Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО  (Прочетена 3736 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Интервю с Жан-Пиер Гарние Малет,специалист по физика на флуидите, бащата на ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕТО, публикувана в “La Vanguardia”.
.......................................
Ние всички имаме двойници..........
........................................
Нашия  двойник не е астралното или етерното тяло..........

 Пресконференция в Барселона, 2011г.
              /български субтитри/

източник:
http://blogzaserioznihora.blogspot.com/2012/02/blog-post_29.html

Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #1 -: 01-03-2012, 13:12:14 »

 :kisss:Сега...не става въпрос за паралелен свят, нали?
Виж, момко...Майката Природа създава 7 основни тона и безкрай много вариации, 7 основни цвята и безкрай много вариации, 7 основни раси и много вариации!!!Така, че всеки от нас има до 7  близки до неговата визия, характер и светоглед личности! :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #2 -: 01-03-2012, 13:30:36 »

:kisss:Сега...не става въпрос за паралелен свят, нали?
Виж, момко...Майката Природа създава 7 основни тона и безкрай много вариации, 7 основни цвята и безкрай много вариации, 7 основни раси и много вариации!!!Така, че всеки от нас има до 7  близки до неговата визия, характер и светоглед личности! :surpris_23:
Моме убава, не е нужно на мен да ми обясняваш tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:.Тези обяснения ги разкажи на хора, които не ги знаят. :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Cherries
Но ако все пак изпитваш необходимост да поучиш на мъдрост някого, ей ти адреса на физика,създал теорията:

http://www.garnier-malet.com/

Тва е един  чичка на 70 лазарника, който при това е много смирен и вероятно ще отдели време да ти изчете мъдростите... tooth toothНа него му обади как е реда и да вземе да си промени мнението и да смени математическите формули /можеш да ги видиш в сайта/ и да псотави на постави на тяхно място някой от твоите "прозрения". tooth tooth tooth.Щото човека се е объркал-как може така??? tooth toothАааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...Не бива тъй бе чадо, бабино! tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Айде, холан -като писал, писал, ама да вземе да се поправи чиляка с на баба ти Марийка "правилните" схващания..... tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :sorcerer - emotloader: :Content_14: :Content_14:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #3 -: 01-03-2012, 13:39:21 »

 :kisss:Аз не знам дали и до колко са правилни, знам само, че така виждам света...и го споделям.А дали да си го отстоявам и променям...аз решавам...когато и както го проумея!
   Пък лазарниците в рамките на един живот имат по-малка тежест в сравнение с броя прераждания!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #4 -: 01-03-2012, 13:50:17 »

:kisss:Аз не знам дали и до колко са правилни, знам само, че така виждам света...и го споделям.А дали да си го отстоявам и променям...аз решавам...когато и както го проумея!
   Пък лазарниците в рамките на един живот имат по-малка тежест в сравнение с броя прераждания!!!
хубаво, другия път като не знаеш кое е правилно и кое -не, слагай една думичка от пред-ПРЕДПОЛАГАМ.За да не изглежда като изказване  ,в което даваш утвърждение.Хората не знаят, че ти също не знаеш дали каквото приказваш е правилно или не.Като туриш"предполагам" или"допускам,че",няма да има вероятност да отнесеш след тва някоя подигравка по дадения въпрос.анадън?.... tooth tooth :Cherries :Cherries
Ей тез двамата засмени чичковци ,дето са "шифьорите" на самолетчика на снимката са много весели,нали тъй?...Айде да кажеш колко време ще  им трае още веселото?.. tooth toothА нищожния им животец?хахахахаха.... tooth tooth tooth
« Последна редакция: 01-03-2012, 13:58:25 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #5 -: 01-03-2012, 14:01:22 »

 :kisss:A така, прав си!Всеки от нас е прав сам за себе си и донякаде недоразбрал света, процеса живот, точно защото е в процес, развитие... и днешното няма да е утрешното!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

ТИНА

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 33
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #6 -: 02-03-2012, 15:10:19 »

   Миоджералвомбо, много интересна тема си отворил! :flowers2: Тази теория тотално ми промени светогледа, вдъхнови ме, така да се каже ;) Никой досега не е обяснявал така понятно начина на взаимодействието ни с интоицията, а също и моделирането на бъдещето. Даде ми тема на сериозен размисъл и ...... довечера преди да заспя ще внимавам какво си пожелавам.)))  :love_028:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #7 -: 02-03-2012, 16:39:47 »

Малко по-нагледно, за какво става въпрос!
https://www.youtube.com/watch?v=c0BX6QbiuD8

Сложно ми е да го преразкажа, за това се извинявам на незнаещите английски.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #8 -: 02-03-2012, 21:46:41 »

Малко по-нагледно, за какво става въпрос!
https://www.youtube.com/watch?v=c0BX6QbiuD8

Сложно ми е да го преразкажа, за това се извинявам на незнаещите английски.
Светльо, много е показателно видеото,и го търсих на испански да ги гледам сериите ,но ги няма.Сега ще гледам дали има на руски.Стюарт Свердлов много нагледно ,наистина показва.Стереотипа му е отличен, за да обяснява!Аз го уважам много ,защото знам кой е ,какво е правил по-рано а и корените му откъде са.Никак не е случаен.Жалко, че не знам английски.Но много ти благодаря!
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #9 -: 03-03-2012, 01:19:44 »

светльо ,погледни това видео:
http://www.youtube.com/watch?v=RpcpuU1p_VA&feature=player_embedded
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

zzaska

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:ТЕОРИЯ ЗА РАЗГЪВАНЕ НА ВРЕМЕТО
« Отговор #10 -: 05-05-2012, 09:56:59 »

страхотна статия ..доста неща съм чела в този ред на мисли, но подплатени и с научно обяснение, съвсем се допълни картинката.  :)   ..На 100 % съм съгласна, лично съм се уверила в написаното. Странното е, че хората предпочитат да се самозаблуждават, че нищо не зависи от тях ..че не може да са щастливи, а постигането на хармония е далеч по-лесно от това цял живот да се мъчиш с грешни мисли и действия спрямо себе си, тялото си и останалите хора.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.103 секунди с 22 запитвания.