мен не бери грижа,аз съм лесен, що се касае до модераторите... tooth tooth toothАз знам колко ниска стойност имам,но знаеш ли ти твоята каква е действително? tooth tooth tooth
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Flatline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131

Тука ти се развихриха фантазиите пак. Психология е трябвало да запишеш, види се. Земи спри да клечиш под тая пирамида и да се чудиш кой френум да си резнеш, за да не ти се яде, че си изтрещел тотално.  tooth Пирамидата възпитание не оправя, очевидно. Току що показа на драгите суровоядци, яденето на кое те прави агресивен. Или по-точно неяденето на кое.  "Пирамиди, фараони и балъци за милиони" беше казал поетът.  tooth

Аз спирам. Сипвай обиди, колкото искаш от тука натам.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 22 запитвания.