Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Помощ!!!!  (Прочетена 12990 пъти)

mushunka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Помощ!!!!
« -: 14-01-2012, 14:29:44 »

Здравейте!Пиша ви с една огромна молба,някой ако може да ми помогне:( Генитални брадавици от гладуване повлияват ли се?Киста на яйчник-7 см?Моля ви,помагайте!!!мн сьм претеснена,ако някои се е сблъсквал с проблема или е чел нещо,ще бъда благодарна да сподели!
« Последна редакция: 14-01-2012, 15:57:30 от hristo.deshev »
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Помощ!!!!
« Отговор #1 -: 14-01-2012, 19:19:37 »

 Колко време си гладувала? Какво гладуване си правила? Правилно ли си се захранила? Колко време преди гладуването последно си била на гинеколог? Как се храниш?
 Не се притеснявай прекалено, така трудно ще вземеш правилно решение за себе си.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Помощ!!!!
« Отговор #2 -: 15-01-2012, 11:45:10 »

До колкото имам наблюдения кистата се лекува с глад , за 1 ви път обаче чувам за генитални брадавици.
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ!!!!
« Отговор #3 -: 15-01-2012, 14:00:01 »

Да бе какво е това?(Да попитам и аз като доктор.. :surpris_23:)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Помощ!!!!
« Отговор #4 -: 15-01-2012, 14:43:32 »

Ако не се лъжа, на английски са genital warts и се предават по полов път. Намерих инфо в уикипедия ( :fun_096: :fun_096: :fun_096: Предупреждавам, има брутални снимки - може да не искате да ги гледате в офиса пред шефа).

Особено ми хареса намекът в статията, че ако си боцнеш Gardasil ваксинката на Merck и си предпазен от този проблем. Точно тази ваксина, която сега я разнасят по целия интернет, че причинявала какви ли не увреждания.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Помощ!!!!
« Отговор #5 -: 15-01-2012, 16:23:07 »

 Мда.. май не си гладувала сама  tooth
 Иначе сериозно, не мисля че от гладуване е възможно да се появи киста. Чувала съм, че от противозачатични понякога се получава.
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ!!!!
« Отговор #6 -: 15-01-2012, 16:27:23 »

Aбе кой кръсти кондиломите "брадавици"???Да му се не види,че се излагам и аз!! :Confus_3:
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ!!!!
« Отговор #7 -: 15-01-2012, 16:37:48 »

Мда.. май не си гладувала сама  tooth
 Иначе сериозно, не мисля че от гладуване е възможно да се появи киста. Чувала съм, че от противозачатични понякога се получава.
Аааа, те и кондиломите не са от гладуване!!
Сега сериозно: това е МНОГО заразно!Ама много заразно.Внимавай с хората около теб. Мога да ти кажа само,че много трудно се лекува с конвенционални лекарства...а по друг начин-нямам идея
Активен

mushunka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Помощ!!!!
« Отговор #8 -: 15-01-2012, 19:31:47 »

Благодаря на всички за отговорите.Кондиломите(гениталните брадавици)не се предават само по полов път,може от кърпи,от басейни,дори от тоалетни!Така,че внимавайте!!!Накратко за мен-на 15 години поставена диагноза Дерматомиозит,колежката ще каже и не само тя нелечимо заболяване,автоимунно,стигнах до там да не мога да ходя.Така 2 години!Кортизонова терапия,странични ефекти,получих и бъбречни кризи!Оказа се,че имам стеснение на уретер-наложи се операция.Първата неуспешна,втората успешна.Благодарение на екипа от хирурзи в Правителствена болница,спасиха ме!!!Така,но аз не можех да си представя,че повече няма да танцувам и ще остана един инвалид.Попаднах на книгата на Лидия Ковачева,Пол Брег,Шелтан.И реших да почна,давам си сметка сега,че е било рисковано от моя страна-направих 10 дни на плодове,10 дни на сокове и 20 дни на вода като намалих кортизоните и накрая ги спрях.Пиех и Саменто 600 мг по 2 капсули.Нещата се оправиха за изненада на всички.Дори си бях направила кръвна картина преди и след Хб ми беше 130 никога не е бил толкова висок!Така,реших че искам да уча медицина,завърших,ест както Бате Бино пише не ме е срам да го призная,защото сьм изключително честен човек,но за съжаление това е една търговия на лекарства и когато го осъзнах и разбрах бях мн разочарована.През цялото ми следване не мога да кажа,че съм се хранила  здравословно,но сладки и тестени неща не съм си позволявала,откакто прочетох за тях в книгата на Гълъбов,тотално спрях да ям сладки,шоколади и такива неща.Сега се появиха тези проблеми.Когато разбрах за кистата,веднага започнах глад на вода 4 дена и се появи херпес зостер и кондиломите,незнам дали е било като лечебна криза или не,но не посмях да продължа,не правех клизми може би там да ми е грешката.,Възхитена сььм от знанията на хората тук в този форум,жалко че нямах такива преподаватели,щеше да бъде по-полезно!Имам желание да опитам и с уринотерапия,но чесно казано не съм мн запозната!Титан,според теб на гладуване с вода ли да мина?Какво мислте за клизмите,Шелтан не ги препоръчва,доста неща изчетох,освен това родителите ми не ме разбират относно гладуването,но аз съм упорита и мисля,че това няма да ме спре!Благодаря,на всички за вниманието и отделеното време.Ще се радвам на споделени мнения и съвети.Прекрасна вечер,топлина и чисти сърца ви пожелавам:)
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Помощ!!!!
« Отговор #9 -: 15-01-2012, 19:49:08 »

Удивителна история! :flower:
Значи имаш много опит и воля!
Прочети книгата на Малахов за уринтерапята-много  заразително действа! А за кондиломите се шегувах-да не се обидиш -естествено могат да се хванат от всякакъде
А сега работиш ли като лекар?
Активен

mushunka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Помощ!!!!
« Отговор #10 -: 15-01-2012, 20:27:11 »

В момента уча немски в Гйоте във Варна,искам да заминавам за Германия да специализирам,даже имах предложение да отида там да уча,но с тези проблеми като че ли, не смея да тръгна още.Реших да изкарам още две нива и тогава:)В момента сьм и притеснена и объркана.Повечето ми колеги ми казват да се оперирам,че 7 см киста е мн голяма и едва ли ми е останал десен яйчник,но все си мисля,че гладуването може да помогне!Сега и тези кондиломи,които се появиха направо сьм потресена,не искам да пия лекарства,знам че те няма да ми решат проблема.Ще бъда благодарна на всеки,който сподели опит и мнение.Благодаря и за подкрепата,поне се радвам,че има хора,които като чуят за гладуване,не мислят че си луд:)))
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Помощ!!!!
« Отговор #11 -: 15-01-2012, 20:43:14 »

В момента уча немски в Гйоте във Варна,искам да заминавам за Германия да специализирам,даже имах предложение да отида там да уча,но с тези проблеми като че ли, не смея да тръгна още.Реших да изкарам още две нива и тогава:)В момента сьм и притеснена и объркана.Повечето ми колеги ми казват да се оперирам,че 7 см киста е мн голяма и едва ли ми е останал десен яйчник,но все си мисля,че гладуването може да помогне!Сега и тези кондиломи,които се появиха направо сьм потресена,не искам да пия лекарства,знам че те няма да ми решат проблема.Ще бъда благодарна на всеки,който сподели опит и мнение.Благодаря и за подкрепата,поне се радвам,че има хора,които като чуят за гладуване,не мислят че си луд:)))

Наистина подкрепям предложението по-горе да си вземеш и прочетеш литература за гладуване и уринотерапия - Малахов (Уринотерапия от своята съдина) е писал доста по въпроса, само не казвай на никого извън този форум (освен ако не ти е много близък и доверен човек, и то без предразсъдъци) какво смяташ да правиш, защото ще стане мазало...ще те обявят за луда в най-добрия случай... :surpris_23:
Ако имаш време да отделиш за дълго гладуване, ще се оправиш бързо, но ще е доста дълъг период, минимум 21 дена.
Що се отнася до клизмите - Шелтън и Пол Брег явно не са ги практикували лично по време на дългите гладувания, иначе щяха друго да пишат. Независимо от това, че пиеш само вода, храносмилателната ти система продължава да работи и да отделя отпадъци, които без наличието на клизми ще те тровят доста ефективно по време на дълго гладуване  :pensif_29:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Помощ!!!!
« Отговор #12 -: 15-01-2012, 21:06:28 »

21 дни само на вода би трябвало да ти реши някои проблеми. Можем да разберем кои само ако го направиш и споделиш с нас. За съжаление много малко жени имат волята да го направят. Винаги си намират оправдания да прекъснат гладуването, с което не постигат нищо , само се мъчат безсмислено. А проблемите се задълбочават. Много такива примери мога да дам. Затова ако решиш да гладуваш те подкрепям и стискам палци да издъжиш.
Активен

mushunka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Помощ!!!!
« Отговор #13 -: 15-01-2012, 21:41:50 »

За волята си прав,мисля,че я имам,просто трябва да се справя и с волята на околните,с техния страх,че като гладуваш умираш!Освен това си взех от Светлю от форума ММС и още на първия ден започна една треска,температура,преоблякох се 10 пъти.През следващите дни имах страхотна хрема и непрекъснати секрети от белия дроб.За съжаление като започна на глад с вода няма да мога да го пия?Какво мислите за АФА,мога ли да  съчетая гладуване с хранителни добавки.Титан,твоите думи само могат да ме стимулират и е мн приятно да има хора,които просто да ти кажат да на прав път си:))Даваййй:))Благодаря ти от сърце:))
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Помощ!!!!
« Отговор #14 -: 15-01-2012, 21:56:59 »

Дойде ред и аз да се включа. До колкото зная си малко килограми и на твое място, бих си помислил за гладуването, поне на този етап. Само за седмица с ММС, изкара промишлени количества слуз от теб, което е чудесно. По-сериозните резултати тепърва предстоят и ще се видят много скоро. Особенно сега, като ти изпратя и от новият ММС1 - CDS, при който ги няма страничните ефекти - гадене, разтройство. Това позволява по-големи дози и по-бързи резултати. Само малко търпение!
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Помощ!!!!
« Отговор #15 -: 15-01-2012, 22:58:50 »

За волята си прав,мисля,че я имам,просто трябва да се справя и с волята на околните,с техния страх,че като гладуваш умираш!Освен това си взех от Светлю от форума ММС и още на първия ден започна една треска,температура,преоблякох се 10 пъти.През следващите дни имах страхотна хрема и непрекъснати секрети от белия дроб.За съжаление като започна на глад с вода няма да мога да го пия?Какво мислите за АФА,мога ли да  съчетая гладуване с хранителни добавки.Титан,твоите думи само могат да ме стимулират и е мн приятно да има хора,които просто да ти кажат да на прав път си:))Даваййй:))Благодаря ти от сърце:))

Ако имаш достатъчно силна собствена воля, тогава волята на околните изобщо не би трябвало да те притеснява...малко би усложнило ситуацията, ако си зависима от околните по финансови причини, но тъй като по време на гладуване нямаш никакви разходи, и това не би трябвало да те спре.

За гладуването  е от изключителна важност да имаш домашен комфорт, а той включва следните задължителни елементи :
1. Достатъчно топла ЛИЧНА стая, в която да можеш "да се скриеш" винаги, когато имаш нужда
2. Възможност да си правиш клизми на спокойствие
3. Възможност да си правиш дълги разходки с "посветен" придружител (ако си от Сф, и живееш близо, това мога да бъда и аз  :surpris_23:  )
4. Достъп до телевизор, интернет, хубави и полезни и МОТИВИРАЩИ книги (примерно за гладуване и/или самоусъвършенстване...  - това последното изискване също е важно, тъй като има тежки моменти при гладуването (очистителни кризи) при които е хубаво да имаш нещо приятно, с което да си отвлечеш вниманието от физическия дискомфорт...

Но защо ли ги пиша тези работи, след като си минала 20 дни,би трябвало да си наясно с тях  :surpris_23: :Confus_3:... но ако си практикувала само през лятото, тогава няма как да си наясно, че през зимата е адски важно да си постоянно на топло...

Що се отнася до килограмите, не знам какво си имала предвид под "малко" килограми... Безопасната загуба на тегло по време на гладуване е до 20-25% от нормалното за ръста ти тегло.
А при едно гладуване с продължителност 25-30 дни загубата на тегло възлиза на 12-18%, тоест, далеч по-ниска от опасната граница, която не трябва да се преминава.



Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

mushunka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Помощ!!!!
« Отговор #16 -: 16-01-2012, 21:15:27 »

Хей,здравей Светльо.Висока сьм 160,45 кг,ако почна да гладувам ще изчезна от света:)Наистина си прав,ММС ми помогна да изчистя толкова мн слуз от мен,за което мога само да ти благодаря и да кажа на тези,които не са го използвали да го направят!Просто сега ми трябва търпение,вяра и постояннство.Реших да съм на зеленчувоки сокове,салати и малко плодове,ядки.Относно боба,лещата,варивата като цяло и хляба,мисля,че е по-добре да ги спра за сега.Гладуване дълго не мога да правя,но какскадни може би да,не съм правила до сега.
bpa,здравей:)))Правила сам гладуване през лятото,тогава бях ваканция и си бях вкъщи.Благодаря за отзивчивостта,но сьм във Варна:)))Иначе сьм напълно съгласна с теб-човек като иска нещо,намира начини и няма оправдания,колкото и време да изисква с упорство и постояннство се постига резултат.Успех на всички и ще ви държа в течение как върви при мен,мисля да си записвам вече в една тетрадка всеки ден как минава деня,как се храня и какви симптоми имам:)Красива вечер и повече доброта в сърцата ви:)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Помощ!!!!
« Отговор #17 -: 16-01-2012, 22:07:32 »

Mushunka, за този ръст мисля че килограмите ти са в норма, но явно на майка ти и се виждаш слабичка нещо  ;D Предполагам обаче, че това е нормално за майките. Дай още малко време на ММС-а и когато се възстановиш напълно, тогава си прави кратко водно или сухо гладуване за поддръжка. Не забравяй, че ММС/CDS е изключително мощен и трябва да си добре хидратирана, за да може с лекота организма ти да извежда мъртвите патогени. До колкото зная, храненето ти е много добро в момента. Само не се ограничавай с количествата. Хапвай на воля!
Активен

mushunka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
Re:Помощ!!!!
« Отговор #18 -: 16-01-2012, 22:23:23 »

И аз така мисля,но майка:)Моята майка е половин лекар покрай мен:))Доста е прочела и чете,понякога мисля че това я тревожи още повече.Но пьк,наистина да ми е жива и здрава,прави го за мое добро.Хапвам аз:))ама все ме укоряват,че било малко.Вече започнах да мисля,че всяко лошо е за добро,ако не беше се случило така нямаше да се запозная с този форум,с толкова образовани хора,от които мога само да чепря знания и опит и искрено да се възхищавам!Благодаря Ви:)Светлйо,когато се отърва от тези мъртви патогени,определено ще те черпя:))
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Помощ!!!!
« Отговор #19 -: 16-01-2012, 22:41:00 »

Светлйо,когато се отърва от тези мъртви патогени,определено ще те черпя:))
Това да се чува  :laugh: А и какъв по-добър повод от този!?  :essen: :sorcerer - emotloader:
« Последна редакция: 16-01-2012, 22:42:43 от Svetlio »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 23 запитвания.