Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Алианса на лечителите" -Варна,25 и 26.02.212г.  (Прочетена 4765 пъти)

purelove

  • Гост

Варна. За 1-ви път в България - истината за методите на лечение
   
За първи път в България - истината за методите на лечение. " Алианса на лечителите" - ТРАДИЦИОННИ И НЕТРАДИЦИОННИ. Поставяме началото - да се лекуваме комплексно. Подават си ръка традиционните и нетрадиционни методи, и способи на лечение съобразно новите времена, енергии и настъпващи промени. Може ли да се лекуваме сами и как - показване на практики, информация и методи - меркаба, рейки, индиго ( изграждане на енергийни щитове, блокади на енергийни въздействия, неутрализиране на вредни зони и др.). Чакра енерии, древната индийска медицина - Аюрведа, практики на Бялото Братство, хомеопатията, йога, билколечение. Пирамидалната енергия -земна или космическа. Лечение с пирамидални структури. Въздействието на музиката - лечение с музика.
Как да се пазим от заболявания, атаки, енергийни удари според духовните и енергийни учения. Практически медитативни методи.
Лектори: д-р Людмила Емилова, д-р Таня Грандева, Валая Лунгарова - индиго, Тенислав Христов - енергйни методи, Геновева Георгиева - хомеопат, Лили Ресел – йога инструктор и аюрведа методи, Мартина Генкова - силата на съзнанието - медитативни практики. Вананда - древни и съвременни методи с визуализация и мантри за лечение. Спас Мавров - Балканите-жлезата на времето- Българската Алхимия-упражнения за повдигане на енергиите .Колобърските тайни. Двудневен семинар във Варна 25 и 26 февруари 2012. Залата в комплекс 'Хоризонт'- морската градина.
Уникално и единствено събитие. Вход 27 лева за двата дни....Инфо още и на : www.videlei.com, на стената на „Асен Асенов Хермес” във Фейсбук или на стената на ”Био-енергийни - семинари -екскурзии„ пак във Фейсбук....

ПРОГРАМА НА СЕМИНАРА: "Алианса на Лечителите"- Варна 25 и 26.02.212г.

25.02.2012-Събота:

9:30 - др. Людмила Емилова: За дебелото черво с любов. Здрав или болен живот - какво избираме, с какво се храним и какво си причиняваме.
10:11 - Валя Лунгарова : Света, болестите и лечението през погледа на Индиго. Методи за справяне с енергийните блокажи. Енергийна диагностика. Енергийни обвързаности между хората и в семейството.

13:00 - Спас Мавров : Балканите - жлезата на времето. Българската Алхимия - упражнения за повдигане на енергиите.

14:30 - Геновева Георгиева: Хомеопатия и проявата на емоциите в тялото като заболявания. Конкретни примери, съвети и опитности.
15:30 - Мартина Генкова: Медитация- сеанс - конкретни техники за самопомощ. Лечение чрез отработване на емоции и страхове.
16:15 - Тенислав Христов: Енергийни методи за помощ на себе си и бликзи. Жива опитност. Демонстрация

26.02.2012 - Неделя:

9:30 Валя Лунгаров: Енерийни защити. Лечение с музика.
11:00 - Вананда : Йога, древни и съвременни методи, и визуализации за перфектно здраве. Мантри. Въздействие.
12:00 - Лили Ресел: Йога и Аюрведа - ункалната древна медицина.
13:00 - др.Таня Грандева: Храната, като приятел или враг.
14:00 - 15 :30 - Спас Мавров: Българската Алхимия - колелото на живота. Меркаба - любовта към цялото - как лекува и какво прави.
..."Търсете истината. Тя ще ви направи свободни..."

Възможности за пряк контакт и консултация с избраните от вас лектори.

Залата позволява почивка, храна и напитки по всяко време.Цена за двата дни на семинара 27лв. Местата са ограничени. Информация за плащане на същите телефони на които правим вече месеци наред екскурзиите и семинарите:
ТЕЛЕФОНИ : 0887 / 577 - 434 И 0879 / 660 - 662
СЖ Експресбанк- клон Бургас
IBAN : BG87TTBB94001508021930
BIC; TTBBBG22
ЕТ" ФЕБ ТУР- ЗОЯ ПАВЛОВА"
ОСНОВАНИЕ ЗА ПЛАЩАНЕ - Моля, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПИШЕТЕ : СЕМИНАР ВАРНА
БЛАГОДАРЯ.
ЗА ЕВЕНТУАЛНИ ПРОМЕНИ МОЖЕ ДА СЛЕДИТЕ ТУК : http://xermes.blog.bg/hobi/2012/02/14/.901627



https://www.facebook.com/events/332764913429587/
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Благодаря,  purelove.  Някой ако иска да ходим заедно , да се обажда. Тъкмо ще се получи локална срещичка :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Благодаря,  purelove.  Някой ако иска да ходим заедно , да се обажда. Тъкмо ще се получи локална срещичка :)
Ето на -едно потвърждение на законите на Мърфи/онези смешните/-одеве тъкмо четох съобщението и си викам-те тва е само за бате Бино да иде,и ето че сега ти казваш ...еми аз щях да дойда ,ама ако бях поне в България.сега само ще се зверя и ще ме е яд... tooth toothама така става.. :Confus_3: :Confus_3:айде дано да научиш нещо и ти без пари,че аман от плащания... :weight_lift:искат навсякъде кинти уж за знание,пък ще излезе ,че не винаги било достоверно.както се казва-айде ,да ти е по вода присъствието там :fun_096: :peperudi: ,пък и който дойде.после ще ви питам как е била работата... :sorcerer - emotloader: :sorcerer - emotloader: :Cherries
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Мио , моят мотив да отида е не толкова да науча нещо, колкото евентуално да видя интересни хора и да подуша  какви са тенденциите на потребилетие.
Повечето от темите , знаеш , са ми чужди - енергийни защити, блокажи, визуализации, мантри и т.н . И по тях никога не съм взимал отношение , материята е сложна, трябва наистина много да се знае. Предпочитам нищо да не знам, отколкото някакъв минимум. Защото там  май не е като при храненето например - и малко да подобриш - все е нещо..:)  
Миналата година нали такъв семинар имаше в Пловдив. Озвучаването беше дилетантско и всякакви изкривявания на звука ( честотни, фазови, акустични)  спъваха удоволствието да слушаш лекторите и ти оставяха удоволствието само да оглеждаш посетителите :) А и те като се разприказват , не успяваш да анализираш  дори изкривяванията :)
  Повечето от лекторите изрицитирваха набързо (и доста сухо и академично )  докладчетата си и докато вденеш в материята , веднага кацнал следващия лектор. :)  Ценното беше , че се видяхме част от съфорумците .  Така че ,  не бързам да се радвам :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

 
Повечето от темите , знаеш , са ми чужди - енергийни защити, блокажи, визуализации, мантри и т.н . И по тях никога не съм взимал отношение , материята е сложна, трябва наистина много да се знае. Предпочитам нищо да не знам, отколкото някакъв минимум. Защото там  май не е като при храненето например - и малко да подобриш - все е нещо..:)  
 
Хехехе,бате Бино,защо се поставяш по долу ,бе човек- от тези разбирателите по дето казваш.Аз пък ще ти кажа и то без да преувеличавам никак ,че на тебе акъла ти сече поне 10 пъти повече от мнозинството баячки,врачки и подобни глигани из таз джунгла там.... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: tooth
И това дето ти го казвам не е ей така и е съвсем сериозно и заставам за думите си!,То е плод на многогодишни  наблюдения и изследвания именно в тази сфера,мои де.И знаеш ли какво-95% от тези неща са пунтове и пластика,моабети и словестни еквилибристики....И всичко това защо е-много просто-за кинти!!!.Да,наистина ,ако сме честни ще кажем ,че да говорим за нещата ,дето не се виждат,е много рисковано.Има много подводни камъни.И си прав да стоиш далеч,наистина е много по мъдро това.Но пак ти казвам-Не се поздценявай в това отношение!!И не само ти,има и други приятели тука,които са много ,много над всичките авторитети-имена и подобни,алтернативни доктори.Айде да не карам натам, че взех да се ядосвам и ще изцепя някоя гадост за онези.Макар да познавам в дълбочина материята, дето ще се дискутира,смея да заявя открито,масата авторитети са кофти хора и имат други стремежи,завоалирани зад "добрите' им намерения!
И аз бих дошъл ако можех , и щеше да видиш как г-н никой/аз/ щеше да се залива от смях ида пуска тънки бъзикни на  конференцията им.Разбира се поднесени  елегантно и тъй ,че да не ме изгонят директно,но и тъй че да се забавлявам достатъчно добре..нека ме извинят хората ,които имат друго мнение тук,нищо лично.хехехехехех tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 22-02-2012, 20:53:29 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

За авторитетите и аз имам такива наблюдения.  И затова споделям:  "До най-високите скали успяват да се доберат само орлите и влечугите" От себе си добавям: тези, вторите са много повече :)
Лошото е обаче , че дори и за майтап не мога да ги засичам, защото не разбирам изобщо за какво става дума.  :Confus_3: ( По време на обучението  по рекреация в предмета парапсихология изобщо не влизах. Първият път влязох от любопитство , но едвам издържах до края .:) )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...

За авторитетите и аз имам такива наблюдения.  И затова споделям:  "До най-високите скали успяват да се доберат само орлите и влечугите" От себе си добавям: тези, вторите са много повече :)
Лошото е обаче , че дори и за майтап не мога да ги засичам, защото не разбирам изобщо за какво става дума.  :Confus_3: ( По време на обучението  по рекреация в предмета парапсихология изобщо не влизах. Първият път влязох от любопитство , но едвам издържах до края .:) )

... а мнозина от тях съвсем на сериозно се изживяват като елитни орли, че и повече... tooth tooth tooth
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора


Лошото е обаче , че дори и за майтап не мога да ги засичам, защото не разбирам изобщо за какво става дума.  :Confus_3: ( По време на обучението  по рекреация в предмета парапсихология изобщо не влизах. Първият път влязох от любопитство , но едвам издържах до края .:) )
хехехехе,ти да не мислиш че те наистина разбират  нещо tooth tooth :Content_4 - emotloader:.то тва им е номера -да накарат хората да ги мислят за разбиратели.а го достигат с помощтта на заучени фрази,пози на тялото-клишета,мимики-клишета,изобщо тва им е разбирането-думичките да са съпроводени с невербална комуникация,внушаваща,респект и замайване на ума на дилетанта,та да може да си каже той сам на себе си-ауууууууууууу,ето отде ще се науча,те тва са хората  баш за мене дето ги диря...хехехе..и после лека -по лека и кесията ми се поопразва   за разни илачи,курсове и прочее "много важни за духовното знание" мурафети...хехехехехе tooth tooth

пък то не е и за издържане бе бате Бино,поне да ги беше придумал да ти платят за времето дето си кибичил  там като кон на празна ясла...хахахахДа беха ти палтили дето си ги слушал ...ама ха де... tooth tooth :Content_4 - emotloader:
« Последна редакция: 22-02-2012, 22:13:37 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

purelove

  • Гост

В по-голямата си част теми са ми непонятни  :Confus_3: , но съм решила да отида и току виж вземат ме  убедят, че са необикновени, при това by default  tooth tooth


 "- Ти не си оттук – рече Лисицата, – какво търсиш?
  - Търся хората – каза Малкият принц. "
Смятам да "сканирам" обстойно публиката ! Инстересно би ми било да проследя емоциите,реакциите, напрежението дори у хора, разбиращи същината на "нищените" теми ;))
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

В по-голямата си част теми са ми непонятни  :Confus_3: , но съм решила да отида и току виж вземат ме  убедят, че са необикновени, при това by default  tooth tooth


 "- Ти не си оттук – рече Лисицата, – какво търсиш?
  - Търся хората – каза Малкият принц. "
Смятам да "сканирам" обстойно публиката ! Инстересно би ми било да проследя емоциите,реакциите, напрежението дори у хора, разбиращи същината на "нищените" теми ;))
"– Но ще плачеш! – каза малкият принц.
– Разбира се – каза лисицата.
............................
– О, о! Ето един почитател, който иде да ме посети! – викна отда-
леч суетният, щом съзря малкия принц
Защото за суетните другите хора са почитатели.
– Добър ден – рече малкият принц. – Имате чудновата шапка.
– За да мога да поздравявам – отговори му суетният. – За да
поздравявам, когато ми ръкопляскат. За зла чест никога никой не мина-
ва насам.
– Тъй ли? – рече малкият принц, който не можеше да го разбере.
– Плесни едната си ръка в другата – обясни му суетният.
Малкият принц плесна една ръка о друга. Суетният поздрави
скромно, като дигна шапката си.
.........................................
И почна да пляска ръцете си една о друга. Суетният отново започна да
поздравява, дигайки шапката си.
След петминутно упражнение малкият принц се умори от еднооб-
разието на тая игра.
– Ами какво трябва да се направи – попита той, – за да падне шап-
ката. – Но суетният не го чу. Суетните не чуват нищо друго освен
хвалбите.
– Ти наистина ли много се възхищаваш от мене? – попита той мал-
кия принц.
– Какво значи това – да се възхищавам?
– Да се възхищаваш, значи да признаваш, че аз съм най-хубавият,
най-добре облеченият и най-умният човек на цялата планета
– Ами че ти си сам на твоята планета!
– Все пак възхищавай се от мене! Направи ми това удоволствие!
– Аз се възхищавам от тебе – рече малкият принц, като сви леко ра-
мене, – но какво значение има това за тебе?"

та това исках да кажа.хехехех,като мине данданията ще питам какво си видяла и дали има нещо общо с Малкия Принц.... tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :sorcerer - emotloader: :Cherries
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

newtantra

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 38
  • Когато се превърнеш в нищо, можеш да бъдеш всичко
    • НОВА ТАНТРА
Re:"Алианса на лечителите" -Варна,25 и 26.02.212г.
« Отговор #10 -: 05-03-2012, 09:07:01 »

Аз ходих там - най  ми допаднаха лекциите на Спас Мавров за колобърските лечебни методи и традиции, за вътрешната ни алхимия и т.н.  :Content_14:
Активен
◄ Промоции без край ►  http://proomo.info
НОВА ТАНТРА http://newtantra.blogspot.com,
ЕВА И АДАМ http://evaandadam.blogspot.com
▲ Ф А В О Р И Т ▼ О Ф И С ▲ http://fhold.blogspot.com
365 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАШ http://lovex365.blogspot.com
 

Страницата е създадена за 0.143 секунди с 23 запитвания.