Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Звездни" диети  (Прочетена 1642 пъти)

purelove

  • Гост
"Звездни" диети
« -: 30-01-2012, 16:58:29 »

Здравейте ! Какво мислите за хранителните режими на медийните ни "звезди" и хората от екрана? Като диетата на Енджи Касабие "помогнала" на Стефан Данаилов, Азис, Бритни Спиърс ...; методиката на д-р Емилова - Глория, Тони Димитрова и хора от цяла Б-я; идеите на Гарабитов и други ? :) Нещо има ли, което да Ви харесва и да сте взаимствали от тях ?
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:"Звездни" диети
« Отговор #1 -: 30-01-2012, 17:47:45 »

Здравейте ! Какво мислите за хранителните режими на медийните ни "звезди" и хората от екрана? Като диетата на Енджи Касабие "помогнала" на Стефан Данаилов, Азис, Бритни Спиърс ...; методиката на д-р Емилова - Глория, Тони Димитрова и хора от цяла Б-я; идеите на Гарабитов и други ? :) Нещо има ли, което да Ви харесва и да сте взаимствали от тях ?

Аз лично съм започнал много отдавна с диетите, когато не бяха все още популярни (първото ми тридневно гладуване на вода беше преди 24 години) ...Едно от малкото достъпни четива в България по това време беше книжката "Прости истини"... След това изгря Лидия Ковачева, преведоха Пол Брег, Николаев, Шелтън, и другите корифеи...

Общо взето, всички "звезди" с поне малко акъл в главата са стигнали до неоспоримите истини за диетата и режима - повечко вода, повечко плодове и зеленчуци, максимално ограничаване на вредните като пържено и джънковете, и т.н.
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

ФУНГО

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:"Звездни" диети
« Отговор #2 -: 30-01-2012, 22:42:28 »

Избирателно я подкарахте темата.
Налагането на диети е издевателство над тялото. Диетата на Аткинс е доста коментирана в медиите. 
Ути Бъчваров отслабна с 30 килограма и един светъл ден се запитал дали изтезанията , които си налага имат някакъв смисъл.  След това качи 35 килограма.  Сега си хапва доволно от всичко , наслаждава се на живота. Може би се е  сетил че както и да живее или яде все някога човек се гътва. И когато дойде момента съжалява за  пропуснати ползи  от онези три неща.
Диетата на Чърчил ми  харесва най. С пура и уиски и там някакво нещо от някъде за хапване до дълбока старост.
Активен

vogon

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:"Звездни" диети
« Отговор #3 -: 31-01-2012, 17:58:06 »

има и разни други чужди неща по телата им,които си искат въглехидрати,соли,месо,алкохол,разни работи,гъбичките са едни такива неща
« Последна редакция: 31-01-2012, 18:00:35 от vogon »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.117 секунди с 23 запитвания.