Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Форум "Здраве"  (Прочетена 3035 пъти)

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Форум "Здраве"
« -: 28-02-2012, 13:17:09 »

Здравейте, приятели,
случайно попаднах на един форум наречен "Здраве". Ще бъде на 17ти март в София, организиран е от Горичка.бг. Набързо разгледах лекторите и ми прозвуча интересно, затова реших да споделя:
http://gorichka.bg/index.php?p=236&l=1
Аз не съм сигурна, че тогава ще съм в София, но ако съм ще се постарая да съм там  :peperudi:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #1 -: 28-02-2012, 20:04:01 »

Барбаронке, покрай теб и аз разгледах лекторите, само че не толкова набързо.. :) (  както обикновено :) )
И може би и затова се учудих, кое ли й се е сторило интересно на наша барбаронка?  :surpris_23:  

Това са личностите, участващи на този форум, който , кой знае по каква причина е наречен " ЗДРАВЕ" :surpris_22:

-писател
-бизнесмен строителна техника
-психиатър
-шеф на асоциация  за раково болни ( самата болна от рак, излекувана "по учебник" , явно лобираща за  прилагане на химиотерапията )
-консултант по възстановяване от наркомании (самият дълго време наркоман, бил в  почти всички наркокомуни по Европа.. )
- директор на банка ( Деспред АД) , на няколко други места ,вкл. и в съвета на директорите на   "ЛукОйл"
-болен от диабет - който ще ни разкаже какво е да си болен от диабет и как да живеем с диабет ( но не и как да се опитаме да се излекуваме от него..)
-педиатър - ( който ще ни изнесе лекция как е крайно неразумно да отричаме ваксините..)
- и накрая ( от хорска срама)  една специалистка по китайска медицина..
 

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #2 -: 28-02-2012, 20:25:05 »



  Честно казано и аз не харесах лекторите и си зададох същите въпроси на бате Бино. Тук повече ми мирише на бизнес, отколкото на здраве.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #3 -: 28-02-2012, 20:35:46 »



  Честно казано и аз не харесах лекторите и си зададох същите въпроси на бате Бино. Тук повече ми мирише на бизнес, отколкото на здраве.
хехехехе, ми тогава просто не се занимавай с тея глупости да им четеш форума бе, джанъм... tooth tooth tooth те са и и без тва прости, трябва ли и ние да изпростяваме покрай тях?хахахахаха tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #4 -: 28-02-2012, 21:52:08 »

 Те вероятно се представят добре  в специалностите си , обаче какво ли биха могли да ни кажат ново и интересно по темите , които нас ни вълнуват? 
Изключение за мен прави С. Еленкова. Има благородно излъчване тая жена и не случайно е попаднала при  китайската медицина :)   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #5 -: 28-02-2012, 22:47:03 »

Привет, привет,
Бате Бино е подложил на обстоен анализ/ съмнение абсолютно всичко  :Content_14:
Аз чесно казано мисля, че харесвам идеята да слушам разказите на различни хора и опитът им в живота, хареса ми идеята, че ще говорят за себе си ( харесах девойката с диабета и д-ката с китайската медицина) Не че твърдя, че затова е задължително да се плащат 20 лева и да се казва "Форум" Здраве. Съжалявам, ако ви е прозвучало като бизнес, повече отколкото здраве, което в никакъв случай не отричам, че най-вероятно е така. НООО  постът ми не е свързан с реклама или нещо такова на събитието. Оносно това кой какво може да научи...:) пак е интересно, аз например мога и да науча нещо, за хора като Бате Бино,  няма да има нищо ново и интересно. Пак казвам, че ми харесва да слушам различни гледни точки и ще ми бъде интересно, вече е друг въпрос какво ще се отсее от тази информация и кое ще е полезно.
Ако ви се стори безсмислено за форума, моля да изтриете темата.
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #6 -: 28-02-2012, 23:40:44 »

Спокойно бе Барбаронке , няма да се притесняваш . И бизнес да е , какво му е лошото :)
Аз обичам да  се вглеждам в дреболиите , нали знаеш :)
Ама малко си ми видоизменила гледната точка.. :pensif_29:
Разбира се , че ще има ново и интересно . Аз съм сигурен ,че има какво да науча и от кои да е 9 души , които спра на улицата!  Единият ще има познания някакви, другият ще е с добро сърце,  всеки има някакви добродетели..
Но когато темата е "здраве" се подразбират само две неща: 1. Как да бъдем здрави във времето и 2. Как да  си върнем здравето ,ако сме го загубили. Нали тъй?  Мисълта ми беше , че точно по тази тема това едва ли са  най-подходящите лектори. ( китайката я изключваме)   Все пак се предполага , че и ние не сме начинаещи , форумът вече е доста богат откъм познание.
« Последна редакция: 28-02-2012, 23:46:10 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #7 -: 01-03-2012, 07:57:09 »

Ееее, бате Бино, не се притеснявам аз, все пак съм прохождаща в тази тема. Иначе за това, че се вглеждаш детайно във всичко, то си е талант tooth . Ами прав си, че едва ли са най-подходящите, но във форума има и начинаещи, като мен  ::) Хайде със здраве
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Форум "Здраве"
« Отговор #8 -: 04-03-2012, 16:52:29 »

Да не забравяме ,че Малееви усвоиха доста активи при приватизацията ( чудно как ли "лия Берберян направи тези врътки , вероятно трябва Костов да питаме или някой около него) Сега са производители на БИО мляко и не знам си какво още, е ако се напъна ще разбера схемата им. Горичка е сайт на Малееви, то е всеизвестно. Аз не мисля, че има какво повече да научим, вероятно н.нар. форум е поредното зарибяване на блаженните вярващи  tooth  tooth  tooth. Като се затопли ние също ще си направим форум , аз даже съм подготвил лекция :) за това как да не се разболяваме и кои продукти да ползваме. Надявам се всеки да сподели опита си , като дойде времето ще постнем тук някаква програма , теми и ще си разделим лекциите , пък да видим колко хора ще се възползват от това да имаш възможността да станат вечно здрави :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 22 запитвания.