Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ваксините !!!!  (Прочетена 236740 пъти)

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #540 -: 17-12-2012, 05:30:50 »

shofilev, Какво е това :) Със сигурност в 2 спя. Не ти ли стигат материалите в подписа ми ;) Или искаш още? Почти не минава ден без да добавя нещо...
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #541 -: 17-12-2012, 23:31:17 »

Медицината - номер ЕДНО причина за смърт!
(НЕ)Приятно четене!
http://vaksini.eu/death_by_medicine.pdf
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #542 -: 18-12-2012, 11:01:22 »

Сашо,  Шофилев, се шегува бе :)  Само че заради късния час вероятно , не е донаместил фините настройки   tooth   
Поради изключителната ценност на това , което си направил ( ти или някой от екипа ти :) )  ще го копирам и в двете теми -   "медицината....."    и "какво не казват лекарите" . 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

shofilev

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 376
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #543 -: 27-12-2012, 02:13:41 »

Сашо,  Шофилев, се шегува бе :)  Само че заради късния час вероятно , не е донаместил фините настройки   tooth   

Така е, XVisible. Извинявай, ама нали обикновено се включвам реално на линия в малките часове, пък и чувството ми за хумор е по-дебелашко, та явно затова съм оставил погрешно впечатление. :) :)
Идеята ми беше, че казаното от доктора Галев може и да уплаши някого от тълпата не неосведомени пациенти, доверили се на мафиотските представители от докторската гилдия (щото не всички са такива, има и много читави от тях). Но когато статията се прочете от хора, запознати с проблема, д-р Галев може да предизвика само снизходителни усмивки или реакция на възмущение, но не и паническа уплаха, каквато той цели. :)

И малко отклонение в друга посока: да ни е честита ГМО сьомгата - вече официално безопасна за желаещите да експериментират със себе си. Е, може после да се окаже като с ваксините, ама нищо - все ще се намери научен екип да докаже, че е по-полезна от естествената. Нали хората са инвестирали в ГМО технологията - трябва не просто да се върнат вложените суми, но да има и солидна печалба. Пък ако може, така някак си по орташки, да осигурим на колегите от другия бранш повече пациенти за онколечение, то виж и двойна печалба излязла.
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #544 -: 06-01-2013, 21:08:14 »

Опит на медицината да задържи статуквото - http://www.dechko.bg/beta/biblioteka/?stat=Kakvo_sydyrjhat_vaksinite и скромният ми коментар отдолу ;)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #545 -: 09-01-2013, 23:31:54 »

http://youtu.be/-_O0_I4rRXE -  Alfa ataka с А. Гълъбов
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #546 -: 11-01-2013, 10:29:04 »

"The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent!" (About 1 Billion People!)
Бил Фъкин' Гейтс
Активен

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #549 -: 14-01-2013, 17:21:38 »

По повод Ежегодно МАНТУ за Л.З.К.

Налагането на подобни изисквания е посегателство към личността. Можете да го наречете тоталитаризъм, фашизъм, нацизъм, тероризъм или някакъв друг изъм без особен смисъл. За да се защити, човекът първо трябва да е личност. Без това си качество всяко посегателство към него си е логично. Питам се дали ще се намерят достатъчно личности за осуетяването на поредната безумна кампания. Надявам се да е така – все пак става въпрос за запазване на здравето.
Активен

Spiru

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #550 -: 14-01-2013, 17:46:15 »

Здравейте, аз бих искал да изкажа моето несъгласие към тази нововъведена практика, която накратко казано задължава работещите в различни области на професиите, като някои от тях са:
-Хранителната промишленост (като един от тях съм и аз)
-Детските и здравните заведения
-Фризьорските салони
-Водоснабдителните обекти
Както и други области на професиите да си правят МАНТУ всяка година.
На мен никак не ми се нрави, при положение, че съм здрав да ме дупчат със спринцовки и да ми вкарват подкожно разтвор от който е нормално да се подуя и зачервя.
Този тест дори не е много сигурен и като цяло не виждам смисъл от него, освен за да се точат пари за сметка на нашето здраве. Във интернет връзката която ще дам има и петиция за протест срещу задължителното манту, започната е от учителите.
Това доказва, че те са едни от недооценените в нашето общество будни хора.   
Ще можете и да прочетете повече от поредната безсмислица на този адрес:
http://www.ipernik.com/novini/zdrave/zdraveopazvaneto-opasno-za-vasheto-zdrave
Активен

ivan ianev

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 133
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #551 -: 14-01-2013, 18:33:14 »

Поздрав за ваксиниращите се! /без извинение/:
http://www.youtube.com/watch?v=GD1hGea6q9k
Активен

Spiru

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #552 -: 16-01-2013, 17:38:14 »

Ето тук може да се види и листовката за това МАНТУ, което дори при правилно поставяне може да доведе до изброените странични ефекти. 
Може и да се обърне внимание на това, че се прави по лекарско предписание!!! 
http://www.bda.bg/images/stories/documents/bdias/ppd1001723s.pdf
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #553 -: 16-01-2013, 19:09:25 »

Ваксинации - убийство с инжекция

Alt - https://vimeo.com/47571094/
Засягат се и други теми, освен тези за ваксините. Струва си отделеното време - 2h 23 min
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #554 -: 05-02-2013, 15:10:47 »

Преди ваксина за грип и да се плашите от приказките на ЛЛ си струва да изгледате това - Грип и ваксини за грип
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #555 -: 07-02-2013, 17:18:50 »

Здравейте, аз бих искал да изкажа моето несъгласие към тази нововъведена практика, която накратко казано задължава работещите в различни области на професиите, като някои от тях са:
-Хранителната промишленост (като един от тях съм и аз)
-Детските и здравните заведения
-Фризьорските салони
-Водоснабдителните обекти
Както и други области на професиите да си правят МАНТУ всяка година.
На мен никак не ми се нрави, при положение, че съм здрав да ме дупчат със спринцовки и да ми вкарват подкожно разтвор от който е нормално да се подуя и зачервя.
Този тест дори не е много сигурен и като цяло не виждам смисъл от него, освен за да се точат пари за сметка на нашето здраве. Във интернет връзката която ще дам има и петиция за протест срещу задължителното манту, започната е от учителите.
Това доказва, че те са едни от недооценените в нашето общество будни хора.   
Ще можете и да прочетете повече от поредната безсмислица на този адрес:
http://www.ipernik.com/novini/zdrave/zdraveopazvaneto-opasno-za-vasheto-zdrave

Аз заради това манту се реших на супер крайната мярка-ще си сменя работата.то пък и колко да е крайна,за човек който и половин година не изтрайва да работи на едно място.Чувствам се много идиотски,осъзнавам че съм откачалка,но просто Не Мога да си дам ръката съзнателно да ми го бият това.И детето си повече не искам да ваксинирам повече,дано успея с намеренията си,че с тия предучилищни сега ми е голям филм,дори не знам какво точно ще се случва.
Активен

Smile

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #556 -: 15-02-2013, 23:48:45 »

Здравейте,

изчетох всичко, което сте изписали за ваксините и ми беше изключително интересно и полезно. Аз нямам деца все още, но вече знам, че ако някой ден имам, ваксини няма да им сложа. Дори сега се върнах назад в моето детство. Като бях малка - между 1 и 4 клас. Изведнъж започнах да правя някакви кризи - като бъбречни. Това се случваше веднъж в годината. Спомням си какви ужасни болки бяха, не можех да стоя на едно място. Все още си спомням колко много плачех. Вземаха ме в спешното и никой не можеше да каже от какво се получват. Така и не разбрахме. Слагаха ми силно инжекция обезболяващо и след известно време стихваше. И това в продължение на няколко години. За щастие повече не съм имала.. но сега като се замисля може да е било точно от ваксините.
 Сега обаче става въпрос за моето куче. Не искам да му слагам ваксини. Четох някой неща. Например за ваксината за бяс, че на упътването пишело че е с давност 3 години. А нас ни карат всяка година. Други лекари са казали, че ваксинити в бебешка възраст са достатъчни. Обаче чесно казано малко ме е страх да не се зарази с нещо. Постоянно устата и е в земята. От друга страна виждам колко ваксинирани кучета се разболяват пак( както при ваксинираните деца) Дали някой има повече информация да ми даде съвет? ще съм много благодарна. Че вече ни изтече ваксината.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #557 -: 16-02-2013, 01:33:35 »

...
 Сега обаче става въпрос за моето куче. Не искам да му слагам ваксини. Четох някой неща. Например за ваксината за бяс, че на упътването пишело че е с давност 3 години. А нас ни карат всяка година. Други лекари са казали, че ваксинити в бебешка възраст са достатъчни. Обаче чесно казано малко ме е страх да не се зарази с нещо...

Аз проучвах заради моето куче сравнително скоро. Даже май бях писал в тази тема. Ежегодните ваксини, доколкото си спомням, са за 3 болести: бяс, гана, парвовироза:

  • Бясът по нашите земи е много рядък. Даже има сайтове и източници, които твърдят, че от 20 години и повече не е забелязван.
  • С Гана обикновено се заразяват младите кучета. Мисля, че няма заразени животни на след 5-годишна възраст.
  • За парвовирозата не знам нищо и може би от нея трябва да се страхуваме (докато не намерим повече информация)

Моето куче е на 6.5 години (минала опасността от Гана) и от предната година (над година вече) не я ваксинирам. За момента всичко е наред, даже по-добре от преди. Други хора в темата също казаха, че не ваксинират животните си. Според мен това е правилният подход.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #558 -: 16-02-2013, 08:17:44 »

Здравей Smile,
Краткият ми коментар относно бяс е този - https://sites.google.com/site/germanskanovamedicina/medicinski-teorii/virusite/bast
Между другото на добра моя приятелка кучето й умря след ваксина...

Изключително дългият ми коментар относно ваксините е този - http://vaksini.eu/

Отдал съм животът си на това и не съжалявам и за стотинка похарчена за сайта  8)
Активен

no_vaccines

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 118
    • Имунизационният календар и много филми на БГ (още идват)
Re:Ваксините !!!!
« Отговор #559 -: 16-02-2013, 11:55:33 »

Активен
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 23 запитвания.