Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236905 пъти)

Smile

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #560 -: 16-02-2013, 16:50:59 »

Благодаря ви за отговорите :)
Ще прочета всичко, имам още доста да се запознавам. Но няма да слагам ваксина със сигурност. Лошото е, че   много хора не си почистват след кучетата, а моята постоянно души точно тези неща.. но ще внимавам повече. Притеснявам се от всичко, но в същото време си спомням за моето куче от детството. Той милия нито една ваксина не е имал и си доживя до една добра възраст - 14 години, и нямам спомен да е боледувал от нещо:)

XVisible: много съжалявам за кучето на приятелката ви. Много тъжно ми стана. Отива уж за негово добро, а то става точно обратното:( И ние имахме малък проблем след ваксината миналата година. След като излезнахме от кабинета спря да се свижи и започна да повръща. Венците и бяха станали бели и изглеждаше много зле. За щастие не стана нещо по-лошо.
Активен

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #561 -: 16-02-2013, 20:13:51 »

Здравейте, аз бих искал да изкажа моето несъгласие към тази нововъведена практика, която накратко казано задължава работещите в различни области на професиите, като някои от тях са:
-Хранителната промишленост (като един от тях съм и аз)
-Детските и здравните заведения
-Фризьорските салони
-Водоснабдителните обекти
Както и други области на професиите да си правят МАНТУ всяка година.
На мен никак не ми се нрави, при положение, че съм здрав да ме дупчат със спринцовки и да ми вкарват подкожно разтвор от който е нормално да се подуя и зачервя.
Този тест дори не е много сигурен и като цяло не виждам смисъл от него, освен за да се точат пари за сметка на нашето здраве. Във интернет връзката която ще дам има и петиция за протест срещу задължителното манту, започната е от учителите.
Това доказва, че те са едни от недооценените в нашето общество будни хора.   
Ще можете и да прочетете повече от поредната безсмислица на този адрес:
http://www.ipernik.com/novini/zdrave/zdraveopazvaneto-opasno-za-vasheto-zdrave

Аз заради това манту се реших на супер крайната мярка-ще си сменя работата.то пък и колко да е крайна,за човек който и половин година не изтрайва да работи на едно място.Чувствам се много идиотски,осъзнавам че съм откачалка,но просто Не Мога да си дам ръката съзнателно да ми го бият това.И детето си повече не искам да ваксинирам повече,дано успея с намеренията си,че с тия предучилищни сега ми е голям филм,дори не знам какво точно ще се случва.

Съвсем наскоро има промяна в тази наредба - Мантуто е само еднократно при постъпване на работа. Вече не се изисква ежегодно поставяне на проба манту. Ако искате, ще изровя линка.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #562 -: 17-02-2013, 23:17:24 »

Вижте какво копирах от фейса :

Radoslav Raev

Въпроси към защитниците на ваксини:

1. Защо слагат фенол (протоплазмена отрова за клетките) във ваксините?
2. Защо слагат тиомерсал (~50% живак)?
3. Защо слагат формалдехид (метанол - отрова за мишки)?
4. Защо слагат алуминиев хидроксид, който в комбинация с живак е смъртоносен?
5. Защо слагат феноксиетанол - 50% от състава на антифриз?

6. Кога за последен път е тествано действието на тиомерсал върху хора? (Знае се - 1929 година върху 27 човека, като всичките са умирели от менингит).
7. Защо медицинските лица винаги реагират остро на всякакви въпроси относно сигурността на ваксините?
8. Защо всички неврологични заболявания съвпадат с въвеждането на ваксините?
9. Защо всички ваксинации са задължителни в училище и родителите подлежат на глоби и ограничения, ако ги откажат?
10. Защо на не ваксинираните деца се гледа като заплаха на ваксинираните, след като те са ваксинирани вече и няма да се заразят от въпросната болест?

11. Защо се усложнява живота на не ваксинираните деца и техните родители?
12. Кой печели и кой губи от масовото ваксиниране?
13. Къде е правото на личен избор?
14. Защо лекарите не дават да се прочетат възможните странични реакции от ваксина? Например от листовка на Тетраксим - http://www.bda.bg/images/stories/documents/bdias/25111s.pdf.
15. Как защитниците на ваксини ще коментират тази статистика - http://childhealthsafety.files.wordpress.com/2009/01/us-deaths-1900-1965.gif.

16. Защо не ваксинираните деца са в прекрасно здраве, за което дори не могат дори да мечтаят ваксинираните:http://homeohelp.eu/rumenstoichevsblog/320-udivitelnoto-zdrave-na-nevaksiniranite-detza.html?showall=1.
17. Защо при ваксинираните деца има бум на болести, за които същите са били скоро ваксинирани?
18. Защо по новините никога не виждаме новини от сорта на тази - момче постъпва в болницата веднага след ваксиниране против грип - http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-national/boy-rushed-to-hospital-after-swine-flu-jab-14543347.html.
19. Защо има толкова много смъртни случаи е тежки странични реакции след употреба на ваксини? http://www.scumdoctor.com/Bulgarian/disease-prevention/STD/HPV/Deaths-From-The-Hpv-Vaccination.html http://donotinjectme.blogspot.com/2010/11/40-uk-children-killed-by-mmr-and-true.htm
20. На последно, но не и по значение място, е вкарването вътре в тялото, заобикаляйки всичките му бариери, на вируси и бактерии (макар и отслабени с горните супер отрови)! Какво е обяснението.
на медиците за това? Че са супер малко ли? А защо често аутизъм се появява след живата МПР?
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #563 -: 18-02-2013, 09:03:08 »

Тези въпроси ги написах в борба срещу лекар преди 2-3 години. След това направих http://vaksini.eu/  :whistling2 - emotloader:
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #564 -: 18-02-2013, 09:22:38 »

да,Виолета,прочетох го...в "ромския информационен портал" ;D.Аз скипнах мантуто-на работа са идвали направо да им ги бият на всички наред,пък аз си взех болничен.
Активен

Spiru

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #565 -: 20-02-2013, 12:33:42 »

да,Виолета,прочетох го...в "ромския информационен портал" ;D.Аз скипнах мантуто-на работа са идвали направо да им ги бият на всички наред,пък аз си взех болничен.
 


Чак в работата са ти идвали  tooth тея хора не са добре.  Добре, че и моята здравна книжка беше валидна и не се наложи да я заверявам (което нямаше да правя с манту) и затова се притеснявах до сега.
Но и аз прочетох една статия днес ето тук http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1040850 
Където с олекване на сърцето прочетох, че пробата манту ще се прави само при началното уформяне на здравна книжка, което всъщност не съм го изчислил за колко ли време може да изкара една здравна книжка при непрекъсната работа, преди да трябва да се уформи нова.
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #566 -: 05-03-2013, 13:29:09 »

Доста сериозно законово разглеждане на проблема, който сега имат 1 на 88 официално и 1 на 20 (неофициално) деца - https://vimeo.com/61078180
Активен

Wish

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #567 -: 11-03-2013, 16:32:06 »

Много хубава тема! Аз спрях да ваксинирам детето си и се гордея със себе си.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #568 -: 14-04-2013, 23:18:12 »

Попаднах на част от интервюто с народния представител от Атака Деница Гаджева и д-р Атанас Гълъбов за ваксините:http://vbox7.com/play:33ec94b844.
Същият клип може да се свали от тука.
Съжалявам, че не открих другата част, но и това е достатъчно за хората да си направят изводите.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #569 -: 15-04-2013, 08:24:08 »

Първата част и тя си е там, Злоядев - http://vbox7.com/play:02a6dcec39
Според мен , тези , които въобще могат да правят изводи  - отдавна са си ги направили..  tooth
А онези  другите , на които им се губят някъде голям процент от гънките  -  за такива е безсмислено да се търсят и предоставят все нови и нови тонове от информация.  Точно както е казано - "Колкото и да се мъчиш, няма да успееш да научиш кучето си да чете".

Покрай Тодикампа съм изпратил ( ей така от добро сърце ) на много хора линковете за ваксините, за "лечението" на рака от "хуманната" медицина и куп още ценна информация, която да им отвори очите за някои неща.. Мисля, че само два пъти  получих обратна реакция ! ( на одобрение , естествено :) )
 Във всички останали случаи нямаше никакъв коментар или реакция! Все едно си им  дал да четат за устройството на двигателите в севернокорейските ракети..

Ние си мислим , че насочвайки към ценна информация правим добро. НО се оказва май обратното .. За  болшинството  хора това се явява не "добро" , а сериозен нов  проблем! Защото става сблъсък между техните досегашни представи  и  изведнъж - някаква нова гледна точка! Която, ако трябва  да приемат, ще се наложи да направят цялостна реорганизация на светогледа си , което ги хвърля в ужас ! Затова повечето предпочитат да си останат уютно  при старите си схващания , вместо да се чудят откъде да я подхващат, ако ще трябва да се променят .. :)   
 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #570 -: 15-04-2013, 10:35:10 »

За всички извън БГ, за тези които искат да си го дръпнат и за тези, които искат да го гледат на един клип - https://vimeo.com/64048328
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #571 -: 25-04-2013, 18:13:43 »

Книгата "Доказателство за вреда" е вече на Български език - http://vaksini.eu/Dokazatelstvo_za_vreda.pdf

Невероятна книга за живака, който го нямало във ваксините. Струва си да отделите време за тези 321 страници, които ще променят вижданията ви за медицината!
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #572 -: 27-04-2013, 15:29:24 »

Преведох това - Следи от живак
Ако стане известно на всички - тежко на индустрията с ваксини!!! ;)
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #573 -: 03-06-2013, 00:26:36 »

Клипче за произхода на спин http://vbox7.com/play:080304d283
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #574 -: 03-06-2013, 07:33:15 »

Препоръчвам това :whistling2 - emotloader:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #575 -: 03-06-2013, 09:35:32 »

Злоядев,  за теб съм с впечатление , че си отлично запознат по доста въпроси и уловки..  но тук специално (неумишлено) си се доверил на "партенка"...:)  
Признавам, способите са им толкова фини и изтънчени, че успяват да заблудят наистина много и при това- достатъчно интелигентни хора.
Точно този  вариант за манипулация е отработен многократно и действа!
 
Ако се опитам да го формулирам, би звучало ориентировъчно така- "признаваме за това си прегрешение, като с това ви убеждаваме , че нямаме ДРУГО ПО-ГОЛЯМО прегрешение.."
Тоест -  1. пуска се в тираж "скандално разкритие", конспирация   2.  Публиката се "нахранва" с него  и вече няма глад за ДРУГИ КОНСПИРАЦИИ , МНОГОКРАТНО ПО - ЗНАЧИМИ! Спира да ровичка, защото вече има извода, който я устройва!! ( А да си разваля комфорта  с преосмисляне на  убежденията си..едва ли.. :) )  

А и хората явно сме по-склонни да приемем информация,дошла до нас след скандал..:) :)  

В случая със СПИН:
Признаваме, че ви излъгахме за произхода на вируса, но не ви лъжем, че това е наистина вирус, който заразява!  

В случая със Садам Хюсеин:
Заловеният човек , (представен за Садам) беше сниман на фона на дърво с плодове, които не се раждат в същия сезон, в който официално се твърди , че е хванат Садам! (и когато е сниман)  
Някой бдителен го "забелязва" това, става скандал, след което се дава официално обяснение : "Да , ние ви излъгахме, че сме заловили Садам СЕГА. Всъщност, го бяхме хванали много по-отдавна.. НО НЕ ВИ ЛЪЖЕМ ,ЧЕ ТОВА Е САДАМ!" :) :)  
 
В случая с Бин Ладен:
Същата работа..Не случайно дори Майкъл Мур взе награда за "разкритията  си " във филма си за 11ти септември..
Направиха се "сензационни разкрития" за дългогодишното партньорство на фамилиите Буш и Бин Ладен,
но не се направи и намек,  (макар за това да имаше стотици доказателства и снимки ), че Бин Ладен май няма нищо общо с взривяването..  tooth
Тоест - ето ви я конспирацията, не търсете друга по-голяма конспирация! :) :)  

Даа, докато ние се мъчим да им разгадаем тактиката, дори гущерът я използва от 500 000 години - той си откъсва опашката, за да оцелее !   ;)  


  
« Последна редакция: 03-06-2013, 09:51:08 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #576 -: 09-06-2013, 20:56:15 »

бате Бино,ако утре разбереш,че си болен от вирусен хепатит Б или Ц какво ще направиш?

то, по - скоро, въпросът е - какво ти би направила, ако разбереш, че въпреки ваксините / или по - скоро - именно поради тях /, си болна от хепатит Б или С!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #577 -: 10-06-2013, 08:11:50 »

Иванина/ Ванина няма как да отговори , тя е банната поради не спазване на правилата на форума. Изявява се по други форуми и търси мъст  tooth  tooth  tooth
Активен

iskrena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1122
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #578 -: 11-06-2013, 00:38:12 »

Иванина/ Ванина няма как да отговори , тя е банната поради не спазване на правилата на форума. Изявява се по други форуми и търси мъст  tooth  tooth  tooth

аха, не знаех!
изчетох темата и се зачудих - защо хората толкова се притесняват, че децата им нямало да бъдат приети на ясла, градина или училище ...
та това си е истинско благословение направо :)
какво по- добро от това родителите сами да си обучаават децата!

верно е, че повечето от тях са зависими от заплата, но това отново говори за липса на мъдрост, която липса води  до зависимост от системата.
ако човек се ориентира към независимост от системата и погледне към ресурсите в природата, дадени от Бога, Творец на всиччко видимо и невидимо, то тогава и за децата няма да е проблем да си бъдат у дома, при родителите, а не да ходят в училища, където ще им се налага ОБРАЗА  на тоя свят / чийто владетел засега е дяволът/ чрез  светското ОБРАЗование.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #579 -: 11-06-2013, 06:55:28 »

Прекрасно казано,iskrena. За съжаление "независимостта от системата"  става  и ще става все  по-трудно и по-трудно нещо, а  някой ден - невъзможно. На всичко отгоре системата даже ни се и подиграва - децата щели да имат повече време за семейството и близките  си , ако останат допълнителни 2 часа в училище (тоест - до 5 следобед ) tooth
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5829031
« Последна редакция: 11-06-2013, 06:57:00 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 22 запитвания.